Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Video ih Joca Slepac ¾ivota mi!!  ;D
jin-jang

Lazic

Aj ¹to ti ne zna¹ ko je Predrag Popoviæ, al' za zVuka mi èudno...

@zVuk:
izgooglaj dotiènog, biæe ti jasnije... Zvanièno je Taèi otputovao u Njujork isti dan kad i govnar, èim je sinoæ rekao da neæe videti Taèija jo¹ par dana do Evrope, ali da bi vi¹e voleo da mo¾e da ga vidi privatno, znao sam da je Peða bio u pravu... Govno jedno neopevano, ne da ga treba ubiti, nego polako, mesec dana, komad po komad... Mamu mu jebem izdajnièku... Otac(Fahri) mu je vrlo fin èovek, oèigledno je govno na majku...

Botovi pu¹ite kurac, ako mi se pojavi policija na gajbi, znaæu ko je poslao... [srednjiprst] [srednjiprst]


edit:
Izvinjavam se botovima je to najveæa nagrada, nemojte da pu¹ite kurac...









Nego, ontopic:




Hattrick


mareskin



Laziæu nemoj da ¹iri¹ dezinformacije po¹to je Taèi u Va¹ingtonu, a Vuèiæ u Njujorku!

Taèi je na dogovoru sa SAD pred pregovore u Briselu.
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=03&dd=22&nav_category=640&nav_id=1372437
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

©to se mene tièe, obojica kod gazda na brifingu... Jadno ono dete, zamisli pakao da ti je av otac... Povede te u Ameriku i onda ode da se hefta sa Taèijem...
















E da, botovi P U © I T E   K U R A C, nejeb'o vas va¹ ¹ef....  [srednjiprst] [srednjiprst]   [rofl]

zVuk

Citat: Laziæ poslato 22 Mart, 2018, 18:51

@zVuk:
izgooglaj dotiènog, biæe ti jasnije... Zvanièno je Taèi otputovao u Njujork isti dan kad i govnar, èim je sinoæ rekao da neæe videti Taèija jo¹ par dana do Evrope, ali da bi vi¹e voleo da mo¾e da ga vidi privatno, znao sam da je Peða bio u pravu... Govno jedno neopevano, ne da ga treba ubiti, nego polako, mesec dana, komad po komad... Mamu mu jebem izdajnièku... Otac(Fahri) mu je vrlo fin èovek, oèigledno je govno na majku...


taj doticni kaze da neki kazu....a ti se primas na to sto neko kaze da je neko drugi kazao, a pri tom ne kaze ko je taj drugi sto je kazao ....ali znas da je u pravu...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

El Jefe

Боље звучи пичкоусти из Чипуљића.
Друштво за заштиту од животиња

Andreja

Za Æizala, anatomija vezice :)

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Citat: zVuk poslato 22 Mart, 2018, 20:36
Citat: Laziæ poslato 22 Mart, 2018, 18:51

@zVuk:
izgooglaj dotiènog, biæe ti jasnije... Zvanièno je Taèi otputovao u Njujork isti dan kad i govnar, èim je sinoæ rekao da neæe videti Taèija jo¹ par dana do Evrope, ali da bi vi¹e voleo da mo¾e da ga vidi privatno, znao sam da je Peða bio u pravu... Govno jedno neopevano, ne da ga treba ubiti, nego polako, mesec dana, komad po komad... Mamu mu jebem izdajnièku... Otac(Fahri) mu je vrlo fin èovek, oèigledno je govno na majku...


taj doticni kaze da neki kazu....a ti se primas na to sto neko kaze da je neko drugi kazao, a pri tom ne kaze ko je taj drugi sto je kazao ....ali znas da je u pravu...
Aha, a Taèi u stvari nije oti¹ao u Njujork isti dan?


Nego veèeras, Prnjavor, 408... :o ;D





eclipse4










lazicu sta kazes na nogar? nije losa ideja?











Dukags

Citat: eclipse4 poslato 23 Mart, 2018, 02:41

lazicu sta kazes na nogar? nije losa ideja?



Ruska armatura

Biker-Boy

Nogar je do jaja, al mogao je malo i oko fuzastera da se potrudi :D
I feel the need..... the need for speed !!!

UFF

nogar je bas do jaja da ti pocepa unutrasnju stranu leve butine ili list kad prokliozas u levoj krvini pa ako zavrsis onesvescen da iskrvaris u zbunju u nekom jarku
zbog takvih debila i treba da postoji TUV i ostala sranja

Major

Ko je jos iskrvario od pilece nogice [rofl]

UFF

da i od ovog isto, super fora ako zelis da ostanes bez prstiju u slucaju pada
ostace ti palac boli te qrac

http://s31.postimg.org/3kb7k2oa3/suzuki-honda-yamaha-blade_levers-03.jpg

ZEMZEM

Ovo sam video na Aliju kad sam meni poruèio ruèice, normalne. Isto sam pomislio.

eclipse4

Citat: UFF poslato 23 Mart, 2018, 14:47
nogar je bas do jaja da ti pocepa unutrasnju stranu leve butine ili list kad prokliozas u levoj krvini pa ako zavrsis onesvescen da iskrvaris u zbunju u nekom jarku
zbog takvih debila i treba da postoji TUV i ostala sranja

Treba zabraniti i brusilice,jer se mozda majstor saplete i padne na nju i onda moze da isece ceo stomak pa da mu ispadnu creva i uprljaju se od necistove po radionici.

UFFE ovo su smesne i zanimljive slike,nije tema o svecima heheh

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

zozon

Citat: Zeljkamp poslato 24 Mart, 2018, 02:17


Kurvanje je vrlo profitabilna delatnost ... jos ako znas da pricas o postenju, moralu, ljudskim pravima ... demokratiji ... idi bre ...

Lazic

Englezi oduvek bili najveæe kurve... A onaj Boris poreklom Turèin... Cirkus...




Citat: UFF poslato 23 Mart, 2018, 14:47
nogar je bas do jaja da ti pocepa unutrasnju stranu leve butine ili list kad prokliozas u levoj krvini pa ako zavrsis onesvescen da iskrvaris u zbunju u nekom jarku
zbog takvih debila i treba da postoji TUV i ostala sranja
[rofl] [rofl] [rofl] Ba¹ zbog takvih debila bi ja ukinuo TUV i ostala sranja, jo¹ ako ne stignu da se razmno¾e pre krvarenja u ¾bunju, milina... :D




@Pomraèenje:
Em mrzim koko¹ije noge, em je ru¾no, em tanka armatura... Mada i nema veze, ono je neki Kinez od 150-200cc, izdr¾aæe...