Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

@Pomraèenje:
Ne bih ni ja razumeo kad si izvukao iz konteksta... :D Prvo je skrin¹ot dela prepiske sa Kesiæem, ono drugo je odgovor El Jefe-u na poruku iznad... :D

Ivicat


El Jefe

Citat: clutch&brake poslato 07 Mart, 2019, 15:44
Ne znam za vas, ali posle ovoga cu imati srece do kraja zivota 😂


То је бре родитељ за пример. Он поправља, пере, сипа гориво. Деца има само да  возе.
Друштво за заштиту од животиња

UFF


Lazic

Od jutros nam ne¹to Vajper ima inspiraciju na Vajberu... ;D












El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

Koliko su nato aviona oborili nasi avioni?

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Moja je bila napravljena za minut, samim tim bolja...







Citat: El Jefe poslato 11 Mart, 2019, 11:50

Neæete vi deco da ginete...

Kanarinac

Citat: eclipse4 poslato 11 Mart, 2019, 12:00
Koliko su nato aviona oborili nasi avioni?
Sto pitas?

Biker-Boy

Ako dobro znam ni jedan, sva obaranja su uradile raketne jedinice PVO.
I feel the need..... the need for speed !!!

monsterbnt

Pokradena slova sa spomenika pilotima braniocima beograda..... mater cigansku....

Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

Citat: Kanarinac poslato 11 Mart, 2019, 21:18
Citat: eclipse4 poslato 11 Mart, 2019, 12:00
Koliko su nato aviona oborili nasi avioni?
Sto pitas?

Citat: Biker-Boy poslato 11 Mart, 2019, 22:13
Ako dobro znam ni jedan, sva obaranja su uradile raketne jedinice PVO.


upravo sam zato i pitao,ti ljudi su ginuli bez ikakvog razloga na zalost.
nit su odbranili nesto,nit su ih sprecili,nit su imali ikakvih sansi.
to je ko da je neko krenuo poljoprivrednim avionom za prskanje njiva na su-35.

naravno da su uzleteli sa ciljem da nesto urade ali je strasno sto su unapred znali da nemogu nista :(

inace sam svedok i odgovorno tvrdim da sam licno i svojim ocima video u blizini mog sela kako je jedan "pretpostavljam" nato avio skoro lebdeo u vazduhu dok su pristizala jos par njih mozda jos 4 u grupi,kada je odjednom eksplodirao u vazduh i krenula je ta "crna tacka" da nekontrolisano leti po vazduhu ispustajuci za sobom beli dim par sekundi nakon eksplozije nesto je ispustio u dunavu,u tom momentu se se ostali avioni razleteli na sve strane a iz pravca nase teritorije stigla su 2 nasa aviona i presli dunav u rumuniju za tim ostalima....... a zatim su se nakon mozda 10-15min  ponovo vratila nazad ta 2 ista (nisam im video broj tablica) (pretpostavljam nasa) aviona.
daljina sa koje sam gledao je,jebem ga mozda jedno 4km vazdusne linije i avioni su se videli velicine poput pola laste recimo.
tadasu gadjali JUGOPETROL u Prahovu selu.

isti ti avioni su usli iz pravca rumunijegde su se razdvojili dva su gadjali tankere (skladista) mazuta,gadjali su tako neznam,puni sebe kao da su narodu hteli da pokazu da oni to rade iz zabave i da su sigurni da im niko nista ne moze,secam se da je jedan od njih leteo u nebo potpuno uspravno da je zatim spustio vrh aviona i tako strmoglavo pustio rakete a zatim poceo da rotira sa njime....

mozda neko misli da se zajebavam ili serem ali je zajsta tako bilo.

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

eclipse4

mislis da je bilo od vutre? :)

Lazic

Znam da smo ih vi¹e od nekoliko sjebali protivgradnim raketama punjenim peskom... Mogu misliti ¹ok pilota kad proleti kroz oblak peska... Ili bar ¹ok mehanièara kad vide motore... Je li bre, po kakvim si ovo njivama vozio...?

eclipse4


monsterbnt

Jesu postavljali baraze protivgradnim raketama jer su seronje letele visoko.... Al da su oborili nekog to bas i neznam..
Smrt SVIMA!!!!

El Jefe

#41618
http://www.crveneberetke.com/spisak-pogodjenih-ostecenih-i-oborenih-nato-aviona-tokom-agresije-na-srbiju-1999-godine/
А што се тиче оних који краду слова са споменика, треба их подсетити да су Французи осудили на смрт клошара који је пекао кобасице на тзв. вечитој ватри у Паризу.
Друштво за заштиту од животиња

Hurricane

 ;D

pa vi¹e njihovih nego na¹ih