Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Bas sad skoro keva javlja caletu blizu sam, otvori mi kapiju... on isterao una da ona udje u garazu, ona ulazi, on se vraca... ona... "jaooo nije mi u redu auto, nesto lupilo kad sam ulazila"... on pogleda, epilog... :o


10 god ulazis istim autom na istu kapiju i jos ne naucis da pogodis otvor... zene... ;D

UFF

 [facepalm]


sad joj lepo oduzme kljuceve i nek vozi biciklu po snegu pa nek lupi sebe ako ne ume

sremac

nikako bicikl ili pe¹ke po ovom vremenu, lakse se sredi lim nego kosti :)

Da znaju ¹ta radi s motorm u èaèku vezali bi njega i uzeli kljuèeve i od yamahe i one ¹to je kupio da je rastura :D :D :D
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Glava Dole

Ma jok, nikad ovaj nije video sneg bukvalno otkako je izasao iz fabrike, u tom pogledu ga je uvek cuvala, ovo je bilo pre prvog snega, tamo oko nove godine... zimi smo ja i cale izigravali taxiste ili taxi ili bus, tek ima 40ak hiljada na satu a 2006 je godiste... al dzabe kad nema nikakvu procenu sto se parkiranja tice, na parking ne ulazi ako nema bar 2 parking mesta, a vec zadnji branik zakacila s obe strane al do duse banalno... i to je tek prica, dodje nasa kuma kod nas a cale radio drugu, nije otisao svojim autom i ja ostanem s njima a ona ode da ga doveze da pre stigne... a kad dolazila kuma zakaci svoj auto u nasu ogradu... i kaze cale "celim putem mi prica kako kuma udarila auto, sad ces da vidis kako tvoj sumaher ulazi, krene u rikverc pap u stub" [rofl] [rofl] [rofl] Drugu stranu malo pipnula isto o stub u firmi... jbg nije ona jedina, vecina zena je smotano za volan, cast izuzecima :D

A za tebe UFFe se vidi da nisi u braku... dobio bi razvod verovatno momentalno, sto je sigurno-sigurno je, moze muskarac da se koprca kolko hoce sve na kraju bude po zeninom [rofl] Njen auto u ostalom, ona ce da ga vozi takvog dok ne plati majstora, necu ja :D (ja do duse ne smem ni da se javljam, nikad nisam ni ocesao auto u vozackoj karijeri, na casove obuke dolazio svojim autom, instruktoru moji casovi bili bukvalno relaksacija, a onda sam mu jebao kevu i u sekundi ocistio pola auta ;D )


A sto se ovog drugog tice... pupupuuu pomeri se s mesta :)


PECA BMW

Citat: Milos96 poslato 18 Januar, 2017, 19:42
Njen auto u ostalom, ona ce da ga vozi takvog dok ne plati majstora, necu ja :D


Obzirom da ce cesto kod majstora a para nema mnogo ... ne bi ti dugo imao zenu , ali bi posle imao vezu kod majstora i boli te q
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

ili da nauci da vozi ili da ide peske nema trece
ne umes da parkiras?
nemoj da vozis, kraj price

Flavius Valerius Aurelius


Lazic

Aj ¹to je pre¹ao ~350.000km, nego ¹to je hladno bre... ;D Jel ima zimske gume? ;D Nemoj Boban da vidi sliku, zamrznuæe se... Doslovno... ;D

Andreja



Volim KTM ali ovo je brutalno :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

TEEfqd

hahahahahahahahahahahahahahhahahaahh

Lazic

Citat: Laziæ poslato 19 Januar, 2017, 03:09
Aj ¹to je pre¹ao ~350.000km, nego ¹to je hladno bre... ;D Jel ima zimske gume? ;D Nemoj Boban da vidi sliku, zamrznuæe se... Doslovno... ;D
365327+1km... :o :D Jebote... :o

aæimo

Tek se razradio. Skoro gledao neki Fiat stilo sa pravih 750000km. Osim Enterijera ne bi mu dao toliko, a pali na prvu na -10.

Lazic

Znaèi nije mu iscurela kompresija... :D


Pozdrav sendvièarima...



Dukags


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

El Jefe

print screen windows xp
Роза Георгијевна Шањина (1924-1945)
54. призната поготка.
Друштво за заштиту од животиња

Dukags


Poljanac92

Preticao sam i kad nisam morao :D

Flavius Valerius Aurelius

Citat: Laziæ poslato 19 Januar, 2017, 03:09
Aj ¹to je pre¹ao ~350.000km, nego ¹to je hladno bre... ;D Jel ima zimske gume? ;D Nemoj Boban da vidi sliku, zamrznuæe se... Doslovno... ;D

Kad vec kazes vreme, danas bilo 20 stepeni kod mene, a kod njega verovatno 25-27. Mogu samo zamisliti koliko je smaranje bez motora kad drkne sneg u Srbiji. Pitam se samo gde su su svi oni sto kazu "sezona nema kraja" i sto se ne voze u sneg od pola metra kad je pao pre neki dan. Al ajd' da ne userem temu ...