Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

O pouzdanosti spiska dovoljno govori da je pilot f-117 mozda spasen a mozda i poginuo.... Bio lik pre neku godinu u Srbiji, on i Zoltan Dani snimili doklumentarac o obaranju....

Delovi svih oborenih aviona se nalaze u muzeju vazduhoplovstva.... F-117, F-16 i par bespilotnih letelica...
Smrt SVIMA!!!!

dzimika

Pa po ovom spiski 90% je palo van granica, ali malo jeste neverovatno da u to vreme nisu snimili svaki avion i helikopter zbog domace propagande

mrle

Citat: eclipse4 poslato 12 Mart, 2019, 00:45
[
naravno da su uzleteli sa ciljem da nesto urade ali je strasno sto su unapred znali da nemogu nista :(



to se zove juna¹tvo.

Lazic

Citat: monsterbnt poslato 12 Mart, 2019, 10:17
Jesu postavljali baraze protivgradnim raketama jer su seronje letele visoko.... Al da su oborili nekog to bas i neznam..
Nisu padali, ali mislim da su bili milioni $ za popravke motora... :D Mo¾da je neki i pao...







Citat: El Jefe poslato 12 Mart, 2019, 10:58
http://www.crveneberetke.com/spisak-pogodjenih-ostecenih-i-oborenih-nato-aviona-tokom-agresije-na-srbiju-1999-godine/
А што се тиче оних који краду слова са споменика, треба их подсетити да су Французи осудили на смрт клошара који је пекао кобасице на тзв. вечитој ватри у Паризу.
Francuska je ukinula giljotinu 1980-te, ne znam da li su i smrtnu kaznu...






Citat: monsterbnt poslato 12 Mart, 2019, 11:13
O pouzdanosti spiska dovoljno govori da je pilot f-117 mozda spasen a mozda i poginuo.... Bio lik pre neku godinu u Srbiji, on i Zoltan Dani snimili doklumentarac o obaranju....

Delovi svih oborenih aviona se nalaze u muzeju vazduhoplovstva.... F-117, F-16 i par bespilotnih letelica...
Ovaj deo je kod mene... :D












Citat: mrle poslato 12 Mart, 2019, 11:56
Citat: eclipse4 poslato 12 Mart, 2019, 00:45
naravno da su uzleteli sa ciljem da nesto urade ali je strasno sto su unapred znali da nemogu nista :(

to se zove juna¹tvo.
Da... [klanjam_se]

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Upropasti mi uspomenu na film...

Biker-Boy

Obozavam Avatar film, ali provala je do jaja pokidah se od smeha  [clapp] [rofl] [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

eclipse4

Citat: mrle poslato 12 Mart, 2019, 11:56
Citat: eclipse4 poslato 12 Mart, 2019, 00:45
[
naravno da su uzleteli sa ciljem da nesto urade ali je strasno sto su unapred znali da nemogu nista :(



to se zove juna¹tvo.

junastvo je kad se bore dva coveka rukama,nozevima,macevima a izaci na poljanu s nozem u ruci gde te ceka neko sa recimo "cecom" je junastvo na kvadrat ili ludost ili? u svakom slucaju gines bez ikakve sanse i bez da si ista postigao.

mislim,ovo ide u nekom pravcu u kome ja ne zelim,ovde se ne radi da ja nesto pljujem po mojima a uzdizem dusmanina tako da komentari poput "zasto pitas?" i "junastvo" nisu bas najpogodniji jer nema razlog za time.ali ok je naravno,prihvatam i te odgovore sta da kazem

Kanarinac

Neces da ide u tom pravcu, a pitas pitanje i dajes misljenje koje ne moze da ne ode u pravcu rasprave u najmanju ruku.
Realno nije prvi put da vuces pricu na tu stranu

El Jefe

Ствар је проста и то је оно што рационални дух запада не може да разуме. У животу се не уради увек оно што је паметно, много пута урадиш оно што мораш. Неки то зову храброст, дужност или већ како не.
Друштво за заштиту од животиња

Ivicat

Junastvo je Stevan Sindjelic.

stilgar

#41631
Moze i u izmamljen osmeh al neka je i ovde. Slikao na uglu cvijiceve i despota stefana. Kako je leeep 😍
p.s.nadam se da ne ide na citanje broja sasije, jer nasi pajseri na tehnickom ne znaju dal je utisnut, na plocici il ga ima samo u papirima :)


Lazic

Citat: El Jefe poslato 13 Mart, 2019, 11:44
Ствар је проста и то је оно што рационални дух запада не може да разуме. У животу се не уради увек оно што је паметно, много пута урадиш оно што мораш. Неки то зову храброст, дужност или већ како не.
Da... Htedoh da odgovorim Pomraèenju...

eclipse4

Citat: Kanarinac poslato 13 Mart, 2019, 01:27
Neces da ide u tom pravcu, a pitas pitanje i dajes misljenje koje ne moze da ne ode u pravcu rasprave u najmanju ruku.
Realno nije prvi put da vuces pricu na tu stranu

ajd kazi mi koje pitanje sam ja pitao "sto ide u tom pravcu"? koliko nato aviona su oborili nasi avioni? sta sam ja to isao u nekom pravcu?pitanje je bilo najnormalnije ali je malo bio glup odgovor "sto pitas?" sta da ti kazem "pa pitam zbog vremena napolje dal da obucem duge gace ili ne a to zavisi od toga koliko su nasi aviona oborili"

zanimalo me koliko su nasi piloti oborili aviona,to je sve.....ako si znao koliko su oborili ili koliko nisu mogao si napisati,kao sto su drugi pisali "svasta nesto".
i kakvo misljenje ja dajem,tvoje misljenje ili moje misljenje? sta sad treba da pisem hvalospev o pilotu koji je otisao i ubio sebe,unistio avion koji iovako nemamo,napravi stetu i sebi i porodici i drzavi i nista pod milim bogom nije postigao.

on je otisao ili su ga naterali da ode da bi nesto uradio,na zalost sa time u sta je leteo jedino sto je mogao da uradi jeste da pogine. i sad ne razumem sta ja tu gresim?
cim je pao dole,ameri su vec povukli jos jednu crtu i znali da su na toj teritoriji jos bezbedniji jer je jos jedan avion u minusu.

da su nekad kroz vekove u boju ovako pripisali herojstvo nasim vitezovima onda bi svaki srbin na zemaljskoj kugli bio heroj.
otisao u boj izasao sam na konju pred 100 turaka ubise ga turci,ubise mu i konja......eee al je hrabro sedeo pred njima i casno ginuo.to je moja poenta. a nije ni najmanje protiv svoje tj moje drzave i mog naroda.

mnogo vise bi ucinio da je ostao ziv,da je oborio neki avion i da je svoj spustio.


Citat: El Jefe poslato 13 Mart, 2019, 11:44
Ствар је проста и то је оно што рационални дух запада не може да разуме. У животу се не уради увек оно што је паметно, много пута урадиш оно што мораш. Неки то зову храброст, дужност или већ како не.

moje pitanje je bilo zajsta nedvosmisleno i zajsta me interesovalo dal su skinuli neki njihov avion a to dal je hrabrost,duznost ili ludost je vec druga prica.kao sto rekoh da li je zajsta trebao da strada bas tada,dal je zajsta trebao da unisti avion i da li je imao ikakav ucinak to sto je on bas tada uzleteo.

Lazic

Oti¹ao je svesno da pogine da ne bi neki mlaði piloti...

eclipse4

Citat: El Jefe poslato 12 Mart, 2019, 10:58
http://www.crveneberetke.com/spisak-pogodjenih-ostecenih-i-oborenih-nato-aviona-tokom-agresije-na-srbiju-1999-godine/
А што се тиче оних који краду слова са споменика, треба их подсетити да су Французи осудили на смрт клошара који је пекао кобасице на тзв. вечитој ватри у Паризу.

pun internet slika tih oborenih aviona :)

dzimika

Tad nije bilo ni toliko digitalnih aparata a tek telefona sa kamerom nije bilo, mozda bi bilo i vise slika, neki jesu oboreni, ali sve ono sto je oboreno kod nas verujem da bi se nasi hvalili

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 13 Mart, 2019, 20:03
Oti¹ao je svesno da pogine da ne bi neki mlaði piloti...

ok i sta sa time? poginuo iskusan i star pilot umesto mladog i neiskusnog.....ucinak i jenog i drugog 0 .ja to gledam sa drugacije strane.
mozda nije bio trenutak i mozda nije imao potrebe tada da uzleti,mozda nije ni uzleteo svojom voljom.....mozda je sutra dan mogo da skine 5 aviona,mozda opet nista,a mozda bi taj mladji imao veci ucinak od njega...sve u svemu je prica sta bi bilo kad bi bilo.sa realne strane rekoh,sem sto je porodicu zavio u crno,drzavi zavuko ruku u dzep za cenu aviona,unistio avion,ohrabrio jos vise majmunolike kaubojce,podigo im je moral i naravno ego!

Citat: dzimika poslato 13 Mart, 2019, 20:53
Tad nije bilo ni toliko digitalnih aparata a tek telefona sa kamerom nije bilo, mozda bi bilo i vise slika, neki jesu oboreni, ali sve ono sto je oboreno kod nas verujem da bi se nasi hvalili

to i ja kazem! za f117 nadjose i aparat i kameru a za ostalo nisu....pa nasi bi pravili isto prpagandu al nisu imali materijal......sem prica drugih dokaza mi nemamo,zar ne?

a da su nasi tu u Prahovu skinuli 1 njihov jesu i to odgovorno tvrdim a za ostalima su 2 nasa presla u rumuniju bilo je negde 4 njihova.
pretpostavljam da su bili istrosili rakete i da im avioni nisu bili spremni za borbu.

evo pocecu da trazim malo po staroj rumunskoj stampi,mozda nesto i nadjem.nemoze mi niko reci da nisam video to sto sam video a to sto je izbacio ili otpalo moze da mu bude rezervar goriva.