Glavni meni

Obavezno pogledajte!

Započeo plamen_ks, 16 Mart, 2011, 16:14

0 članova i 28 gostiju pregledaju ovu temu.

Taraba

Vidi¹ da su nabavili specijalnu opremu - rukavice i maske, kako bi efikasno mogli da kopaju po usranim pelenama, stabljikama blitve, ljuskama od jaja i kori¹æenim ¹tapiæima.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

3006

Znaèi, kad ¹oram na ulici mo¾e da me uvati na delu tako ¹to æe da me uvati za patku.
Jbg, dokazi...

bokilic

Citat: Taraba poslato 23 Novembar, 2011, 10:35
Vidi¹ da su nabavili specijalnu opremu - rukavice i maske, kako bi efikasno mogli da kopaju po usranim pelenama, stabljikama blitve, ljuskama od jaja i kori¹æenim ¹tapiæima.
a sta ako se neko pokenja ,nadju gofance,,sta onda,jel salju na expertizu :P ili probaju .mislim posto imaju rukavice ono ovo...:P
brmmmm

Taraba

Verovatno kopaju po pronaðenom ekskrementu u potrazi za nesvarenim semenkama, staniolom od salama i sl. dokaznim materijalom
kako bi na sudu imali dovoljno dokaza za osudu.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

bokilic

mozda probaju,pa kad namirisu i osete ukus hrane idu po kucama i proveravaaju sta je ko jeo....
eh ,nije njima posao lak....nimalo..
nego da uznem komsijine racune da bacim u neku kesu pored kontejnera pa nek ga kazne :P
e tako ce kod nas to da funkcionise....ima da bude vise stete nego koristi,,,
nije problem uvesti red opomenama,ali je narod buntovan pa samo moze jos vise da tera u inat...
brmmmm

Major

Ala su se primili ovi Komunalci, jos malo ce da broje koliko puta dnevno kenjas pa ako slucajno pustis vodu vise od predvidjenog kazna 5.000.

Taraba

"Uskoro æe u javne toalete biti montirani najmoderniji Japanski klozeti koji uz pomoæ mnogobrojnih senzora testiraju nivo masti, ¹eæera i vlakana u izmetu. Kako nezvanièno saznajemo, do kraja 2013 god. je planirano uvoðenje
poreza za nebalansiranu ishranu, gde æe se svaka nu¾da biti tarifirana na osnovu kvaliteta ishrane. Tako su za osobe sa poveæanom koncentracijom masti u izmetu planirane cene od 1600 din do 4000 din, zavisno od kolièine masti preko utvrðene granice, dok su za osobe sa velikom koncentracijom vlakana predviðene cene od 600 do 1400 din.
Iz Komunalne policije saznajemo da æe ispred svakog toaleta biti postavljena po jedna patrola koja æe, ukoliko naplata nije moguæa, izmet upakovati u predviðeno higijensko pakovanje i poslati na kuænu adresu neplati¹e"


- Nepoznat, pouzdan izvor.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

3006

Ebe mi se, ja ionako serem iza kuæe...

daca.ZZR6

Gledam jer nemam preèa posla [watching] [watching]

Major

Citat: 3006 poslato 23 Novembar, 2011, 12:06
Ebe mi se, ja ionako serem iza kuæe...

Pazi da te ne sacekaju ovi nasi komunalci :D

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

3006

Iza kuæe nije javna povr¹ina. Serem u svom dvori¹tu.

Lazic

Citat: 3006 poslato 23 Novembar, 2011, 13:33
Serem u svom dvori¹tu.

sve go seronja... :D

Naglasak je da seres, a u ovoj nasoj divnoj zemlji, sranje je nedopustivo i stoga mora biti strogo sankcionisano... [rofl] [rofl] [rofl]

Taraba

Ovi komunalci kad bi videli koliko mi kenjamo po ovom forumu obnovili bi bud¾et RS na jedno 3 godine samo na kazne. [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

monsterbnt

nadajmo se onda da nemamo komunalaca na forumu
:D
Smrt SVIMA!!!!

Lazic


Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

mkt

namirisace oni sigurno ccccc sve su to dzukacka posla

Taraba

Moje æe da namiri¹u sigurno [rofl][rofl][rofl][rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Alchemist

Citat: Taraba poslato 23 Novembar, 2011, 14:45
Moje æe da namiri¹u sigurno [rofl][rofl][rofl][rofl]

znaci ako se pojave i nam svima placas kazne?
You're just jealous cause voices are talking to me