Glavni meni

Obavezno pogledajte!

Započeo plamen_ks, 16 Mart, 2011, 16:14

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

BANE BROTHERHOOD

evo spremam meni i zeni rucak pa rekoh bolje da OBAVEZNO POGLEDAM inacheeee moze da se desi da mi zena ne bude zadovoljna sa ruckom !!!! ;D ;D ;D ;D ;D [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

ljudiiiii zamaloooo da mi izgore rucak bre!!!!!.......ja rekoh daj jos jednom da OBAVEZNO POGLEDAM!!!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

isterivac

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 18 Mart, 2011, 16:12
ljudiiiii zamaloooo da mi izgore rucak bre!!!!!.......ja rekoh daj jos jednom da OBAVEZNO POGLEDAM!!!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Nije valjda da kuvas? Ili si morao da pazis na rucak dok je zena morala da pogleda oglas, al obavezno :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

mkt

jedan pogled menja sve

Pop

Hmmh evo da se pridruzim zeljama, cestitakama i pozdravima... OBAVEZNO pregledavam vec neko vreme, pa da slucajno neko ne bi pomislio da ne gledam, evo i ja se pridruzujem veseloj druzini  :D

"Грме танки џефердари..."


mi¹ko_kolo

Da se razumemo, ja sam svaki put OBAVEZNO pogledao samo se nisam ogla¹avao!!!!

misa-pei

Isto kao i Mi¹ko, gledam, ne pi¹em. Sad pogledah, idem da ruèam, pa æu posle ruèka opet æu da pogledam, jo¹ pa¾ljivije.
Država je najveći neprijatelj naroda

mkt

obavezno gledamo ... do daljnjeg

bosch

PU MAJKU MU ....
Nema me na netu par dana u eto sta se desava !!!
UVEK PROPUSTIM NAJBOLJE!!!   [veryangry] [veryangry]
Evo sad sam i ja pogledao , naravno OBAVEZNO   !!!!
eXTRA JE !!    ;D
Osh , Nesh , Ko te jebe !!!

ЯЭВОЛУТИОН

evo zavrsih radni dan pa rekoh da obavezno pogledam jos jednom....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pajacbr

Ovo bode oci.., moram obavezno da pogledam... :o

mkt

ako niste sigurni da ste dobro pogledali vi pogledajte o5

misa-pei

Evo, pogledao sam, kao ¹to rekoh, posle ruèka, pa sad ponovo.
Država je najveći neprijatelj naroda

isterivac

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

barakuda

 ja sam sad usao u kucu i OBAVEZNO POGLEDAO,idem da se istusiram pa cu posle toga jos jedared OBAVEZNO DA POGLEDAM,,,,, [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas]

ЯЭВОЛУТИОН

jedem ja palacinke, a nesto mi nedostaje.....setih se...nisam vec dva sata pogledao...OBAVEZNO
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Aj neka neko javi Rossiju da obavezno pogleda ovu temu, mozda ga zato nece?  [neampojma]

Pjero

Pogledo.
Idem samo da se plahnem pod tus pa cu ponovo.
U medjuvremenu ce  [zena] da gleda
Samo opusteno i pun gas,ako se drugacije ne naredi.

BANE BROTHERHOOD

Citat: isterivac poslato 18 Mart, 2011, 17:36
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 18 Mart, 2011, 16:12
ljudiiiii zamaloooo da mi izgore rucak bre!!!!!.......ja rekoh daj jos jednom da OBAVEZNO POGLEDAM!!!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Nije valjda da kuvas? Ili si morao da pazis na rucak dok je zena morala da pogleda oglas, al obavezno :D
pa naravno da kuvam brate moj ..... JA SAM SE OZENIO ZBOG NJENIH DRUGIH KVALITETA ;)  a ne kuvanja  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

#99
 [stop]bolje OBAVEZNO DA POGLEDAM pa posle da da mogu da mirno surfujem po forumu nego da me ne  [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] MALER.... a pre spavanja cu sigurno BAR JOSH JEDNOM DA POGLEDAM i TO POD OBAVEZNOOOOO [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!