Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Opet malo ja i brat... :o Ba¹ se lepo namestio... ;D




Boban_m

Lazicu treba ti odmor od svega. Pregrijace ti se mozak.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: Boban_m poslato 16 April, 2019, 21:54
Lazicu treba ti odmor od svega. Pregrijace ti se mozak.
Æuti, ima posle tirada od par strana... Ma odmorio sam se zna¹ kako, sivonja je zapeo da se èujemo, a ja nisam bio raspolo¾en... :D Al' sam bio raspolo¾en da ga prcam porukama... :o ;D
Izgoreo je jadan... ;D

Ivicat

Stvarno bre Lazicu, kako mozes da ih podrzavas. Pazi ovako, vlast laze. Vucic laze. Tu se slazemo.

Ova opozicija, LAZE! Jedan kaze bilo 35000, neka curka kaze izmedju 120000-170000,... Jos nisu ni dosli na vlast, a vec lazu. Sta bi radili kada bi bili na vlasti? U stvari, vecina njih su vec bili na vlasti.

Lazic




Sve se sla¾emo, ali ne vidim da se bilo ko neukaljan uhvatio da se bori protiv ovih... Poenta je da se vlast menja èesto i da odgovorni za pizdarije odgovaraju... Bar neki... Milo¹eviæ nas je jahao 13 godina, oni posle 12(u raznim oblicima), ovaj veæ 7... 32 godine sranja, a ni do '87-me nam u odnosu na normalne zemlje ba¹ nije i¹lo med i mleko... Inaèe najveæi olo¹i su sve vreme u i oko vlasti... Pa jbt najveæi argument sns-a za zloèine ¾utih, pljaèka¹ke privatizacije je organizovao i ukalupio u zakon dana¹nji ministar finansija... Kompletan idiot iz vrha gradske vlasti...



Gašpar

Citat: Laziæ poslato 16 April, 2019, 18:07
Dobro bre Ga¹o, kad ti je roðendan...? :D Elem, nemaèka marka je bila 7 dinara, znaèi 1670 maraka ili 854 evra... :o Opet ne treba zaboraviti da je tada proseèna plata bila oko 2000 maraka... E Srbi, glupi li ste... :(



16.08. iste te 1990. :D

Lazic


Lazic


Lazic


Splinter

Небитни пролазник

Splinter

Небитни пролазник

Splinter

Небитни пролазник

Splinter

Небитни пролазник

Splinter

Небитни пролазник

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

El Jefe

#41896
Citat: Laziæ poslato 16 April, 2019, 18:07
Dobro bre Ga¹o, kad ti je roðendan...? :D Elem, nemaèka marka je bila 7 dinara, znaèi 1670 maraka ili 854 evra... :o Opet ne treba zaboraviti da je tada proseèna plata bila oko 2000 maraka... E Srbi, glupi li ste... :(


Пише на рачуну да иде 48Км. на сат. Зајебаше те за будућу регистрацију само тако.
Иначе по питању плата цитат Давне 1990. просечна плата у Србији износила је 4.170 динара (без КиМ) што је износило 595 марака, а садашњих 304 евра.
Друштво за заштиту од животиња

milomir22

#41897
Ne vec sadasnjih 595 evra, 1 evro = 2 marke je bilo par dana kada se evro pojavio, sada su potpuno izjednaceni po kupovnoj moci. Tj, sta si tada kupovao za 1 marku danas kupujes za 2 marke ili ceo evro.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Boban_m


milomir22

Da da, pivo cini svoje, tacnije 2l piva, ispravljeno...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr