Glavni meni

Iskustva sa SM610 i FS650 E???

Započeo Cubric, 26 Mart, 2011, 23:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cubric

Kako je tek paliti ra¹telovanu CR 250... Lip¹e¹ dok ne upali! Taman te prodje volja za vo¾njom ona sastavi, digne kom¹iluk na noge!
I najbolji konj u blato padne, i najpostenija zena na kraju dadne

UFF

Citat: revolution poslato 28 Mart, 2011, 17:44
Citat: UFF poslato 28 Mart, 2011, 17:00
Pa to je zato sto sam ti ja prodao motor koji PALI NA PRVU KURBLU :D
a usput , nema karike, dunuo dihtung glave ...i jos par sitnica....nemoj bre da lajes.....jerbo ce te satrti neko od onih vozila koje si mamio na sebe vezbajuci zadnjak pored ibarske :)

na ovo mislis?  [yahoo]

Moje prvo tockiranje :)

Stevan

Malo kasnim, ali Husqvarna je odlicna. Moja (do udesa) imala 12000km na satu. Ja prvi vlasnik, nisam je stedeo... Menjao sam akumulator i zadnju gumu 3 puta. :) Odlicna, preporucujem.

Simon69

Stevane spavas! Jos sam se pitao gde si ti u ovoj temi? [neampojma]
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Stevan

Ne spavam, UCIM. :D Spremanje za fax+skola. Moram da se upisem na budzet ako planiram da na zimu gledam neki bike, tako da... :) :P

Taraba

Razmi¹ljam se da kupim SM610 pa me interesuje na ¹ta obratiti pa¾nji prilikom kupovine?
Jel imaju neke standardne boljke? ©ta zna da strada kod njih?

Na¹ao sam da se ulje menja na 2000 ili 3000km, a ventili svaka druga promena ulja.
Lanac bregaste obièno traje 10000 - 15000km.

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Stevan

Ulje sam i ja menjao na oko 3 000km. Ventile stelovao jednom, bio motor u garanciji pa to tamo radili. Hm, boljke... Mislim da ih nema. Bar nema ozbiljnih. Kazem da sam za 12 000km samo menjao akumulator, to jbg. Inace ovako nista. Odlicno se cuje, malo se tresu plastike pa samo vidi da li su sve citave, proveri da li curi viljuska, ako se setim sta bi jos moglo pisem ti. E, da, moj je malo sporije vrteo kad pali, pali kao mina samo malo sporije vrti, kao ova 2008 Husqvarna SM 610 Walkaround Pogledaj i dihtung glave, negde sam citao da kao hoce da pusta, moj nije, samo obrati malo paznju. I srecno :D U drugoj skace na zadnji i samo cepaj :D

Taraba

12000km bez brige ka¾e¹. Da li ti je za to vreme lanac bregaste poèeo da zveèi?
Èitam ¹ta ameri pi¹u po Thumpertalk-u i njima crkavaju lanci bregaste ko blesavi. Neki potro¹e 3 komada za 15000milja.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Stevan

Samo akumulator i kad sam pao prvi put pukla mi kocnica :P Al' to se ne racuna. I jede gume, uzas :DDDDD e, da, menjao sam sajlu kvacila jer je malo teze isla.
12 000km akanja, mucenja i svega bez ijednog kvara.

rboban

Ja sam lanac menjao nesto posle 20.000, mozda nije moralo ali poceo je malo da se cuje.......
Ride It Like You Stole It

UFF


Taraba

Citat: UFF poslato 06 Jun, 2011, 12:51
drugar prodaje svoju
http://www.moto-berza.com/moto-oglasi/husqvarna-sm-610-oglas-17968/

Video sam ga. OK je i cena.
Koliko si ti platio tvo SM-a?

Ima par komada na berzi pa ću da ih pogledam kad mi odmotaju ruku iz ovih zavoja.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF


Taraba

eeeeek ipak neæu ja taj ktm... mnogo se to kvari [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

ali nije skup
nov 9.5
i jos 1.7 za akrape ;)