Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick

Citat: hurricane poslato 23 April, 2015, 12:43
Waze je kao Na¹a patrola?

Da slicna stvar, samo sto omogucava i kao Igo kompletnu 3D real time gps planifikaciju puta, najavljuje kad nailazis na radar, patrolu, udes, zastoj, i podseca te koja je maxi brzina na delu puta gde se nalazis, instant chat sa drugim "waze"-ovcima, million nekih drugih cuda.
Mogo dobra stvar kad si tamo. [thumb_up]

UFF


lvl1

Citat: Hattrick poslato 24 April, 2015, 04:00
Citat: hurricane poslato 23 April, 2015, 12:43
Waze je kao Na¹a patrola?

Da slicna stvar, samo sto omogucava i kao Igo kompletnu 3D real time gps planifikaciju puta, najavljuje kad nailazis na radar, patrolu, udes, zastoj, i podseca te koja je maxi brzina na delu puta gde se nalazis, instant chat sa drugim "waze"-ovcima, million nekih drugih cuda.
Mogo dobra stvar kad si tamo. [thumb_up]

http://waze.rs/

eclipse4

Trojica kineskih slikara su nacrtali sliku na kojoj je 100 poznatih ljudi celog èoveèanstva (zajedno s njima trojicom - na balkonu gore desno). Kako preðe¹ mi¹em preko osobe na slici poka¾e se njeno ime, a klik na tu osobu, otvara stranicu iz  WIKIPEDIJE sa biografijom te osobe.

http://cliptank.com/PeopleofInfluencePainting.htm

aleks89rd

Dobra fora. Jedina zamerka je sto slepci su se setili da stave Bila Klintona ali zato koliko ja uspevam da vidim nigde Nikole Tesle!

Biker-Boy

e tako se to nekad radilo  [klanjam_se]
I feel the need..... the need for speed !!!

eclipse4

Citat: aleks89rd poslato 24 April, 2015, 15:49
Dobra fora. Jedina zamerka je sto slepci su se setili da stave Bila Klintona ali zato koliko ja uspevam da vidim nigde Nikole Tesle!

jebi ga....ima tu jos neki koji su zauzeli mesto a mogli su drugi umeste njih

dunja07

Citat: Biker-Boy poslato 24 April, 2015, 16:48
e tako se to nekad radilo  [klanjam_se]

GUS!! pobesneli Max,  prvi deo!

VR 46

Twist of wrist!

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Manjovac_Kv


VR 46

Koliki objektiv  :o Jedno jace kocenje i ode vizir  ;D
Twist of wrist!

lord_oblivion

Citat: eclipse4 poslato 24 April, 2015, 13:22
Trojica kineskih slikara su nacrtali sliku na kojoj je 100 poznatih ljudi celog èoveèanstva (zajedno s njima trojicom - na balkonu gore desno). Kako preðe¹ mi¹em preko osobe na slici poka¾e se njeno ime, a klik na tu osobu, otvara stranicu iz  WIKIPEDIJE sa biografijom te osobe.

http://cliptank.com/PeopleofInfluencePainting.htm
Nema ni Aleksandra Velikog  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

eclipse4

jebi ga nema ni Tita  ni Valtera :( ;)

Manjovac_Kv

Ni Teslu nisu stavili sramota

Kanarinac

Bas gledam nema Tesle, a stavili usranog klintona i jos neke

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 24 April, 2015, 01:01
evo odakle uce politicari



Mo¹a Pijade, pravo srpsko ime i prezime...

mi¹ko_kolo

Nije bitno da li je srpsko ili ne, bitno je kakve su mu namere bile. A one nisu bile èasne. Nije sve ni tako crno bilo u Kraljevini.

Lazic

Da me ne razume neko pogre¹no, mene obièno nazivaju antinacionalistom, ali u sfrj smo ipak mi najvi¹e najebali, a najmanje Srba bilo u vlasti... A da su im namere bile neèasne, bile su... Kao i svakome ko se bori za vlast...

Darko