Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

AndreyRR

i za to si mogao da ih tuzis

Plazma Keks

da ih tuzim? covece, odjurio sam odmah u gradsku bolnicu u batutovu, nisam imao vremena za zakone. jos su mi tamo rekli da nemaju prava da primaju pacijente bez knjizice?! ne kapiram, ja sam bio hitni slucaj. jos veci biser je kad sam usao u ambulantu za ocne preglede. rekao sam sestri sta mi je, i zena me pita mrtva ladna: "pa sta ja sad da radim?"

AndreyRR

imao sam ja juce lose iskustvo sa tehnicarem hitne pomoci
ali su da ga prijavim za neadekvatno ponasanje na terenu
jebo bi im ja mamu nevaspitanu seljacko klosarsku

Taraba

Pa nije Andrey mislio da odma tad na licinom mestu zove¹ advokata i cupka¹ krvavih oèiju dok on smi¹lja tu¾bu [ludak]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Kanarinac

Citat: Plazma Keks poslato 09 Januar, 2012, 13:03
da ih tuzim? covece, odjurio sam odmah u gradsku bolnicu u batutovu, nisam imao vremena za zakone. jos su mi tamo rekli da nemaju prava da primaju pacijente bez knjizice?! ne kapiram, ja sam bio hitni slucaj. jos veci biser je kad sam usao u ambulantu za ocne preglede. rekao sam sestri sta mi je, i zena me pita mrtva ladna: "pa sta ja sad da radim?"
Trebao si da joj pljusnes samarcinu

Plazma Keks

Citat: Taraba poslato 09 Januar, 2012, 13:05
Pa nije Andrey mislio da odma tad na licinom mestu zove¹ advokata i cupka¹ krvavih oèiju dok on smi¹lja tu¾bu [ludak]
cuj, kad ti je pitanje da li ces videti ili neces, onda ne obracas paznju kako ta budala izgleda, samo sam izjurio napolje. gubljenje vremena mi je to da se ja sad jurim po sudovima.

@kanarinac
nije mi palo napamet ;D

AndreyRR


Plazma Keks


Alchemist

zato lepo ode¹ na urgentni, odande ne smeju da te vrate a da te ne pregledaju, imao knji¾icu ili ne :D
You're just jealous cause voices are talking to me

mrle

da ne offujemo temu.
Bitna informacija je da po zakonu zdravstvenom osiguranju itd ako ne mogu da vam zaka¾u pregled ili operaciju u roku od mesec dana, potrebno je da samo tra¾ite potvrdu za to. Sa tom potvrdom mo¾ete naplatiti leèenje kod privatnika.

Plazma Keks

Citat: Alchemist poslato 09 Januar, 2012, 13:17
zato lepo ode¹ na urgentni, odande ne smeju da te vrate a da te ne pregledaju, imao knji¾icu ili ne :D
ma tada je taj dom zdravlja bio najbliza ustanova za lecenje... u gradskoj su me odmah primili, samo sam uleteo preko reda i seo kod lekara da mi sredjuje oci

ЯЭВОЛУТИОН

A sto si sipao kiselinu u oci....to se stavlja pod jezik i sisas.....ova mladez nista ne zna :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Mislio je da æe bolje da vidi zmajeve ako metne direkt u oèi... [dunce]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Plazma Keks

?? pa neka budala je prepunila akumulator koji se bukvalno naduvao, i dok sam ga skidao sa villjuskara, eksplodirao mi je u lice.

monsterbnt

Citat: revolution poslato 09 Januar, 2012, 13:31
A sto si sipao kiselinu u oci....to se stavlja pod jezik i sisas.....ova mladez nista ne zna :)

On ne zna ni o kojoj ti kiselini pricas.......danasnja omladina cccc
Smrt SVIMA!!!!

mkt


Plazma Keks

sta ces... na greskama se uci ;D koliko se uzima? da ne preteram

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Plazma Keks

hahahaahahaha

e pa tarabicu, ti seljaci koji me nisu pustili da se lecim su bili u domu zdravlja kod tebe

Taraba

Mirijevci?

Ba¹ me briga, ja se uglavnom leèim u urgentnom [rofl] [rofl] [rofl]



[attachment deleted by admin]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?