Glavni meni

"O ring" vs "X ring"

Započeo sasafilipovic, 17 Mart, 2011, 23:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bogdan

A ti lanci na bay-u nisu istog proizvodjaca , jer DID  x/o se razlikuju po par evra u korist x , konkretno , 525 / 108  su  74 e za o   i 76 e  za  x  zastitu ,   ali postoji i varijanta DID lanaca bez gumica  , 525/110 je 33 e , duplo jeftiniji.  Sa automatskim podmazivanjem to dobro funkcionise.

sasafilipovic

Bez gumica? Koliko je to trajno re¹enje? napravio sam automatsko podmazivanje, neznam dal da krenem u takvu avanturu?
Za¹to su Race lanci toliko jeftiniji od obiènih lanaca? Ni oni nemaju gumice?

SSZGO

race lanci nemaju gumice i oni su 520 laksi tanji


vortex mozes uglavnom da kupis preko ebaya ili ako volis da trosis onda i na njihovom sajtu...

ako kupujes vortex, mozes da uzmes 520 konverziju  (race varijanta sa gumicama)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

sasafilipovic

Citat: bogdan poslato 19 Mart, 2011, 13:52
A ti lanci na bay-u nisu istog proizvodjaca , jer DID  x/o se razlikuju po par evra u korist x , konkretno , 525 / 108  su  74 e za o   i 76 e  za  x  zastitu ,   ali postoji i varijanta DID lanaca bez gumica  , 525/110 je 33 e , duplo jeftiniji.  Sa automatskim podmazivanjem to dobro funkcionise.
De ima da se kupi DID bez gumica 525/110 za 33€?

Dzigi Boy

Hmmm sale nemas to nigde za 33E, mene moj DID 525 izasao oko 100

Moras kupiti posten lanac, batali zajebanciju, sa time se ne igra!!!!! Ja mog nisam dotegao ni malo, presao sam oko 15K ne primecujem nikakvu potrosenost, na njemu a ni na lancanicima......

aca-pn

Citat: sasafilipovic poslato 08 April, 2011, 01:58
Citat: bogdan poslato 19 Mart, 2011, 13:52
A ti lanci na bay-u nisu istog proizvodjaca , jer DID  x/o se razlikuju po par evra u korist x , konkretno , 525 / 108  su  74 e za o   i 76 e  za  x  zastitu ,   ali postoji i varijanta DID lanaca bez gumica  , 525/110 je 33 e , duplo jeftiniji.  Sa automatskim podmazivanjem to dobro funkcionise.
De ima da se kupi DID bez gumica 525/110 za 33€?
Do pre godinu, dve je imalo kod Gabora Sagmaistera, ali su mi rekli da su prestali da ih uvoze ili su prestali da se proizvode, ne secam se tacno. Inace taj lanac je za motore snage do 40ks.

Dzigi Boy


[/quote]
Inace taj lanac je za motore snage do 40ks.
[/quote]

Jbg. moj motocikl ima samo 45ks, a ja sam uzeo lanac do 80ks i zato sam zaboravio na njega.....

sasafilipovic

Kontaktirao sam danas jednog od prodavaca, do 50KS.... mo¾da i ovaj stari mo¾e da tera jo¹ neko vreme.

djolevidak

kupi lanac sa gumicam mnogo su tisi  nece da zvecka.....

Lazic

pored mog izduva ne cujem ni misli, a ne zveckanje...

djolevidak

Hhahahha e to je vec druga stvar :D

Lazic

Salu na stranu, kolega rBoban mi je pricao o tim trkackim lancima, mislim da su ok za ljude koji ne voze mnogo van asfalta, a nisu lenji da redivno ciste i podmazuju... Ja sam lenj, a i volim prirodu...

SSZGO

imao sam trkacki lanac i mnogo brate nervira, mnogo se cuje
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

djolevidak

Citat: SSZGO poslato 09 April, 2011, 10:30
imao sam aj trkacki lanac i mnogo brate nervira, mnogo se cuje
covek ima mnogo otvoren cunak :D  pa mu ne smeta :) ekekekk

sasafilipovic

Nije mi problem da se èuje, ima nekog kratkog akrapa koji se preterano dere. Problem je naæi lanac da potera 110ks a da nije preterano skup, ovaj od 33€ je bio sa cenom extra, ali jbg...

djolevidak

ja sam platio za mog cbr a 160 e lanac lancanike...japanski neki nmg se sad setim firme :/

SSZGO

ja sam platio 90 eura preko ebaya lanac i lancanike za serijsku ugradnju, DID ili RK nisam sad siguran, u svakom slucaju prva liga, tako da racunaj da moze za oko 100 eura da se kupi set preko...

kad naleti...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

sasafilipovic

Sa po¹tarinom 90€ ? po¹tarina iz USA je ba¹ velika, u EU nisam ne¹to naleteo na povoljne cene. Jedino da èekam u louisu da bude neki popust..

SSZGO

sve sve sve 90 eura izaslo...

mada me to ubolo jeftino, ali eto moze da se nadje...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Dzigi Boy

Citat: Lazic poslato 09 April, 2011, 10:23
Salu na stranu, kolega rBoban mi je pricao o tim trkackim lancima, mislim da su ok za ljude koji ne voze mnogo van asfalta, a nisu lenji da redivno ciste i podmazuju... Ja sam lenj, a i volim prirodu...

Lazici isto razmisljamo, ja lanac nisam ni jednom oprao, ali ga samo rokam sprejem i zadnji tocak mi je uvek crn, od podmazivanje...jebes prenje, bitno da klizi i da je podmazano!!!!!! To je univarzalna definicija koja se na vise stvari primenjuje!!!!!!