Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: [1]
Štampaj
Autor Tema: Pocetak sezone - obilazak staza i bogaza  (Pročitano 1077 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
aca-pn
Drama Queen
Ucenik
**

Van mreže Van mreže
 Motor:
drz400
Kvalitet: +157 (41%)
Zahvalnice: 9

24 Mart, 2011, 20:54 Ocena: +3
Ignoriši

Jedva sam docekao da otopli i okopni sneg kako bih mogao da obidjem "moje" staze i puteve, da vidim u kakvom su stanju posle duge zime, a vala i sebe da obradujem sumskom voznjicom, uzeleh se bas !

Polazak kao i uglavnom, sa Grze. Biram jedan od najstrmijih puteva, problem mi pravi opalo lisce na kom prokliza tocak, pa kad naidje na stenu zagrebe i dize mi prednji tocak. Dva puta sam se izvukao, treci put nisam i padam. Na zalost pao sam na najstrmijem delu puta, pa nije bilo sanse da nastavim uzbrdo, zato se vracam nazad i odlucujem da potrazim laganiji put, da ne trazim djavola bas u prvoj voznji.

Kratak odmor kod jezera:

idem dalje

bude i poneki potok i lokva vode na putu

naravno, u planini je skoro nemoguce ne naleteti na izvor, kladenac, cesmu ili bunar. Imamo ogromnu srecu da nam je priroda bogata i izdasna.

na zalost, nas narod je mnogo cudan (da ne kazem stoka), tako da ostavljaju za sobom djubre kao da ce tu doci djubretari i pokupiti ga. Odmah pored slikanog cveta je ovaj prizor Sad I to nije jedini, gde god se vidi piljevina od secenja drva, okolo su prazne flase, konzerve, kante od ulja itd.

sa jedne strane cvet, u sredini djubre, a sa druge strane ovakav pogled

idem odatle na neko lepse mesto i konacno ga nalazim, pravo mesto da se covek opruzi na mekanoj travi i uziva u pogledu Smiley

Toliko od mene za ovaj put, ovo je bila kratka prepodnevna voznjica oko koje se leti ne bi trudio sa slikama, ali apstinencija cini cuda namigujem
sasafilipovic
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Suzuki GSXR600
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +392 (27%)
Zahvalnice: 25

Odgovor #1 - 24 Mart, 2011, 22:32 Ocena: 0
Ignoriši

Grza i Čestobrodica su raj za bajkere!
jimmy
Voajer

Van mreže Van mreže
 Motor:
cbr1000F dual
Kvalitet: +11 (44%)
Zahvalnice: 0

Odgovor #2 - 01 April, 2011, 23:36 Ocena: 0
Ignoriši

eto nas uskoro ..nadam se  yahoo
JankoR
Ucenik
**

Van mreže Van mreže
 Motor:
uvijek prljava Honda xr650r
Kvalitet: +138 (48%)
Zahvalnice: 33

Odgovor #3 - 02 April, 2011, 00:06 Ocena: 0
Ignoriši

Srećan početak sezone Aco , lijepe slike , samo šteta što si bio sam. Barem ja kad  sam sam u vožnji ne mogu nikako da se opustim i do kraja odvrnem gas . Mi ovamo ima još da se načekamo da se otopi snijeg Sad. Podgorica je na 40 mnv ali džaba kad je sve goli kamen a tereni za vožnju počinju od nekih 700-800 pa do 2000 i preko  a gore na planinama još ima snijega. poz

rboban
Opaka faca
Moto Doktor
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
K5Tan600A
Kvalitet: +852 (25%)
Zahvalnice: 94

Odgovor #4 - 02 April, 2011, 11:42 Ocena: +1
Ignoriši

Enduro je kao i ronjenje, uvek se ide u minum dVoje...... Smiley

Ride It Like You Stole It
Stranice: [1]
Štampaj
Moto Manijaci  |  Putovanja, izleti, skupovi, klubovi  |  Putopisi (Urednik: Andreja)  |  Tema: Pocetak sezone - obilazak staza i bogaza