Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: njanja poslato 20 Maj, 2015, 09:19
Citat: Dukags poslato 20 Maj, 2015, 09:15
Pecamo mi tako kad dolazi tip, ka¾e imao je infarkt pa mu lekari preporuèili da ide na vodu da odmara ¾ivce i kupio on sav pribor i jo¹ nas malo smarao kako se kaèi nokla na udicu da mu poka¾emo... inaèe tu niko nikad ¾ivotu nije upecao veæu ribu od jedne kile, ali ne zadugo na tu njegovu udièetinu zakaèi se ¹aran od cirka 5-6kg... kad ga nije onda strefio drugi infarkt nikad neæe :D

Na tom istom mestu pre par godina very sluèajno upecam ¹aranèe tu negde ako je imalo kilogram, sa sve nekim otkinutim najlonom i jo¹ jednom udicom u ¹aranskoj gubici, naravno doðem i sutra na isto mesto da pecam, tu sede njih trojica na zabacili i prièaju, juèe poslepodne je tu jedan upecao ¹arana 3 kile, kad sam na isto mesto do¹ao u subotu nailaze dvojica i ka¾u tu gde ti sedi¹ jedan u ponedeljak upecao ¹arana 10 kila...

©ta su ti pecaro¹i! :D

i ja isto tako hebem... prva kaze njanja ima 12cm pa prenesu trecoj da imam 17 i na kraju 23  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Moj ni tako nije hteo da naraste na preko 22...:o ;D

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Dukags

Citat: Laziæ poslato 20 Maj, 2015, 12:33
Citat: njanja poslato 20 Maj, 2015, 09:19
Citat: Dukags poslato 20 Maj, 2015, 09:15
...
©ta su ti pecaro¹i! :D

i ja isto tako hebem... prva kaze njanja ima 12cm pa prenesu trecoj da imam 17 i na kraju 23  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Moj ni tako nije hteo da naraste na preko 22...:o ;D
"Man se lalo crnaèkih foazona" i pecaro¹kih prièa! :P ;D


Dukags

Gledam malo pre lik lepi oglase, centar Novog Sada -  ¹ta ti je privatna inicijativa... :D


UFF



eclipse4

Citat: Laziæ poslato 19 Maj, 2015, 23:49
Pecao i ja kao klinac, upecao se nisam, ali ono ba¹ deluje da æe da bude bolno...

poklanja brat tebi vako nesto za da ti se nadje ako ikad nesto ufatis.....




p.s "nikako ali nikako ne koristiti za slikanje ribe,mislim...one druge...znas vec...zenske.....kontra je efekat"  [rofl] [rofl]

Lazic

#29307
Citat: eclipse4 poslato 21 Maj, 2015, 00:49
Citat: Laziæ poslato 19 Maj, 2015, 23:49
Pecao i ja kao klinac, upecao se nisam, ali ono ba¹ deluje da æe da bude bolno...

poklanja brat tebi vako nesto za da ti se nadje ako ikad nesto ufatis.....




p.s "nikako ali nikako ne koristiti za slikanje ribe,mislim...one druge...znas vec...zenske.....kontra je efekat"  [rofl] [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-* [srce]





Citat: UFF poslato 20 Maj, 2015, 20:23
:wtf:


http://i.imgur.com/BgZUvfW.png
E nisam seo u kola, ne pamtim, ¹ef me drnda ako ne doðem motorom, jedan, drugi, treæi kolega, poker koleginica, direktorka, gazdina æerka...:o ;D

I ja ¹ta æu, moram svaki dan motorom... ;D

Nego, danas sam konaèno posle 3 godine zamenio zadnju gumu zbog koje smo padali 3 godine, ne mogu ti opisati koliko me sad zabole dal' æe ki¹a... ;D ;D ;D

Kako je to leeeeep oseæaj, kad guma dr¾i...;D

Toliko sam se popal'a, da odo' na Xcross na Taru...;D

vlada_dee


eclipse4


UFF


mkt

jbt koliki je ovaj levo  :o

eclipse4

ja bi ladno tu mogo da uparkiram peglicu :)

durmitor2000




mkt



Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Muzej u Galipolju, zrna koja su naðena 1915.

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.