Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

nazalost nema ga "It is I, Leclerc",poprilicno mi je bio smesan ;)

mi¹ko_kolo

Meni omiljena bila ova snajkica.



Boban_m


Jecko

Eto ideje...to nisam gledala odavno... Taman da skinem sve sezone da ponesem u Arapsku... :)

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Zeljkamp

Nije magarac kriv, kriv je gazda.
TwinZ Auto & Moto

Dukags

I magarac je kriv ¹to je magarac, da mu je gazda rekao da poseèe neèiji vrat posekao bi ga jer je magarac?




mkt

hahahah ali idiot koji jos i pozira pored  [facepalm]

mkt


mkt


eclipse4

Citat: Zeljkamp poslato 24 Jul, 2015, 03:38
Nije magarac kriv, kriv je gazda.

nije gazda kriv krivi smo mi jer na boli kurac za sve i vise nas nista ne interesuje,moze da nas voza za nos bilo ko i kako hoce dokle god je jedna crvena u dzepu a datum 30-i mi nemamo nikakvih problema jer smo preziveli mesec.
to drvo vise niko i nikada nece moci da povrati nazad.....treba da nam bude zahvalno sto smo dozvolili da ga unistimo.....

i da naravno....kad ne uspemo da sprecimo situaciju ajd sad negde po gradu da razbijamo izloge i marisemo patike jer su izlozi krivi sto smo mi drvili kurac celo vreme dok nam se neko posrao po zivotu....

mrle


DraganPavlicevic

"Sprem te se sprem te, èetniciiiiii..."

jevta

Voleo bi da saznam i ¹ta bi silni du¹ebri¾nici uradili da oni treba da izgrade put tuda.
Ali verovatno niko od njih nije morao da donese nikakvu odluku u ¾ivotu pa ni pogre¹nu tako da je to domen nauæne fantastike.

Imamo i primera
Novosadsko gradsko zelenili je uvek krivo kad seèe drveæe,a jo¹ krivlje kad lo¹e proceni pa ne iseèe drvo koje posle nekog ubije.

mareskin

Citat: jevta poslato 24 Jul, 2015, 13:58
Voleo bi da saznam i ¹ta bi silni du¹ebri¾nici uradili da oni treba da izgrade put tuda.
Ali verovatno niko od njih nije morao da donese nikakvu odluku u ¾ivotu pa ni pogre¹nu tako da je to domen nauæne fantastike.

Imamo i primera
Novosadsko gradsko zelenili je uvek krivo kad seèe drveæe,a jo¹ krivlje kad lo¹e proceni pa ne iseèe drvo koje posle nekog ubije.

Mo¾da bi prvo u vreme projektovanja nekoga poslali na teren da izvidi kuda se put radi. Ne bi o¹tetili tolike ljude i imanja samo zato ¹to je neko dr¾ao mapu u ruci i crtao put.
Jebe¹ ti te na¹e silne struènjake kad njihovu struènost vidimo u svim sferama ¾ivota poslednjih decenija.

Bar mogu da prièam u vezi mog posla. Sve neki nesposobni i nepoznati struènjaci donose glupe zakone.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle

bandera na sred staze za slepe u Vojvode Stepe!!!

Hohštapler

platani du¾ Futo¹ke ulice u NSu...
Drvo sa ogromnim korenom koje je plitko i grana se po povr¹ini. Usrali celu du¾inu ulice, i pe¹aèke i biciklistièke staze, a boga mi i kolovoz.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Zeljkamp

#30179
Citat: eclipse4 poslato 24 Jul, 2015, 13:21
Citat: Zeljkamp poslato 24 Jul, 2015, 03:38
Nije magarac kriv, kriv je gazda.

nije gazda kriv krivi smo mi jer na boli kurac za sve i vise nas nista ne interesuje,moze da nas voza za nos bilo ko i kako hoce dokle god je jedna crvena u dzepu a datum 30-i mi nemamo nikakvih problema jer smo preziveli mesec.
to drvo vise niko i nikada nece moci da povrati nazad.....treba da nam bude zahvalno sto smo dozvolili da ga unistimo.....

i da naravno....kad ne uspemo da sprecimo situaciju ajd sad negde po gradu da razbijamo izloge i marisemo patike jer su izlozi krivi sto smo mi drvili kurac celo vreme dok nam se neko posrao po zivotu....
Nije magarac kriv...

Ovi su :
https://video-vie1-1.xx.fbcdn.net/hvideo-xfp1/v/t42.1790-2/10981447_891838150873447_985365280_n.mp4?efg=eyJybHIiOjMzNiwicmxhIjo1MTJ9&rl=336&vabr=187&oh=fc8e4fb32355ba85d6345ada4d1da556&oe=55B248CB
TwinZ Auto & Moto