Glavni meni

koliko cesto perete motor?

Započeo balcan girl, 25 Mart, 2011, 22:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

Puskiranje i samponiranje samo posle kishe,jednom nedeljno eventualno...Pre svake voznje,ujutru pre prvog paljenja uzmem magicnu krpicu i predjem ga celoga,na suvo,ponekad malo spreja nekog,nema potrebe nista vise kada je cist...Nocu stoji u garazi (pokriven)...

max89

Ja imam ritual da operem motor u dvoristu svaki put kada se vratim sa posla jer je tada najprljaviji (rudarski poso) i mnogo prasine koja zadrzva vlagu. Pregledam lanac opipam gume uteram u garazu. pomazim ga poljubim

mkt


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt

ispravka, upravo sam ga oprao na putu do kuce :(

bigbad86

Ja perem samo kad dotera cara do duvara. Zasto dzabe kvasiti motor da rdja? Operem jednom na pocetku sezone i jednom na kraju pred konzerviranje za zimu. Eventualno izmedju ako ga negde iskaljam ako me uhvati kisa.

Lazic

Htedoh reæi na 5 godina, sad videh da je ipak bio prebrisan pre 3 i po... ;D

makinjo

Krpa ,sredstvo za brisanje stakala i jednom u dve  nedelje prebrisan ,jbg stoji u garazi ne pokriven.
Kada se ukaljam posle voznje po kisi ide generalka ali to je mozda dva puta u sezoni :)

ЯЭВОЛУТИОН

ako menjate gace kad idete kod doktora, red bi bio i da operete motor kad idete kod majstora.....dok sam imao vremena da vozim prao sam ga svake nedelje detaljno....zicane felne pa ume da potraje......sad stoje pod pokrivacima, pa s vremena na vreme suva krpa zbog prasine....jbg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

jel i gace peres dok se tusiras......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

Da, al ih prvo obuce naopako :)

Lazic


penzos

oprao i ja malopre motor! I jaknu, kacigu, pantalone, patike  [doh] Tako mi treba kada ne verujem da ovi metorolozi barem ponekad pogode!  [blahblah] A da, oprao sam i gaæe  [rofl]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

clutch&brake

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Avgust, 2015, 22:04
ako menjate gace kad idete kod doktora, red bi bio i da operete motor kad idete kod majstora.....dok sam imao vremena da vozim prao sam ga svake nedelje detaljno....zicane felne pa ume da potraje......sad stoje pod pokrivacima, pa s vremena na vreme suva krpa zbog prasine....jbg

zato tebe zena riba svaki dan [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Mik

A kad menjate gace svog motorcikla?
:)
(Sala!  :))

Glava Dole

vrlo retko, poznat sam po ne pranju :D Jbg ja vozim a ne cuvam u garazi i dezuram da se musica ne posere, ne smeta mu prljavstina nista, kad hocu da mi bude lep operem ga tad i to je to :D

juga

©to da perem motor, moj motor se ne pere!

Slaninar

 Motor operem na jesen, kad zavr¹im sa sezonom, da odradim servis i sve ¹to treba, da mo¾e na proleæe da se vozi. I operem ga na proleæe, da vidim na èistom je li negde ne¹to curi, flisuje. To su dva pranja. I previ¹e.  :)

Sa izuzetkom: ruèke, lanac, pakne, diskovi, farovi - to redovno èistim.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Mnogo mu je dva puta godi¹nje... ;D