Glavni meni

Obavezno pogledajte!

Započeo plamen_ks, 16 Mart, 2011, 16:14

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Citat: Bori¹a poslato 25 Maj, 2015, 18:32
polozio matis, zavrsio sa obrazovnim sistemom dok sam ziv... jos maturskiiii i vozdra
gledam svaki dan do 15og juna :D

A fax?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

'oæe na faks, sutra malo...;D

ZEMZEM

Boli me ne¹to glava pa da pogledam i ja danas, mo¾da i pomogne a ne ¹kodi. [doh]


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Bori¹a poslato 25 Maj, 2015, 18:32
polozio matis, zavrsio sa obrazovnim sistemom dok sam ziv... jos maturskiiii i vozdra
gledam svaki dan do 15og juna :D

Covek se uci dok je ziv....i umre u neznanju!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

znam, zato sam rekao sa obrazovnim sistemom... trlj'o dupe o drvene klupe slus'o profesore glupe

Hohštapler

Brate...
Fax je najbolji period ¾ivota. Gre¹i¹ jako.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

joka

Citat: Ho¹tapler poslato 29 Maj, 2015, 08:47
Brate...
Fax je najbolji period ¾ivota. Gre¹i¹ jako.
Taèno tako!   [thumb_up] 

nemke


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ho¹tapler poslato 29 Maj, 2015, 08:47
Brate...
Fax je najbolji period ¾ivota. Gre¹i¹ jako.

mmmmm....studentkinje iz unutrasnjosti prijatne spoljasnosti ....zeljne ostanka u gradu ili bar dobre udaje na selu....ako se nikada nisu jebale u domu se projebu...ne znaju nista ali im objasnis da je to sve za njihovo dobro....i to sto boli je dobro...i to sto joj je gadno, i to je dobro....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

ne znaci da necu neko  vreme boraviti u velegradu :P

Hohštapler

Ne samo to...
Nisam ja ni¹ta pametniji ¹to sam zavr¹io fax, ali promeni èoveka. Drugi naèin ¾ivota, razmi¹ljanja, obaveze, odricanje... Vama koji studirate u matiènom gradu i nije tako, ali nama koji se preselimo pa osamostalimo - skroz drugi svet.
Jednostavno gledam moje drugare koji nisu i¹li dalje sa ¹kolovanjem nego se odma zaposlili i ostali u ZRu, i one koji su bili da studiraju - dva razlièita pogleda na svet.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Naroèito onima koje su roditelji finansirali da studiraju 10+ godina... :o ;D Ne mislim na tebe, al' ih znam dosta... Pogled na svet im je blago reèeno retardiran, da ne pominjem potpunu nesposobnost za ¾ivot...

Jecko

Da nemam diplomu faksa nikada me ne bi primili da radim ni u jednoj kompaniji u svetu..... svi traze da imas diplomu viseg obrazovanja...manje vise nebitno kog faksa....ali jednostavno nece "polupismene" ljude....


mali_zmaj

ko ima moguænosti i volje da zavr¹i fax,treba da to uradi!! ali sad je to postao trend,a razlog je jednostavan,neæe niko vi¹e da radi!! svi hoæe u  neku administraciju i fotelju.. jo¹ malo pa æe vodoinstalater,varilac,tokar..., bti tra¾eniji od doktora!!
jin-jang

dusankobgd

varioci su uvek trazeni kadar, pricam o ljudima koji stvarno znaju svoj posao a ne neki priuceni.

Major


penzos

ne¹to me maleri¹e danas, pa ono  :o  :o  :o
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion