Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

joka


mi¹ko_kolo

Aprilia to odavno primenila.





Al' "Honda je to"! 


UFF

realno sranje resenje
ako vec rezervoar nije tu zbog ciklistike tj tezista vec ispod motora to je ok ali onda nema potreba ni tovarni prostor da bude, nek naprave nesto originalno a ne glupi fake rezervoar

mi¹ko_kolo

Rekao bih da je to napravljeno upravo zbog onoga na slici - kacige. A to, ¹to mi trpamo sva¹ta u kofere je neka sasvim druga stvar.

UFF

ma super, korisna stvar da ne vuces sa sobom kacigu kad parkiras negde
ali opet dzaba jer sta cu sa obaveznom jaknom i rukavicama?
ako dodamo i potrebne cizme i stitnike za kolena ili pantalone opet dodjemo na to da rupa umesto rezervora ne zavrsava posao, samo motor vise lici na jebeni skuter, sto nije pozeljno

mi¹ko_kolo

E, vid' kurca! Za to ¹to si nabrojao, ako sve stane u bilo koji repni kofer - nek' si jebe mater!

UFF

upravo tako!

zato zakljucak je?


JEBO KOFER


mi¹ko_kolo

:P Begaj partibrejkeru, vidi¹ da tovarim Honda¹e.

eclipse4

moze i ovako...jebo mu pas mater siptarsku


dzimika

Citat: mi¹ko_kolo poslato 28 Mart, 2017, 01:03
E, vid' kurca! Za to ¹to si nabrojao, ako sve stane u bilo koji repni kofer - nek' si jebe mater!

Dve kacige I jaknu I naravno rukavice, pojas, potkape I ostale sitnice sam uspevao da ubacim u maxiju
Jedna kaciga, cizme, jakna I stitnici nikakav problem ne bi bio da se ubaci u maxiju a I za pantalone bi se naslo mesta :D

mi¹ko_kolo

Pojas, rukavice i potkapa staju u kacigu. Jakna - zavisi kakva i kolika. Enduro jakne nisu ¹to i kratke me¹ jakne. Èizme? Opet zavisi kolike i kog oblika. Sve jedno, Uff postao trol najstra¹niji.

Biker-Boy

Ja u moju Kappu od 46 litara komotno ubacim dve full face kacige + rukavice i jos sitnica,
A inace, ta fora sa laznim rezervoarom je provaljena davno pre aprilije, i to isto Japanci, to jest Suzuki :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Zverinjak II

Za mladje èlanove,Honda goldwing 1976 god.







Dukags


Lazic

Citat: El Jefe poslato 27 Mart, 2017, 21:52
imagur
Hipsterski gej trotinet... Kad bi nekoga video na ovome, nokautirao bih ga i ugradio mu sedi¹te...

DaChaS

cccc sto ste vi ateisti tako agresivni :D :D  [rofl] [rofl]

MarkoMZ

Svi pravi motori imaju tovarni prostor kod rezervoara. Koji nema nije pravi motor. Kljuc za svecice, nekoliko svecica, srafciger sa jedne strane ravni a sa druge krstasti i sve to zavijeno u masnu krpu da ne zvecka pri velikim brzinama. Ahhh memories  :'(   ;D






Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

DebeliZmaj

Citat: DaChaS poslato 29 Mart, 2017, 03:26
cccc sto ste vi ateisti tako agresivni :D :D  [rofl] [rofl]

ma Lazic je samo ljubomoran na te sto mogu to sebi da priuste ...
:p
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic