Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

freepartyman

 Evo vam ga Toma kao predsednika sada , on nema losu porodicnu istoriju kao Tadic... Glasajte za njega,ujak mu nije (navodno)  bio ustasa, to je to sto se tice kvalifikacija za predsednika drzave...  Nekad se pitam zasto je Grobar predsednik a onda me slicni postovi podsete, da je Srbija dobila predsednika kakvog zasluzuje..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

lvl1

Kakav predsednik takva i drzava,pazi, da kazem realno ne znam koga bih izabrao ali njega ne bih(jednostavno mislim da nas predstavlja lose,bez harizme mi je i licnosti,ko neki kip) ja sam za anarhiu i bezvlasce,pa ce se valjda odatle itaknuti neki vodja,intelktualac,itd... Jednostavno ne ide ovako. A generalno politicari sve najobicnije lose izgradjene , uglavnom ugnjetavane i nepronadjene kao licnosti u mladosti,a sad ostvarene u laznom sistemu koji se zove demokratija izigravajuci sve sto nisu bili i time zadovoljili prvenstveno sebe a ne narod za koji rade,sto je potpuno pogresno poslom kojim se bave. Mi smo njihovi direktori,sefovi,kako god,mi placamo porez(samim tim i njih) i imamo ista prava kao oni zakon je za sve isti(po teoriji) Zasto bi se neki lekar,pekar,apotekar,policajac... razlikovao od sekretara skupstine,pslanika,pa i predsednika. Je l`to mozda neki tezi posao,odgovorniji,valjda treba gledati kako ga radis i koliko si sposoban za isti. Sto Tomislav-Toma svakako nije,a da ne govorimo o ostalima.

BOKYBOY


mkt


jevta

To mesto je varljivo rezultate pokazuje istorija i istorija sudi o ljudima na toj poziciji,to nije dnevna politika.Oni iz dnevne politike su drukèiji lo¹i.
Evo jednan Tomin komentar.
http://www.021.rs/Info/Srbija/Nikolic-Pojedini-ministri-uticu-na-medije-koji-lose-pisu-o-meni.html

mkt


El Jefe

Citat: BOKYBOY poslato 29 April, 2015, 16:23
Citat: El Jefe poslato 29 April, 2015, 14:01
http://s21.postimg.org/8qq6w11h3/image.jpg
Jure Francetic, ujak Borisa Tadica

...brate,gde si ti otisao...evo moja baba je Nemica...keva polu-Nemica...jesam li ja onda nacista? [neampojma]
Brate gde si ti otisao. Nije u pitanju tvoja keva nego BT kome su falsifikovali biografiju kao predsednickom kandidatu.
Друштво за заштиту од животиња

Hattrick

Breee ljudi gde ste vi svi otisli, bas umiljato deluje ovaj cika.  :)

mkt


BOKYBOY

@El Jefe...minus nije od mene... ;)

mi¹ko_kolo


Hattrick


eclipse4

od mene kolor televizor pa jos u boji  [thumb_up]

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Citat: mkt poslato 29 April, 2015, 20:41

Posledica ljudske gluposti... Na¾alost glupih i zlih uvek vi¹e nego pametnih i dobrih...

Hattrick


Popsy

Citat: BOKYBOY poslato 29 April, 2015, 16:23
...brate,gde si ti otisao...evo moja baba je Nemica...keva polu-Nemica...jesam li ja onda nacista? [neampojma]

izdo si babu, vozi¹ japanca :D :D :D :D :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

perlx

Japanca - paktnog druga!

BOKYBOY


balcan girl

a sta ja da radim? ja samo pola partizani a pola èetnici :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!