Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

TEEfqd

parkirao se covek normalno. to sto se ljudi trigeruju jer je parkiran na liniji koja ne treba da bude tu to je nesto drugo. los dizajn parkinga, 2 mesta na povrsini na kojoj ne staju dva prosecna automobila.
uz to je jos i onemogucio da neko pokusa da mu se uguzi tu. profi.

Lazic

Profi bi bilo da ga o¹ure sa kaznom, ali avaj... Ne verujem kakva opravdanja za stoku sam proèitao, ¹ta je bre sa nama ??? Decenijama mi lupaju vrata po parkinzima, nikad nisam, niti æu se ikad parkirati kao stoka, pogotovo ako ikad budem imao skup auto... U svakom sluèaju, odvratna stoka i trebalo bi mu jebati sve po spisku, ali avaj...

UFF

znas sta je jos profi?

kad obidjes 3 kruga po parkingu, nigde nema mesta. zauzeta cak i ona uz pesacki prolaz tj zid i onda vidis ovog lika    [djavo]

na tim parkinzima nema kamera nit odgovaraju za stete na vozilima a ti besan sa srafcigerom resio da mu naplatis parking  [rofl]

i ne grebes, to je za amatere, bodes, i to krov, jednom je dovoljno

dzimika

Seljacina je jer da je bas hteo da ne bude to bi uradio dalje negde na parkingu a ne da pridje sto blize ulazu
Druga stvar, ako vec se brines kako ces uci u auto parkiras pored stuba da vrata vozaca budu kod stuba i na taj nacin uvek imas mesta da udjes/izadjes
Sta je trebalo ja dok sam vozio kombi uvek da stanem na dva mesta jer je sirok ?

Druga stvar ako vec imas za taj auto onda sigurno imas i kasko, a ako za ovakav auto nemas kasko onda ni ne treba da ga vozis

I trece, ako vec imas para, budi pametan i nemoj da ih dajes u kesu za takav auto nego uzmi na lizing, pusing ili koji vec kurac, mnogo je povoljnije, posle 4 godine vratis nazad i uzmes opet novo

zVuk

Citat: Kanarinac poslato 16 Februar, 2020, 11:29
Da, tako i izgleda kao da nema para. Radio u drzavnoj firmi za platu, pa skrpio da kupi...
A s ozbirom na ovo HD na tablicama, ako je u merkatoru slikano, mozda je vlasnik Harley salona

gradski auto za svakodnevnu upotrbu ce da se haba na ovaj ili onaj nacin, misim nevolim ni ja kad mi neko ogrebe auto i jebao sam majku bezobzirnim idijotima, ali ako ti je skupo da povremeno sredis povrsinska ostecenja, znaci da nemas para da taj auto koristis za gradske potrebe.
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Joker

#43005
Verovatno je mesto invalida bilo zauzeto, pa je morao da stane tako... I vi odmah pomislili da je covek seljacina.. C c c c

Citat: redshadow poslato 16 Februar, 2020, 20:18
parkirao se covek normalno. to sto se ljudi trigeruju jer je parkiran na liniji koja ne treba da bude tu to je nesto drugo. los dizajn parkinga, 2 mesta na povrsini na kojoj ne staju dva prosecna automobila.
uz to je jos i onemogucio da neko pokusa da mu se uguzi tu. profi.

Normalno brate, seljacine su ovi sto su projektovali sirinu parking mesta od 2.5m... Svi znamo da treba da bude bar 4 metara sirine, za profi vozace skupih automobila. Ja da sam na njegovom mestu bih poprecno stao, da slucajno neko na dva tocka mi ne dodje sa strane i zakaci mi makinu...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Dukags

Citat: Joker poslato 16 Februar, 2020, 22:50
Verovatno je mesto invalida bilo zauzeto, pa je morao da stane tako... I vi odmah pomislili da je covek seljacina.. C c c c

Citat: redshadow poslato 16 Februar, 2020, 20:18
parkirao se covek normalno. to sto se ljudi trigeruju jer je parkiran na liniji koja ne treba da bude tu to je nesto drugo. los dizajn parkinga, 2 mesta na povrsini na kojoj ne staju dva prosecna automobila.
uz to je jos i onemogucio da neko pokusa da mu se uguzi tu. profi.

Normalno brate, seljacine su ovi sto su projektovali sirinu parking mesta od 2.5m... Svi znamo da treba da bude bar 4 metara sirine, za profi vozace skupih automobila. Ja da sam na njegovom mestu bih poprecno stao, da slucajno neko na dva tocka mi ne dodje sa strane i zakaci mi makinu...
©to neko reèe "biæemo normalna zemlja kad ovo bude sramota, a ne normalno..." znaèi verovatno ne skoro

TEEfqd

Citat: Joker poslato 16 Februar, 2020, 22:50
Verovatno je mesto invalida bilo zauzeto, pa je morao da stane tako... I vi odmah pomislili da je covek seljacina.. C c c c

Citat: redshadow poslato 16 Februar, 2020, 20:18
parkirao se covek normalno. to sto se ljudi trigeruju jer je parkiran na liniji koja ne treba da bude tu to je nesto drugo. los dizajn parkinga, 2 mesta na povrsini na kojoj ne staju dva prosecna automobila.
uz to je jos i onemogucio da neko pokusa da mu se uguzi tu. profi.


Normalno brate, seljacine su ovi sto su projektovali sirinu parking mesta od 2.5m... Svi znamo da treba da bude bar 4 metara sirine, za profi vozace skupih automobila. Ja da sam na njegovom mestu bih poprecno stao, da slucajno neko na dva tocka mi ne dodje sa strane i zakaci mi makinu...

stvar je u tome sto je u ovom slucaju sa jedne strane metalna ograda tj sam kraj tog dela parkinga i jednostavno ne mogu da zamislim dva
automobila parkirana jedna do drugog u kom oba imaju mesta da otvore vrata i izadju. ovaj do metalne ograde sigurno nece imati mesta.
kao sto rekoh, los dizajn.
ako pogledas iza videces da izmedju plavog seata i ovog drugog ima minimum jedan metar distance. na ova nazovi dva mesta to nije slucaj.

TEEfqd

Citat: Laziæ poslato 16 Februar, 2020, 22:04
Profi bi bilo da ga o¹ure sa kaznom, ali avaj... Ne verujem kakva opravdanja za stoku sam proèitao, ¹ta je bre sa nama ??? Decenijama mi lupaju vrata po parkinzima, nikad nisam, niti æu se ikad parkirati kao stoka, pogotovo ako ikad budem imao skup auto... U svakom sluèaju, odvratna stoka i trebalo bi mu jebati sve po spisku, ali avaj...

sta je bre sa nama? nemam pojma, coveku bi sekli jaja zbog parkinga.

dzimika

Da, iskreno seko bi mu jaja zbog ovog bezobrazluka, ako nemam mesta da izadjem ne stajem na to mesto, nikada ali nikada nisam stao na 2 parking mesta cak ni sa kombijem, a i tada sam gledao da stanem sto dalje od blizih mesta ulazu kako bi sto manje smetao i kako bi sto manje kola bilo oko mene
ako je ovako parkirao jer ne zna onda ne treba ni da vozi, a ako je stao da mu ga ne ostete onda opet ne treba da vozi

TEEfqd

ti ces nekom da kazes da ne treba da vozi [rofl] pa sta si ti beogradski serif?
cak i da zanemarimo to da neko mozda ne ume da se parkira, da je dizajn parkinga los, sto realno jeste
i slicno, opet je taj sto se parkirao podlozan eventualnoj novcanoj kazni i nicemu vise i veci pritisak bi trebalo
da se vrsi na institucije koje ne rade svoj posao nego oko nekog ko se krivo parkirao u soping centru. mnogo frke oko gluposti.

e sad, da je situacija na nekoj uskoj ulici i da je bahato parkiranje, to ne bih mogao da svarim. iz prostog razloga sto tu treba
da prodje ambulanta, vatrogasna kola isl. a to debelo moze da kosta. ovaj primer gore, to je nista. nema mesta na parkingu za 2 auta. the end.

Ivicat

Na slici se vidi par automobila slicne velicine, pa su lepo parkirali. Debil. A ovi sto ga podrzavaju  [thumb_down]

zVuk

ukratko....ko ima para da skup auto vozi na pijac', taj parkira normalno...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

MIGE

kad imas para za bmw,imas i za manji gradski auto..u Bg se vozi smart ili smart sa 4 vrata,peugeot 106,aygo,c1..ne 520

mareskin


Ne jednom se desilo da regularno parkiram i kad se vratim neko se pribio da ne mogu da uðem u auto.
Dok ne budem imao Teslu koju mogu da ispakriram preko daljiskog problem neæe biti re¹en.
Ili da bar mogu elektronski da otpustim ruènu ili menjaè, pa da ruèno izguram auto :D
Gledam da se parkiram do stuba po¹to onda siurno mogu da otvorim vrata zahvaljujuæi njemu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Nije problem ¹to blizu parkiraju, problem je u prazniènoj te¾ini.. Sezona slava te ubila.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: Hoh¹tapler poslato 17 Februar, 2020, 14:44
Nije problem ¹to blizu parkiraju, problem je u prazniènoj te¾ini.. Sezona slava te ubila.

Nije... jo¹ :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

Citat: UFF poslato 16 Februar, 2020, 22:12
znas sta je jos profi?

kad obidjes 3 kruga po parkingu, nigde nema mesta. zauzeta cak i ona uz pesacki prolaz tj zid i onda vidis ovog lika    [djavo]

na tim parkinzima nema kamera nit odgovaraju za stete na vozilima a ti besan sa srafcigerom resio da mu naplatis parking  [rofl]

i ne grebes, to je za amatere, bodes, i to krov, jednom je dovoljno

сурово добро мада је некако поштеније два вентила на гумама. предњим. то боли више него новчана казна. код нас се редовно увљују из нових зграда и комшији пуко курац испустио лику све четри онај дошо гледа чеше се никад више није стао на приватно власништво

mali_zmaj

Ja se jezim na lose ili bahato parkiranje..,zrtva sam pozicije mog stana,blizine gomile kafana,i sve veceg broja automobila.. I kad dodjem sa posla u pet sati i kruzim kao kreten..,i skontam da se baja parkirao tako da je ujebao jos pet mjesta...,jer svi njega kao idioti ispratili. Ne bi parkirao ravno pa da ga jebes!! Ja sam jedan od malobrojnih koji bi molio boga da obiljeze parking,i puknu naplatu..,jest da bi me to kostalo godisnju kartu..,ali jbg!! Prednjace uvijek bolji automobili sa svim zivim senzorima i kamerama,i zene koje ulavnom pojma nemaju!! Nego idu linijom manjeg otpora..,daj da se uguram pa makar bilo ukrivo!! A da se parkiraju pravilno u rikverc... To je rijetkost!! Uglavnom svaki dan radi bahatosti i ljenosti pukne desetak mjesta na parkingu!! Tako da se drzim onog sto sam rekao u proslom postu!!
jin-jang