Glavni meni

Zabrana voznje motora u Podgorici....

Započeo dul-boy, 19 Mart, 2011, 22:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CADILLAC

Velju coce, petli poju, jebo sliku svoju, ojha ! - [rofl] ;) [cheers]
BMW BoxerClub Pancevo 666

jager

Hehheh ;D
Lako je sada nama se zajebavat' ... Nemoj samo da i nama uvedu istu budala¹tinu, ovi na¹i su poznati prepisivaèi najglupljih moguæih zakona na kugli zemaljskoj...

prpa_zr

jbg, lako je nama da se zajebavamo na ovu temu kad se to dogaða nekom drugom..
lepo pi¹e u èlanku da u pomenutom udru¾enju ima oko 150 motociklista i ko zna koliko ih ima u Podgorici a da nisu èlanovi udru¾enja.. uostalom broj i nije bitan.. bitan je princip
ja u ¾ivotu nisam bio motorom u CG ali ne bih voleo da prvi put kad odem ne mogu da priðem centru a vi sad zamislite kako je njima koji su navikli da u svom gradu normalno voze svuda gde je dozvoljeno motornim vozilima i sad odjednom ne mo¾e u centar..

za ovakve sluèajeve Wolverine ima obièaj da ka¾e ono èuveno: tuturutututuuuuu  [dunce]

pit



      Ja bio prosle godine motorom i upravo je to prava stvar za kretanje po gradovima Crne gore zbog konstantne guzve na putevima tokom sezone.Aj mogu da se snadjem da zaobidjem centar Podgorice ali ako daju zabranu i na ostale gradove ....onda tesko da cu ici motorom.
        Inace oni su se dole ogrganizovali i krenuli sa protestima a i predali su protestnu nutu nadleznima....sta ce od svega toga biti videcemo.

Dzigi Boy

Citat: prpa_zr poslato 21 Mart, 2011, 16:16

ja u ¾ivotu nisam bio motorom u CG

Savetovao bi ti da kada vec nisi isao da ni ne ides!!!! Ima mnogo boljih destinacija, kulturnijih, pristojnijih,jeftinijih..a sve su BOLJE!!!!!

prpa_zr

Citat: Dzigi Boy poslato 21 Mart, 2011, 16:22
Citat: prpa_zr poslato 21 Mart, 2011, 16:16

ja u ¾ivotu nisam bio motorom u CG

Savetovao bi ti da kada vec nisi isao da ni ne ides!!!! Ima mnogo boljih destinacija, kulturnijih, pristojnijih,jeftinijih..a sve su BOLJE!!!!!
ma ok, naveo sam kao primer.. ne bih voleo bilo gde da se pojavim makar i kao turista pa da mi ogranièavaju kretanje samo zato ¹to idem motorom..
ok mi je zabrana gde je pe¹aèka zona ali ostala motorna vozila mogu  a samo motori ne mogu.. to jednostavno nije u redu..

jbg, zamisli sad da ti u NS ne mo¾e¹ da priðe¹ ni do Modene ili Dunavskog parka ili tako negde.. pa pola Novog Sada bi im jeb'lo sve po spisku zbog takvog propisa

Dzigi Boy

Jebes Modenu i Park D. bitno je da se moze do Miseluka i Fruske.....

Popsy

samo protest... sad bi bilo najbolje da stave motore na prikolice sednu na njih u opremi i  tako da prolaze "zabranjenim" ulicama sa sve sviranjem i medijima... ili jo¹ bolje na kamionèe... kao ¹to reèe neko gore, u redu je gde je pe¹aèka zona i slièno ali da ti mo¾e¹ da prolazi¹ kolima, kamionom, brodom a ne mo¾e¹ motorom je najbla¾e reèeno nebulozna odluka...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

prpa_zr

Citat: Popsy poslato 21 Mart, 2011, 16:45
samo protest... sad bi bilo najbolje da stave motore na prikolice sednu na njih u opremi i  tako da prolaze "zabranjenim" ulicama sa sve sviranjem i medijima... ili jo¹ bolje na kamionèe... kao ¹to reèe neko gore, u redu je gde je pe¹aèka zona i slièno ali da ti mo¾e¹ da prolazi¹ kolima, kamionom, brodom a ne mo¾e¹ motorom je najbla¾e reèeno nebulozna odluka...

u pravu si..
ja bih na njihovom mestu natovario motore na traktorske prikolice (ako nije traktorima zabranjeno) a svi da posedaju na motore u punoj opremi i lagano prvom po toj zabranjenoj zoni..  njih 150 da se postave u formaciju po tri motora na jednu prikolicu to ukupno 50 traktora ..
pa nek vide ¹ta je buka, gu¾va i galama
a bajkeri odmahuju narodu.. :D

K_A_W_A

Ja bio u cg zadnji put pre 21 godinu. Tako da mogu da zabrane gde hoce. Mene to ne dotice i nece me se ticati. Nek oni resavaju kako misle da treba. Oni jedino imaju more, ali je HR more mnogo lepse, tako da po meni osim Ostroga, cg, nema nista za mene zanimljivo...

MILJAN

Nije tema ovde ¹ta ima zanimljivo u CG. Odmah sve prevedete na ne¹to drugo.... Opu¹teno ljudi...
Cave ab homine unius libri

jager

Danas zabrana u Crnoj Gori, sutra kod nas. O tome se radi....

RRa¹ko

ma meni je iskreno zao pg bajkera iskreno!! sto se mene tice ja cu da odem i da zavrnem u crveno ispred ambasade CG! ako to postoji?? skromni doprinos!

jager

Vidi¹... protestna vo¾nja podr¹ke "sa kraæim zadr¾avanjem kod ambasade CG"?? ;D

RRa¹ko

mislim da moras obavezno da potrazis gde je ta ambasada ;D

Dzigi Boy

Iskreno govoreci, mene, problemi bajkera u Titogradu zanimaju kao sto me zanimaju i problemi bajkera u Albaniji....!!!!???

JankoR

Eh lako Vam se salit na tidj racun no narod kaze sala nas je odrzala .  U pitanju je klasicna diskriminacija , neustavna odluka neutemeljena u zakonu. Nije nam blokiran prilaz samo centru vec se zabrana odnosi i na 3-4 gradska bulevara tako da nemozemo mrdnut nidje a kako se odluka neodnosi na konje i zaprezna vozila ne ostaje nam nista do da svi kupimo po konja :D.
Eto ima nas vise od 2 pa cak i od 25 kako neko rece , tako da smo se u subotu i nedelju  skupili   na trgu na koji se odnosi zabrana. Bilo nas je osamdesetak sto i nije lose za spontano okupljanje i dovoljno da dobijemo mjesta u medijima i pokrenemo cijelu pricu iz mrtve tacke. Danas smo vec imali neformalne sastanke sa  gradskim nacelnikom za saobracaj i sekretarom za komunalna i saobracajna pitanja a za sutra je zakazan zvanicni sastanak  na kojem ce biti predstavnici motociklista u pratnji dva advokata koji su takodje nasi. Nadamo se pozitivnom ishodu sutrasnjih pregovora u suprotnom ce mo radikalizovati proteste i dobro ih organizovati uz pomoc motorista iz ostalih gradova CG.

U nadi da ovaj presedan je moguc samo u zemlji cuda i da Vas nece zadesiti ista sudbina (vlast nam se slicno ponasa) zahvaljujem Vam se na drugarskoj podrsci i pozivam Vas da posjetite Crnu Goru u kojoj pored Velikih svetinja a na prvom mjestu Ostroga ima jos po nesto da se vidi. Bratski pozdrav i za motoriste moja vrata su vazda otvorena.

ЯЭВОЛУТИОН

Nego vi obezbedite sponzore (Trebjesa i Plantaze) i zovite na skup.......kao podrska
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit

       @Nik gold,  A zna li se koja je ''junacina'' i zasto inicirala donosenje zakona.
        Iskreno nisu ni ovi kod nas ''cvecke ''aali ne verujem da bi im takve gluposti pale na pamet.
         U svakom slucaju samo konstantni pritisak na vlast i protesti ih mogu naterati da vrate situaciju na staro.Ako cutite i ne bunite se gotovi ste...proterace vas malo po malo i sa ostalih ulica pa gde cete onda.
         Inace da ponovim ja sam pros legodine bio u C.gori u Boki...SPACE DIREKTOR mi je nasao fenomenalan smesta i planirao sam opet ali akose zabrana prosiri i na ostale gradove pogotovu primorske verovatno cu odustai teska srca .
         Pozdrav i ne dajte se.

mi¹ko_kolo

©to se mene tièe, imate punu podr¹ku (barem verbalnu) jer mi je suludi postupak vlasti jednako mrzak, gde god se desio. Kod mene, u Crnoj Gori, Zanzibaru...