Glavni meni

Led farovi sa ALI-ja

Započeo banevuk, 27 Jun, 2021, 22:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

banevuk

Pomoæ prijatelja ako neko zna. Ova kineska sranja imaju tri moda svetljenja. Pitanje glasi ¹ta treba da se "odlemi" da se ukine blinker mod tj. da ostane samo onaj sa najjaèim svetlom. Dobih blagu opomenu od  [policaja] [policaja] pa 'ajde kad su veæ bili korektni........;D ;D ;D ;D
Unapred zahvalan  [cheers] [cheers] [cheers]




DebeliZmaj

kako se aktivira blinker ? na dugme neko ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

banevuk

Citat: DebeliZmaj poslato 27 Jun, 2021, 22:46
kako se aktivira blinker ? na dugme neko ?

Svaki put kad ih upali¹ aktivira se jedan mod. Tako kad npr. kad ih upali¹ one sijaju najjaèe i kad ugasi¹ da bi sijale najjaèe mora¹ da pali¹ i gasi¹ dok ne dodje na red najjaèe. Ja ih upalio i kad sam gasio motor zaboravim da ugaasim na prekidaè i svaki sledeæi put se palilo drugaèije. Po danu i ne primeti¹ da gore i jbg. stajali panduri i zaustavi¹e me......pitaju ¹to mi gore blinkeri, ka¾u to je zabranjeno. Velim 'bem li ga nisam ni primetio, izvinjavam se. Ka¾e gasi to na nebi mi gasili.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

castor

Pa ¹ta æe ti elektronika? Izbaci elektroniku, spoji direktno crvenu na crvenu i crnu na crnu i gore kad dobiju pobudu i to je to. Elektronika je tu za ta zajebavanja...
It's the ride that matters, not the bike…

misa-pei

Ja bih cvikn'o crvenu ¾icu :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

banevuk

Citat: misa-pei poslato 28 Jun, 2021, 02:08
Ja bih cvikn'o crvenu ¾icu :D :D :D
Тада 100% не би блинкало 😂😂😂

Poslato sa VOG-L29 pomoæu Tapatoka

mareskin

Citat: banevuk poslato 27 Jun, 2021, 22:24
Pomoæ prijatelja ako neko zna. Ova kineska sranja imaju tri moda svetljenja. Pitanje glasi ¹ta treba da se "odlemi" da se ukine blinker mod tj. da ostane samo onaj sa najjaèim svetlom. Dobih blagu opomenu od  [policaja] [policaja] pa 'ajde kad su veæ bili korektni........;D ;D ;D ;D
Unapred zahvalan  [cheers] [cheers] [cheers]
...

I mene ovo interesuje po¹to planiram da okaèim ista svetla.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

banevuk

Citat: mareskin poslato 28 Jun, 2021, 14:32
Citat: banevuk poslato 27 Jun, 2021, 22:24
Pomoæ prijatelja ako neko zna. Ova kineska sranja imaju tri moda svetljenja. Pitanje glasi ¹ta treba da se "odlemi" da se ukine blinker mod tj. da ostane samo onaj sa najjaèim svetlom. Dobih blagu opomenu od  [policaja] [policaja] pa 'ajde kad su veæ bili korektni........;D ;D ;D ;D
Unapred zahvalan  [cheers] [cheers] [cheers]
...

I mene ovo interesuje po¹to planiram da okaèim ista svetla.
Topla preporuka da se uzme ne¹to drugo. I nisu ne¹to, ali tada nije bilo nekog izbora u tom cenovnom opsegu. Sad veæ kod nas ima¹ po ALI cenama da kupi¹ ¹ta 'oèe¹......npr

Poslato sa VOG-L29 pomoæu Tapatoka

mareskin


Veæ sam kupio. Stoje i èekaju ugradnju. Kupio sam i LED sijalicu H4 da stavim umesto Bi-Xenona da vidim kako æe da sija.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

nenadlaza

bane vuk ne moze se nista odspoji deo u1 je integralno kolo al ajd provali koje  jer fabrike cesto narucuju namenski. ( miso tako su oni u smrtonosnom oruziju isekli crvenu zicu pa je bilo drzi macku)

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Ovo sam na¹ao na Youtube, Mo¾da pomogne.
Probaæu ovih dana.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Glava Dole

Uspelo meni cupanjem cipa na slicnim projektorima, nikad montiranim, al nesto drugacijom plocicom... jbg moze i ne mora da uspe ako iscupas U1... svaki kinez je prica za sebe... na kraju krajeva ako ne uspe tako uvek mozes da prespojis trandzu, i trebalo bi da rade uvek, ona je glavna za napajanje... a ostale pizdarije samo upravljaju njom...

nenadlaza

pogledaj mareskin i  glava dole vukov cip ima 6 nozica a na snimcima je  sa 8 sto kaze glava dole svi se razlikuju.mada to prespajanje  ako nece moz da povuce da siled pocne ta treperi.

Glava Dole

#17
A pogledao sad bolje semu, nisam siguran al moguce da ono ipak nije trandza nego drajver... u tom slucaju nis od takvog prespajanja, al nacina svakako ima... samo se treba dublje udubiti... jbg lakse napraviti novu plocicu nego izvaliti staru kinesku... posebno ovako napamet...

EDIT: jok, na blic ga odvalio...

DebeliZmaj

glava ... pa uvek mozes da zamenis driver :) .. a mozes i da spalis sve :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

banevuk

U1 ....nije, probao. Sad ¹kilji