Glavni meni

Prva pomoc

Započeo aca-pn, 21 Mart, 2011, 20:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Mozda komsija radi u Galenici pa "nabavlja" po nizim cenama :D

Silvana

Hajde, kom¹ija, motor mi sti¾e sa tretmana u petak. Zna li ko, jesu li poèeli da proveravaju i koliko daleko se¾e i¾ivljavanje? :)
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

©eki

  Kupio sam u Metrou na Vidikovcu novu prvu pomoæ "Tosama", koja je po novom standardu i odobrena od strane zakonodavca, na akciji za 900 dinara. Dodu¹e, pre 2 meseca. Ne znam sad da li imaju i kakva je cena, ne bi bilo na odmet proveriti.

despic

mene cale napada vec 2 nedelje da stavim novu prvu pomoc u kola..nesto mi se bas jebe!
oni svakih 6 meseci bre menjaju ta sranja...
'shu p.... materinu
goveda
klasican divljak

Major

Citat: Silvana poslato 20 Septembar, 2011, 08:25
Hajde, kom¹ija, motor mi sti¾e sa tretmana u petak. Zna li ko, jesu li poèeli da proveravaju i koliko daleko se¾e i¾ivljavanje? :)

Provera za automobile je pocela juce. Prvih mesec dana ce da upozoravaju, a posle ide kaznjavanje.
E sad ne znam da li ce i motore da jure zbog toga.

despic

ma tako je bilo i pre 6 meseci
klasican divljak

Kengur

Citat: MajorSoul poslato 20 Septembar, 2011, 15:21
Citat: Silvana poslato 20 Septembar, 2011, 08:25
Hajde, kom¹ija, motor mi sti¾e sa tretmana u petak. Zna li ko, jesu li poèeli da proveravaju i koliko daleko se¾e i¾ivljavanje? :)

Provera za automobile je pocela juce. Prvih mesec dana ce da upozoravaju, a posle ide kaznjavanje.
E sad ne znam da li ce i motore da jure zbog toga.


Hoce... Kazu da ce da cimaju i za zimske gume, ko nema tigar winteru i napred i pozadi odmah oduzimanje... :)

nesic1

Ja sam cuo da ce samo na tehnickom da traze a ovako nece? Mada ko zna

Silvana

juhu... ima li koga... da pru¾i prvu pomoæ... :D :D :D
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

stefgi

ja uzeo danas sasvim slucajno na budzi za 1600......ne znam sve su neke akcije bile za po 2000 2100 po metroima, tempoima i ostalim ...ima
Turio sam u kofer pa nek stoji, nista srasno a ne daj Boze moze da pomogne