Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: UFF poslato 15 Decembar, 2017, 00:36
eclipse4 pa mogao je da plati i 9.99 i da trazi 99 koga briga koliko je platio, njegova stvar i nema poente da se ulazi u diskusiju o tome a da li ce dobiti koliko trazi to je drugo pitanje

zamisli na berzi hoces da kupujes nesto sto je juce skocilo 100% i nudis prodavcu 50% vise od jucerasnje vrednosti i to jos argumentijes kako znas koliko je juce vredelo i da ce on da zaradi 50% ni za sta (a rizik investicije zaboravljas)

sto bi on zaradio samo 50% kad to vec vredi 100% vise? tj koga briga koliko je on platio i koliko je nekad kostalo, ako ima i dalje po toj ceni kupi i ti tamo gde i on, ako nema onda plati koliko covek trazi jer izbora nemas


postovani korisnice UFFE mogo je da trazi i 5x vise,njegova stvar nije moja,smesna stvar je sto je odmah skinuo sliku iz oglasi,predaio cenu,tj umesto cene stavio je beli kvadratic kao da nema cene,a kad sam ga pitao sto nema  vise cene na kutije,obrisao je i ceo oglas.....

inace znam gde je kupio te rukavice u austriji,znam te nalepnice,a to sto si napisao nema veze sa slikom i sa mojom poentom.....inace te potpuno podrzavam  [clapp]

mkt

ispao je glup

mislim na p rodavca

mkt


Hattrick

Stvarno glupan prodavac, ja da sam ga i besplatno dobio, a ne platio, ako prodajem 50€, to je 50€, ko zeli da kupi moze, ko ne, put pod noge.  :)
Zbunio si pocetnika u trgovini, to nije lepo.  [rofl]

eclipse4

krivo mi je samo sto (neznam iz kog razloga) nemam vise sliku gde je stavio beli kvadratic preko cene.
a svakako da je roba njegova a pare moje,sto ti kazes,mogao i za dz da dobije to je njegova stvar,meni je bitno da mi cena odgovara.

bogdan

 sto rece moj drugar Pera genije , definicija trgovine je   ko koga zajebe   :D

UFF

okacice nov oglas bez cene ako vec nije
sklinuo je sigurno da ispravi propust na koji si mu ukazao da se ne bi drkao ubuduce i sa ostalim potencijalnim kupcima

Lazic


Lazic


Major

Da nije tu¾no bilo bi sme¹no :D

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Ivicat


Lazic

#39212
Koja je taèno razlika izmeðu vere u vuèiæa i bilo koje drugo imaginarno biæe?

Poku¹avam da shvatim ¹ta je to Nimèeviæ lo¹e rekao pa zaslu¾io minus... Mo¾emo da polemi¹emo i lamentiramo da li ima boga ili ne, al' to ne èini nikoga apriori lo¹im... Ili èini...? U stvari, ¹to minus, daj odma' da seèemo glave... :o :D


Edit:
Malo te¾e, ali shvatio sam, uvredio je sve vernike a fakat nisu svi konjine... ;D

Glava dole... :D

megaidiot

Citat: Laziæ poslato 15 Decembar, 2017, 16:42
Koja je taèno razlika izmeðu vere u vuèiæa i bilo koje drugo imaginarno biæe?
nazalost nije imaginarno bice, ali ima tendenciju da se proizvede u boga ili makar sveca.

jevta


Biker-Boy

Realno svi hriscani (katolici i pravoslavci) iz ugla muslimana su ATEISTI, zasto? pa zato sto ne veruju u njihovog boga alaha i proroka muhameda, jer on je jedini pravi bog.
E sad, isto tako iz ugla hriscana, svi muslimani su ATEISTI, a zasto? pa zato sto ne veruju u njihovog boga isusa hrista, jer je on jedini pravi bog.
Zakljucak, svi su ateisti  ;D

p.s. izvinjavam se svima, nisu konjine, nisu oni krivi sto su indoktrinirani, nasamareni i prevareni i ne shvataju to.
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


SrpskiDzedaj011

Мислим да је термин који користе "неверник" енг. infidel.... док атеизам је изведено од безбожанства....aл оно као добро. :D
I have to return some video tapes....

MIGE


Biker-Boy

Evo naseg boga, sveca, andjela... San Valentino Tavulijski  [klanjam_se] [klanjam_se][klanjam_se] [andjeo]



I feel the need..... the need for speed !!!