Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

a ne ne, ne pisu oni ovima koji stanu na 2 parking mesta vec i ako ne stanes skroz u okvir, tipa nagazio si liniju i slicno
a da se ne lazemo, parking mesta na aerodromu kao da su crtana za ficu a ne za normalna kola, ako bi svi stali kako treba iz auta niko nikada ne bi izasao

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

mi¹ko_kolo

Citat: dzimika poslato 13 Mart, 2016, 21:07
a ne ne, ne pisu oni ovima koji stanu na 2 parking mesta vec i ako ne stanes skroz u okvir, tipa nagazio si liniju i slicno
a da se ne lazemo, parking mesta na aerodromu kao da su crtana za ficu a ne za normalna kola, ako bi svi stali kako treba iz auta niko nikada ne bi izasao
'Bem li ga nisam bio na aerodromu, ima nekih par meseci, pa ne mogu da se setim kolika su mesta. A taksistima sa oznakama i nije mesto na civilnom parkingu veæ u prostoru rezervisanom za njih i odatle dolaze u red na izlazu za putnike. ©ta tu ima, a da im nije jasno?!

dzimika

ne kapiras, nije svaki taksista dosao da uzme musteriju sa vozilom, zamisli taksista si i vozis porodicu na aerodrom, nemas 2 auta nego taj jedan sa kojim taksiras, parkiras na parkingu, bez table na krovu, pratis porodicu i vracas se nazad i ceka te cestitka

a divlji taksista koji visi na aerodromu svakodnevno i za koje se tacno znaju ko su, jer su odavno poznati policiji kupi musterije na dolascima i naplacuje 70e voznju, ne da ne dobije ni kaznu nego ih zamole da udju unutra kad je hladno da se ne smrzavaju

mi¹ko_kolo

Na divlje sam i mislio, nisam mislio na ljude koji su tu do¹li privatnim poslom.

mareskin

Citat: dzimika poslato 13 Mart, 2016, 21:07
a ne ne, ne pisu oni ovima koji stanu na 2 parking mesta vec i ako ne stanes skroz u okvir, tipa nagazio si liniju i slicno
a da se ne lazemo, parking mesta na aerodromu kao da su crtana za ficu a ne za normalna kola, ako bi svi stali kako treba iz auta niko nikada ne bi izasao

Prièa¹ o parkingu koji se plaæa?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Icemilutin

I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

dzimika

Citat: mareskin poslato 13 Mart, 2016, 23:05
Citat: dzimika poslato 13 Mart, 2016, 21:07
a ne ne, ne pisu oni ovima koji stanu na 2 parking mesta vec i ako ne stanes skroz u okvir, tipa nagazio si liniju i slicno
a da se ne lazemo, parking mesta na aerodromu kao da su crtana za ficu a ne za normalna kola, ako bi svi stali kako treba iz auta niko nikada ne bi izasao

Prièa¹ o parkingu koji se plaæa?

Da, parking koji se nalazi preko puta zgrade tj preko puta odlazaka/dolazaka

mareskin

Citat: dzimika poslato 14 Mart, 2016, 10:03
Citat: mareskin poslato 13 Mart, 2016, 23:05
Citat: dzimika poslato 13 Mart, 2016, 21:07
a ne ne, ne pisu oni ovima koji stanu na 2 parking mesta vec i ako ne stanes skroz u okvir, tipa nagazio si liniju i slicno
a da se ne lazemo, parking mesta na aerodromu kao da su crtana za ficu a ne za normalna kola, ako bi svi stali kako treba iz auta niko nikada ne bi izasao

Prièa¹ o parkingu koji se plaæa?

Da, parking koji se nalazi preko puta zgrade tj preko puta odlazaka/dolazaka

Ako se prvi u redu parkira malo vi¹e desno, onda æe ceo red biti van obele¾enih mesta. Sva¹ta.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Dukags


PECA BMW

Citat: mi¹ko_kolo poslato 13 Mart, 2016, 21:03
Za parkiranje na dva parking mesta i ja bih pisao kazne. Boli stoku kita da stanu k'o normalan svet, nego boluju od kurcobolje. To je jedna od retkih stvari sa kojima sam saglasan.

http://s18.postimg.org/9dn1igfp5/11138623_10153663539708533_4972354040626621824_n.jpg
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

MarkoMZ

Citat: PECA BMW poslato 14 Mart, 2016, 14:00
Citat: mi¹ko_kolo poslato 13 Mart, 2016, 21:03
Za parkiranje na dva parking mesta i ja bih pisao kazne. Boli stoku kita da stanu k'o normalan svet, nego boluju od kurcobolje. To je jedna od retkih stvari sa kojima sam saglasan.

http://s18.postimg.org/9dn1igfp5/11138623_10153663539708533_4972354040626621824_n.jpg
Ne verujem da je to do inata, verovatno su imbecili prekrstili ulicu u jednosmernu a parking mesta ostala iscrtana ovako ;-)
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

Slaninar

Citat: MarkoMZ poslato 14 Mart, 2016, 16:48
Ne verujem da je to do inata, verovatno su imbecili prekrstili ulicu u jednosmernu a parking mesta ostala iscrtana ovako ;-)

Zar nije imbecilnije parkirati tako kako su stali? Umesto da lepo stanu u rikverc i isparkiraju za sekund.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Zverinjak II

Pa gde u kamion sa farbom....i to ¾utom..

! No longer available

;D

Glava Dole

sad da mu doteraju drugi sa razredjivacem da se zakuca i u njega ;D

mkt


jevta


Zverinjak II