Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

bogdan

Branko Pavlovic prica o tim danima ( nocima ) kod Dacce Kocijana , a i o drugim stvarima
http://www.rts.rs/page/radio/sr/story/25/beograd-202/3463621/.html

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Malo je nejasan tekst, na vi¹e mesta pi¹e da je sleteo, a onda na kraju pi¹e o mehanizaciji koja je kopala zemlju na mestu pada... Kao da je lo¹ prevod... Ni google nije ni¹ta precizniji, sve neke forumske diskusije... Voleo bih da jesmo...

El Jefe

Госин Лазичу нигде не пише да је пилот Ф 16 ухваћен. Али не лези враже његова кутија цигара је код мене.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

F 16 sam video olupan na zemlji... Isprièaj prièu o kutiji cigara, breee... ;D

eclipse4

#41745
Citat: Laziæ poslato 25 Mart, 2019, 23:01
Malo je nejasan tekst, na vi¹e mesta pi¹e da je sleteo, a onda na kraju pi¹e o mehanizaciji koja je kopala zemlju na mestu pada... Kao da je lo¹ prevod... Ni google nije ni¹ta precizniji, sve neke forumske diskusije... Voleo bih da jesmo...

pa dal je moguce da je to mesto pada ???

45.005804,18.861175





Citat: El Jefe poslato 25 Mart, 2019, 22:47
Citat: Laziæ poslato 25 Mart, 2019, 13:41
Kad i èime smo skinuli B2...?
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/reportaze/aktuelno.293.html:539567-Kako-je-pao-Duh-Misurija


znaci sad vise nije duh misurija.....sad je samo duh....  [rofl] [rofl]

eclipse4

Citat: El Jefe poslato 25 Mart, 2019, 23:06
Госин Лазичу нигде не пише да је пилот Ф 16 ухваћен. Али не лези враже његова кутија цигара је код мене.

tu kutiju je mogao da izbaci kroz prozor :) :) :)

salu na stranu,sto bi reko moj bivsi direktor "ako si siguran u to sto govoris po ceni da na sudu dokazes istinitost iste,onda mi ispricaj"

Boban_m


Lazic

Putin tada be¹e ministar odbrane...?

eclipse4

Svjatjej¹i  putin je tada montirao s300 kod nas,nije uopste bio u rusiji.da nije njega i njihove pomoci bilo,verovatno bi se pombardovanje zavrsilo za 2 sata.

Kanarinac

Meni samo nije jasno cemu toliko proseravanje?

dzimika


eclipse4

dobro izvinjavam se evo napisacu sve kontra od onog sto sam "rekao"

gospodin pullout (put-in) tada nije montirao s300 kod nas nego je bio u rusiji!!!posto ga nije bilo u srbiji i nisu nam nista pomogli bombardovanje je trajalo 78 dana.

bolje ovako?

[rofl] [rofl]

milomir22

Realno, zabole Putina za bilo koga osim za Rusiju, tako bi svi pametni politicari i trebalo da rade, ovi nasi se vazdan cepe drugima i evo dokle nas je to dovelo.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

dzimika

Slike ljudi, slike, jebala vas politika vise

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

Od malih nogu nas uèe da se srce tako crta. Sada mi je tek jasno za¹to ba¹ tako.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!