Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane


dzimika

Nije pravi snimak, vidi se da je montaza na svu srecu

nesic1


UFF

ko je i zasto bacio tomahawk na glavnu autobusku tj lastinu stanicu?  :o :wtf:

http://i.postimg.cc/90QC1yFc/received-308354720034964.jpg

dzimika

Ti bas dugo nisi isao u taj kraj ? Inace sve se rusi zbog BGH2O, a stanica se seli kod tebe u komsiluk, malo dalji doduse ali na nbg bar BAS, lasta ne znam gde je preselila

Lazic

Bog te

Koji debili... ®eleznièka na jednoj strani, autobuska na drugoj, centar grada na treæoj... Kakva gomila idiota...

UFF

Citat: dzimika poslato 12 Februar, 2019, 16:34
Ti bas dugo nisi isao u taj kraj ? Inace sve se rusi zbog BGH2O, a stanica se seli kod tebe u komsiluk, malo dalji doduse ali na nbg bar BAS, lasta ne znam gde je preselila

nisam dugo isao
videh zgrada gotova sve sa fasadom pa sam se zato i zapitao cemu, nemam pojma valjda ce da prave jos koju
za autobusku sam odavno cuo da ide na nbg iza belvila, valjda i zeleznicka, najebacemo ni 3 nova mosta nam pomoci nece

dzimika

Citat: Laziæ poslato 12 Februar, 2019, 16:39
Bog te

Koji debili... ®eleznièka na jednoj strani, autobuska na drugoj, centar grada na treæoj... Kakva gomila idiota...
I u vecim gradovima preko je tako ali kod njih imas odlicne konekcije izmedju, ovde nemas nijednu liniju koja povezuje te 3 tacke a da ne pominjem da imas u stvari 4 zeleznicke sada, NBG, Topcider, Prokop i Pancevac, da ne pominjem da nemas vise zeleznicku vezu sa NS u narednih par godina

PECA BMW

Zadnji put kad sam bio u bg gledam kako ruse staru simpovu zgradu na dolaznim peronima bus stanice , grota ali valjda ce napraviti nesto bolje i lepse .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Citat: dzimika poslato 12 Februar, 2019, 19:09
Citat: Laziæ poslato 12 Februar, 2019, 16:39
Bog te

Koji debili... ®eleznièka na jednoj strani, autobuska na drugoj, centar grada na treæoj... Kakva gomila idiota...
I u vecim gradovima preko je tako ali kod njih imas odlicne konekcije izmedju, ovde nemas nijednu liniju koja povezuje te 3 tacke a da ne pominjem da imas u stvari 4 zeleznicke sada, NBG, Topcider, Prokop i Pancevac, da ne pominjem da nemas vise zeleznicku vezu sa NS u narednih par godina
Ono ¹to sam putovao po Evropi, najbolja re¹enja su gde imaju takozvane èvorne taèke, bar ih tako zovu Nemci i ©veðani, autobuska, ¾eleznièka, trajekt, sve na istom mestu... U Kopenhagenu na aerodrom mo¾e¹ da doðe¹ kolima, busom, vozom, taèno ispod terminala...

dzimika

O tome ti pricam, autobuska stanica u Budimpesti (imaju dve tacnije a ova znam da je blizu onog kineskog buvljaka na koji su nasi isli nekada) je negde na obodu grada, ali na 3 min peske je metro, stizes do centra za 15min
Kod nas je su zeleznicka i autobuska imale odlicnu vezu sa svim delovima grada, na nbg ce imati jos i kakvu takvu vezu ali prokop nema nikakvu vezu, ide jedna autobuska linija i to su je skoro nesto vratili da ide tuda, a ide svake prestupne godine, par trola iznad koje nisu blizu, ali generalno katastrofa veza, topcider isto tako, a aerodrom tek da ne pominjem, ide jedna ili dve linije, jedino sto ima onaj aero bus tj mini bus (nekada jatova linija) koja ide od centra preko nbg do aerodroma i to je sve, zalosno

dzimika


mareskin

Citat: dzimika poslato 12 Februar, 2019, 22:27
O tome ti pricam, autobuska stanica u Budimpesti (imaju dve tacnije a ova znam da je blizu onog kineskog buvljaka na koji su nasi isli nekada) je negde na obodu grada, ali na 3 min peske je metro, stizes do centra za 15min
Kod nas je su zeleznicka i autobuska imale odlicnu vezu sa svim delovima grada, na nbg ce imati jos i kakvu takvu vezu ali prokop nema nikakvu vezu, ide jedna autobuska linija i to su je skoro nesto vratili da ide tuda, a ide svake prestupne godine, par trola iznad koje nisu blizu, ali generalno katastrofa veza, topcider isto tako, a aerodrom tek da ne pominjem, ide jedna ili dve linije, jedino sto ima onaj aero bus tj mini bus (nekada jatova linija) koja ide od centra preko nbg do aerodroma i to je sve, zalosno

Mislim da niste u pravu. Ipak postoje pametni ljudi koji su izabrani od naroda da razmi¹ljaju o takvim stvarima. Oni se brinu da se kvalitet ¾ivota graðana podi¾e na vi¹i nivo.
Ne mislite valjda da bi neko izmestio ¾eleznièku i autobusku stanicu, a da pre toga nije obezbedeio mnogo bolju alternativu.
Raèunam da ako budem nekad dolazio vozom u BG da mogu odmah iz voza da sednem u metro, a njime pravo do biv¹e ¾eleznièke odakle æu pe¹ke kroz Picin park, desno do Balkanske, pa levo na Zeleni venac, pored hotela Moskva do zoo vrta.
Niko nije toliko pokvaren i glup da prvo nije o tome mislio.
©ta sam ono hteo da ka¾em?


Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

A tek ¹to su re¹ili prevoz opasnog tereta... Pravo kroz grad...

Splinter

Небитни пролазник

mrle

Ma fora je bila kada nas zvao neki ¾enin deda da dolazi vozom iz Hrvatske u 16:30h. Da ga saèekamo.


Ono, ok. ALI GDE DA GA ÈEKAM? Na kojoj stanici od 3-4?

Splinter

Небитни пролазник

Splinter

Небитни пролазник

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic