Glavni meni

Obavezno pogledajte!

Započeo plamen_ks, 16 Mart, 2011, 16:14

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Citat: plamen_ks poslato 16 Mart, 2011, 16:14
Prodajem skuter Yamaha Neos 2002godiste, 49kubika. Motor je jacine 2.6Kw (3.5KS).presao: 14 000km. Trajno registrovan (vlasnik). Uvezen iz Svajcarske. Skuter je u super stanju(kao sto se vidi sa slika), na njemu je sve fabricko (boja, motor nikad otvaran, nikad padano sa njega!), gume kao nove, digitalna instrument tabla, redovno odrzavan. Stavljen nov akomulator,plocice,rolnice (potrosni materijal). Motor je teget metalik boje. Ima fabricke blokade na 55km/h. Cena: 900e. Krusevac! mob: 064/ 61-70-593

Ko ce da zove da pita jel moze da spusti cenu?  [rofl] [rofl] [rofl]

ljupche92

Citat: Major poslato 26 Novembar, 2013, 15:16
Citat: plamen_ks poslato 16 Mart, 2011, 16:14
Prodajem skuter Yamaha Neos 2002godiste, 49kubika. Motor je jacine 2.6Kw (3.5KS).presao: 14 000km. Trajno registrovan (vlasnik). Uvezen iz Svajcarske. Skuter je u super stanju(kao sto se vidi sa slika), na njemu je sve fabricko (boja, motor nikad otvaran, nikad padano sa njega!), gume kao nove, digitalna instrument tabla, redovno odrzavan. Stavljen nov akomulator,plocice,rolnice (potrosni materijal). Motor je teget metalik boje. Ima fabricke blokade na 55km/h. Cena: 900e. Krusevac! mob: 064/ 61-70-593

Ko ce da zove da pita jel moze da spusti cenu?  [rofl] [rofl] [rofl]
Nemam minute za njega, aa inace bih zvao :P
[cheers] [cheers] [cheers]

dusankobgd


mkt

daj da pogledamo il ode sve u `rac

Dragana friz

e i ja da pogledam..ne bi li mi stigla sudopera koju èekam veæ dve nedelje  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Ako ovo ne treba da se obavezno pogleda, stvarno ne znam ¹ta treba...:o :D

Alchemist

Obavezno sam ti videla sliku u svim temama :P spameru nijedan  :P :P :P :P
You're just jealous cause voices are talking to me

monsterbnt

Treba obavezno pogledati vlasnika :P
Smrt SVIMA!!!!

UFF

sta treba da se pogleda?
da ti fali staklo levog migavca?

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

juga

Citat: monsterbnt poslato 26 Novembar, 2013, 18:59
Treba obavezno pogledati vlasnika :P
Misli¹, treba pregledati vlasnika!!!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Major

Citat: Alchemist poslato 26 Novembar, 2013, 18:54
Obavezno sam ti videla sliku u svim temama :P spameru nijedan  :P :P :P :P

Busted ;D

Ivan1979

Eh da je samo u temema....  ja juce otvorim frizider vidim KLEa, sednem da odgledam neku seriju opet vidim KLEa, odem da kenjam opet vidim KLEa, dosli mi gosti kad i oni videli KLEa,,,,  reko ovo nesto gadno nije u redu... odem u komsiluk na kafu kad i tamo KLE!

[panic]

Jecko

Nesto me svasta nesto nervira u poslednje vreme.....i onda skontam da skoro dve godine nisam pogledala.... :o

Morala sam brzo   [panic]  da ispravim i obavezno pogledam....

[thumb_up]

Conti-Moto

Sta ovde treba obavezno da se pogleda?
Nov sam u ovoj temi . . .  [neampojma]
Novo !!!
Conti ROAD !!

Ivan1979

Bitno je da si pogledao, a cim si pogledao znaci i da si video  ;)

Sad si miran do sutra pa opet  [cheers]

Conti-Moto

Citat: Ivan1979 poslato 03 Decembar, 2013, 13:05
Bitno je da si pogledao, a cim si pogledao znaci i da si video  ;)

Sad si miran do sutra pa opet  [cheers]

Kako mislis do sutra?!
Od jutros sam ovo obavezno pogledao vec par puta, nesto cudno me tera da ovo stalno obavezno pogledam . . .
Novo !!!
Conti ROAD !!

Lazic

#2358
Kad vec svi obavezno gledaju, da pitam... Zna li neko gde u bg ima radnja za kucni plin, creva ventili i slicno... Pravim neku bombu...:D

Edit:
Dobro de ne pravim bombu, ali moram nekako da dopunim bocu za grejalicu... A popus kod svih plinadzija...

UFF