Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Splinter

Небитни пролазник

Splinter

Небитни пролазник

Splinter

Небитни пролазник

zVuk

Citat: Hattrick poslato 26 Decembar, 2018, 07:40
Ili na primer Angela Merkel, koja je na vlasti vec punih 27 godina, sto kao ministar u vladajucoj koaliciji Helmuta Kohla jos od 1991., sto po 3ci put zaredom kao  savezni kancelar. Ima jos mnogo "demokrata" po zapadnom svetu koji su na vlasti mnogo duze od bilo kojeg "diktatora" proglasenog od strane njihovih medija, i rezimskih podguznih muva, koji navijaju vodu na njihovu vodenicu vec decenijama, od novinara, televizija, pa sve do muzike, filmova, sporta, i video igara. Sve se besomucno koristi kao podrska njihove spoljnje politike. Mnogi po sistemu "malo ja-malo ti, opet ja-opet ti", vladaju vec nekoliko generacija, ali medijske masinerije su dobro podmazane, pa eto oni su sveci i demokrate, a svi ostali naravno diktatori. Osim onih koji rade za njih. Oni su good guys. Pa makar bili i u najgoroj Serijatskoj diktaturi na svetu. Nema vece diktature i jebanja u zdrav mozak od zapada.

....tako je, nego, po meni je navijanje vode na svoju vodenicu razlicito od pustanja mafije da se bahati, potpune cenzure politickih neitomisljenika i nerasvetljavanja ubistava novinara...

....nesto ne vidim da iz zapadne evrope neko bezi u rusiju, dok iz rusije i njenih gubenija beze sa namerom da se ne vrate....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hattrick

#41184
Jevrejsko kukavicje jaje, ili ti eksperiment zvani komunizam je uzeo svoj danak. Mnogo je velika sirotinja u ruralnim delovima, kako Rusije, tako i u vecini drzava istocne Evrope, i ta razlika u zivotnom standardu ne moze da se brzo kompenzuje, ko god bio na vlasti. Slicno je i po pitanju mafije, jos uvek kaskaju za zapadom, oni su jos u stadijumu reketiranja, ubijanja, otimanja, kao onamo u prvim posleratnim decenijama. Nisu se jos utegli svi, i usli u politicke, finansijske, i bankarske institucije, kao na zapadu, gde su sada ugledni gradjani u skupim odelima. Ali su i dalje mafijasi, i to teski. Porazgovaraj sa par "zutih prsluka", koji su lekari, advokati, arhitekte, mnoge zablude bi ti isceznule. Sve su to kartelizovani mafijasi povezani kao svinjska creva. Na istoku mnogo toga ima da se radi i promeni. Ali generalno nije sve crno-belo, mnogo je tu nijansi sive, sa svih strana. Putin konkretno, mislim da bi posle ovog mandata trebao da se povuce, i otvori prostor za sledecu generaciju, mladih, postenih i skolovanih.

zVuk

 slazem se da je tu mnogo nijansi sive....a  putin da otvori prostor za mlade, postene i skolovane, nemoze jer ti su vec na zapadu, odnosno zavrsavaju skole i pakuju kofere...svakom vlastodrzcu su posteni i skolovani pretnja po poziciju, a vlast je navlaka i teze je skinuti se sa vlasti nego sa heroina...

sto se tice razlike u zivotnom standardu, cesi i poljaci, pa i slovaci su je kompenzovali i nije im trebalo previse vremena, samo istinske volje politicara da se to uradi...

gladnim covekom je lakse manipulisati..

Ko se ljuti, uleti mu kruti

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

despic

Vidi sta si uradio lazicu...napujdao si masu na linc silovanje i nasilje
klasican divljak

Hurricane

sjajno, trebalo je samo ki¹obran umesto èekiæa  ;D

El Jefe

И што је нај горе од свега тај Путин излази на татами у чарапама.
Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

Citat: monsterbnt poslato 26 Decembar, 2018, 09:31


ovo treba stampati i nositi...naravno kisobran umesto cekica

El Jefe


Прасе за празник у старом Београду.
Друштво за заштиту од животиња

mi¹ko_kolo

Испод "Лондона".

Lazic

Apoteka je pre¾ivela kralja, Nemce, Tita i Milo¹eviæa... :o

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Moja je htela neko vreme pa me odjebala... ;D I nije bila preterano rada... :o ;D

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

®or¾


El Jefe

Ја се смејао типу са Лимана који је имао обичај да пљује на телевизор  када му нешто није по вољи,  а данас га потпуно разумем.
Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !