Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

ovo na avali je bilo razaranje srpske istorije da bi se stvorila jugoslavenska
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

puno je srpske istorije razoreno i sakriveno da bi se stvorilo vestaèko bratstvo i jedinstvo....a bogami i dalje se to radi....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

#35062
Citat: Laziæ poslato 01 Avgust, 2016, 16:29
Citat: kosta66 poslato 01 Avgust, 2016, 12:41
ovo sa skakavcem je amerièko la¾no busanje. da su bili toliki ne bi bilo nièega sve bi uni¹tili...
Ne lièi na foto¹op... :D

lazicu,phtoshop level 0!


Citat: DebeliZmaj poslato 01 Avgust, 2016, 20:30
ovo na avali je bilo razaranje srpske istorije da bi se stvorila jugoslavenska

jugoslavija je bila lepa zamisao....i naravno funkcionisala....kako tako ali je funkcionisala i to odlicno!


Citat: balcan girl poslato 01 Avgust, 2016, 20:35
puno je srpske istorije razoreno i sakriveno da bi se stvorilo vestaèko bratstvo i jedinstvo....a bogami i dalje se to radi....

da se nije stvorilo to bratstvo i jedinstvo danas bi bili ko oni domoroti.....ne zaboravi da 90% stvari pored kojih prolazis su iz tog vremena i nadzivece sve stvari koje se grade i dan danas (sem ako bagra to iz inata ne unisti)  :)





Hohštapler

Danas nemamo para da okrecimo sto su oni sazidali.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

ovi iz eu ne daju pare za krecenje nase istorije,daju pare da porusimo istoriju....ali ce rado donirati besplatne knjige decama u skoli gde ce pisati kako su njihovi dedovi ubice i koljaci ,pitomih naroda kao sto su albanci,hrvati,bosanci,slovenci itd itd itd....a onda su dosli heroji nad herojima (nato) i pobili njihove dedove i oceve da bi danas imali sjajnu buducnost!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 01 Avgust, 2016, 20:35
puno je srpske istorije razoreno i sakriveno da bi se stvorilo vestaèko bratstvo i jedinstvo....a bogami i dalje se to radi....

Opet ugnjeteni jadni Srbi?! Jugoslavija tamnica Srbije. Kako bi samo cvetali da nije bilo zlih komunista. Kako je samo cvetalo sve pre njih. A i sad kako cveta kad ih se re¹ismo.... I¹¹¹! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

joj slaninar kad ti dodjem tamo jaooooooo :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Biker-Boy

ne samo Srbi, nego svi ostali, Hrvati, Bosanci, Makedonci.... ma svima je svanulo kad si sjasile komunjare,  pocele fabrike da se otvaraju, nezaposlenost minimalizirana, grade se bolnice, skole... :D
Da ne gresim dusu, i u komunizmu je bilo svinjarija, ali daleeeeko manje nego s ovima sad.
I feel the need..... the need for speed !!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 01 Avgust, 2016, 21:35
joj slaninar kad ti dodjem tamo jaooooooo :D :D :D :D

Pa doði. Ovde kod nas svi dolaze i nikog ne teramo.  :)

Nas mobili¹u, onda svi zajedno ispu¹imo, onda doðu kod nas. Pare i ostalo odnesu za BG. I tako... I Jugoslavija gde to nije smelo tako nije valjala. Jebiga.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

UFF

nisi morao da ga otvoris jbg

chengelle

Citat: DebeliZmaj poslato 01 Avgust, 2016, 20:10
Citat: MarkoMZ poslato 31 Jul, 2016, 16:37
Ponuda od pre neki dan.










Ta tamara je i meni identicnu poruku poslala,nadjem na fb profil Aleksandar Tamara Markovic...to je ta osoba sa slike
... posaljem ja poruku na fb...nista ne odgovara.... tako da je verovatno neko iskoristio njenu sliku i
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

monsterbnt

Citat: chengelle poslato 02 Avgust, 2016, 01:33
Citat: DebeliZmaj poslato 01 Avgust, 2016, 20:10
Citat: MarkoMZ poslato 31 Jul, 2016, 16:37
Ponuda od pre neki dan.










Ta tamara je i meni identicnu poruku poslala,nadjem na fb profil Aleksandar Tamara Markovic...to je ta osoba sa slike
... posaljem ja poruku na fb...nista ne odgovara.... tako da je verovatno neko iskoristio njenu sliku i


Borisa sine ova bi te pojela...





Smrt SVIMA!!!!

goranvojska

ma ne bi.nije bre ona mecka pa da ga pojede.

CBRR1


BOKYBOY

...sve se plasim da joj ga ne bi sjurili....satro probiraci a pisace joj bar pola foruma... :)

pajaxsg


TEEfqd

Citat: BOKYBOY poslato 02 Avgust, 2016, 14:45
...sve se plasim da joj ga ne bi sjurili....satro probiraci a pisace joj bar pola foruma... :)

ko prvi postavi oglas da kupuje zadnju gumu na mm oglasi taj je zvao :D

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Na svu sreæu kupili mi gumu Viktor i Juga... ;D

clutch&brake

Citat: BOKYBOY poslato 02 Avgust, 2016, 14:45
...sve se plasim da joj ga ne bi sjurili....satro probiraci a pisace joj bar pola foruma... :)

Pre bi jebo dz... Bar znam da bi bilo slatko ako nista drugo
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!