Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

#36800
Ma pusti, ne¹to sam prolupao u poslednje vreme, umor il' ¹ta li je  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

PECA BMW

Citat: El Jefe poslato 24 Januar, 2017, 19:18
photo uploading
Јавна срамота


Za sad i nije to strasno .. dok ne prodju izbori , parcici ce biti tanji i manji , jbg cena ce ostati ista pa umesto dva parceta za obrok moras tri da kupis . bedak
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Flavius Valerius Aurelius


clutch&brake

Citat: PECA BMW poslato 24 Januar, 2017, 23:21
Citat: El Jefe poslato 24 Januar, 2017, 19:18
photo uploading
Јавна срамота


Za sad i nije to strasno .. dok ne prodju izbori , parcici ce biti tanji i manji , jbg cena ce ostati ista pa umesto dva parceta za obrok moras tri da kupis . bedak

sta bre nije strasno,da li si ti lud
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Dva Panèevca i Vr¹èanin i mrvica leda... :D :D :D




A onda doðe i treæi... :o [rofl] [rofl] [rofl]






Kad sam skrenuo da se parkiram, ispred mene stane èovek da gleda ove, lagano sam se sankao pored njega trotoarom dok sam mu èestitao milu novu godinu i dosankao se na parking... :o :D


PECA BMW

Citat: clutch&brake poslato 25 Januar, 2017, 09:30

sta bre nije strasno,da li si ti lud

Pa ovo je penzionerima zgodno , drzava im penzije smanjila ali im pekari izasli u susret , danas za 15 din kupe leba , sutra opet , sve se pojede i troskovi se smanje , nema bacanja .
Ne znam sto ti cudno kad je recimo oduvek moglo da se kupi pola hleba .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

clutch&brake

Ovo nije kupovina iz razloga bacanja vec nemastine. pola leba kupuju samci ili penzioneri ali ne zato sto nemaju vec zato sto im nije potrebno.
ovo je porazavajuca slika danasnjeg stanja naseg drustva. Steglo mi se u stomaku kada sam video
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

viper

Taèno, biæe jo¹ gore ovo je tek poèetak.

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

jevta

Uvek su restorani prodavali hleb na parèe,a ostali se palili na fotke

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Hurricane

Citat: PECA BMW poslato 25 Januar, 2017, 10:59
Citat: clutch&brake poslato 25 Januar, 2017, 09:30

sta bre nije strasno,da li si ti lud

Pa ovo je penzionerima zgodno , drzava im penzije smanjila ali im pekari izasli u susret , danas za 15 din kupe leba , sutra opet , sve se pojede i troskovi se smanje , nema bacanja .
Ne znam sto ti cudno kad je recimo oduvek moglo da se kupi pola hleba .


..ovde u nekim prodavnicama ne daju da se seèe onaj najjeftiniji hleb od 25 din, e to je po meni vrh bezobrazluka..

pa daj mu ceo pièka mu materina, zbog 12,5 din neko da se sramoti i ostane gladan, eto ko smo i kakvi smo..

Grof

pre jedno 4 godine sam u ciganskom naselju video istu tu sliku, hleb na kri¹ke i cigare na komad... e sada je do¹lo vreme da i mi "belci" tako ¹opingujemo....a verhabije / cigani u istom tom naselju su poèeli masovno da dobijaju po 150eura meseèno pomoæi od svojih arapskih drugara .....

mrle

Citat: Grof poslato 25 Januar, 2017, 12:36
pre jedno 4 godine sam u ciganskom naselju video istu tu sliku, hleb na kri¹ke i cigare na komad... e sada je do¹lo vreme da i mi "belci" tako ¹opingujemo....a verhabije / cigani u istom tom naselju su poèeli masovno da dobijaju po 150eura meseèno pomoæi od svojih arapskih drugara .....

postavljena fotka je iz restorana, menze.

ali se ne treba ¹aliti sa tuðom mukom.


Primer od pre jedno deset godina:
Otvorio moj æale sa nekom prijateljicom neku prodavnièicu u Borèi, neki deo koji zahvata neku ciganmalu. Doðe lik uveèe pred zatvaranje i tra¾i jedno jaje.
Moj æale onako u ¹ali ka¾e pa bez dva jaja ne mo¾e¹ kom¹ija ni¹ta da odradi¹.
Ovaj mu se fino obrati i odgovori:"Znam kom¹ija da ti ¾eli¹ da se malo ¹alimo, ali meni nije do ¹ale. Moja æe ¾ena sa ovim jednim jajetom da umuti smesu i napravi palaèinke. Imamo ne¹to d¾ema, pa æe cela moja porodica da veèera".

mali_zmaj

Nekad sam sebi kazem,posebno kad cujem ovakve primjere,da sam bogat,uuuuu koliko sam samo bogat....
jin-jang

PECA BMW

Citat: Grof poslato 25 Januar, 2017, 12:36
pre jedno 4 godine sam u ciganskom naselju video istu tu sliku, hleb na kri¹ke i cigare na komad... e sada je do¹lo vreme da i mi "belci" tako ¹opingujemo....a verhabije / cigani u istom tom naselju su poèeli masovno da dobijaju po 150eura meseèno pomoæi od svojih arapskih drugara .....

postoje kod nas oduvek , seca se i moj cale da je bilo kad je on klinac bio " smotaju ti na trafici " !!  bilo kad sam ja isao u skolu a ima i sad ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Prvi put sam ba¹ u Jagodini video cigare na komad, leta '92-ge...

Dukags

ima i "Sit gladnom ne veruje"

Hurricane

ima i moja verzija:

Gladan sitom ne veruje

ono kad ti kasni plata, a ka¾u biæe sutra...

PECA BMW

Citat: Dukags poslato 25 Januar, 2017, 13:59
ima i "Sit gladnom ne veruje"

svaki dan to ponavljam i premicujem onako po netu da je jaz sve veci ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bucko

Upoznao sam indijca koji za sebe kaze da je iz srednje klase i nije siromasan,imaju kod kuæe jednu kravu i dve kokoske i par stabala neke vocke.Tad sam video i koliko smo mi razmazeni.Radi svaki dan po dvanaest sati za dvesta dolara ,pola salje kuci i presrecan!