Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

zmiya

 :o

[attachment deleted by admin]

zmiya


UFF


Lazic


UFF

Da znas vala
Ubrzava bolje od benzinca a manje trosi, i ne moras da ga vrtis u crveno da bi krenuo

to ti dodje ko da vozis ktm :)

Plazma Keks

da ne moraju da se vade posebne dozvoli i milion gluposti, ja bih ovo vozio. dizel paver. bez gasa ikakvog gasa i tereta ide 60kmh
http://www1.picturepush.com/photo/a/3579274/img/Trucks/MAN-TGA-26480-LX-min.jpg

UFF

mislis da imas pre za to ti bi to vozio?

valjda bi prvo kupio pravi motor

Plazma Keks

ma koji motor. kamion brate. ima da se kupe stariji za 10000e, milina ;D
neko te naljuti, zagzis mu auto. nervirate kolona pesaka na pesackom, povuces retarder i das pun gas, otpustis retarder i izbacis oblak crnog dima i rasteras pesake i nastavis da kruziras ;D

Major


Bori¹a

Citat: Plazma Keks poslato 12 Decembar, 2011, 20:54
ma koji motor. kamion brate. ima da se kupe stariji za 10000e, milina ;D
neko te naljuti, zagzis mu auto. nervirate kolona pesaka na pesackom, povuces retarder i das pun gas, otpustis retarder i izbacis oblak crnog dima i rasteras pesake i nastavis da kruziras ;D

Pa kad uletis u centar za koji imas lufta 10cm da se provuces
A ti gaaaas i kidas retrovizore i gulis vrata
A tek kad treba da se parkiras, treba ti pola ulice
Zato lepo KTM i nema da brines
A ako je 2t - jaka mesavina i daj pun gas pored pesaka i opet ce da popadaju od plavoga dima ;D

mkt

 :)

[attachment deleted by admin]

SSZGO

Citat: zmiya poslato 12 Decembar, 2011, 18:42
Kad SSZGO izadje van teritorije Bg,i ja æu tad..

sszgo ce oko 10tog februara :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

misa-pei

Da, kod njega nema da izaðe malo van BG. Ili je u njemu ili je daleeeeeekooooo. Èovek je k'o prekidaè, 0, 1. :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Plazma Keks

Citat: Borisa Motorisa poslato 12 Decembar, 2011, 21:56
Citat: Plazma Keks poslato 12 Decembar, 2011, 20:54
ma koji motor. kamion brate. ima da se kupe stariji za 10000e, milina ;D
neko te naljuti, zagzis mu auto. nervirate kolona pesaka na pesackom, povuces retarder i das pun gas, otpustis retarder i izbacis oblak crnog dima i rasteras pesake i nastavis da kruziras ;D

Pa kad uletis u centar za koji imas lufta 10cm da se provuces
A ti gaaaas i kidas retrovizore i gulis vrata
A tek kad treba da se parkiras, treba ti pola ulice
Zato lepo KTM i nema da brines
A ako je 2t - jaka mesavina i daj pun gas pored pesaka i opet ce da popadaju od plavoga dima ;D
pa necu ja da se vozim sokacima... ccc.... jos si ti mali... kad treba da se parkiram, vrlo prosto, stanem bilo gde, na parkingu i zauzem 2,3 mesta, ako nema, napravicu ga ;D nisi pazljivo citao, ako me neko naljuti, zgazim mu auto, poguram napred-nazad.
ti ce mi kazes za mesavinu, pa ja kad se naljutim na drzavu, uzimam iskljucivo ona najjeftinija 2t ulja i pravim oblake dima da me svi zapamte ;D

The One

Citat: misa-pei poslato 12 Decembar, 2011, 22:11
Da, kod njega nema da izaðe malo van BG. Ili je u njemu ili je daleeeeeekooooo. Èovek je k'o prekidaè, 0, 1. :D :D :D
pravi programer :D
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Bori¹a

Citat: Plazma Keks poslato 12 Decembar, 2011, 22:23
Citat: Borisa Motorisa poslato 12 Decembar, 2011, 21:56
Citat: Plazma Keks poslato 12 Decembar, 2011, 20:54
ma koji motor. kamion brate. ima da se kupe stariji za 10000e, milina ;D
neko te naljuti, zagzis mu auto. nervirate kolona pesaka na pesackom, povuces retarder i das pun gas, otpustis retarder i izbacis oblak crnog dima i rasteras pesake i nastavis da kruziras ;D

Pa kad uletis u centar za koji imas lufta 10cm da se provuces
A ti gaaaas i kidas retrovizore i gulis vrata
A tek kad treba da se parkiras, treba ti pola ulice
Zato lepo KTM i nema da brines
A ako je 2t - jaka mesavina i daj pun gas pored pesaka i opet ce da popadaju od plavoga dima ;D
pa necu ja da se vozim sokacima... ccc.... jos si ti mali... kad treba da se parkiram, vrlo prosto, stanem bilo gde, na parkingu i zauzem 2,3 mesta, ako nema, napravicu ga ;D nisi pazljivo citao, ako me neko naljuti, zgazim mu auto, poguram napred-nazad.
ti ce mi kazes za mesavinu, pa ja kad se naljutim na drzavu, uzimam iskljucivo ona najjeftinija 2t ulja i pravim oblake dima da me svi zapamte ;D

Ja bih najradije bager neki sto ide 50-60kmh sa prednjom kasikom i zadnjom onom
CAT, JCB, nebitno
Neko smeta, uzmes lepo u kasiku, pomeris i prodjes
A ne kao ti manijak da mu sjebes kola

mkt

i ja sam voleo da igram GTA

Plazma Keks

pa naravno MANIJAK. ne shvatas. kako se zove forum? MOTO MANIJACI... ccc aj brisi.. kamion moze brze da ide... al jbg ne delimo isti ukus

AndreyRR

Ma H1 vojni,ne ovi sminkerski i samo kidaj

goranvojska

kume..........mnogo trosi.