Glavni meni

©ta radite kad zakaèite nekoga u saobraæaju?

Započeo Taraba, 15 Mart, 2011, 21:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dzigi Boy

Citat: bokilic poslato 16 Mart, 2011, 13:03

meni su na 5 tici tako dva klinca na skuteru provlaceci se odvalila retrovizir,i otisli su mrvti ladni,za 5ticu retrovizor nije bas jeftin,sreca pa sam ih sreo posle 500metra parkirane na trotoaru,klinaca nema nigde,ja sam samo izdemolirao skuter kolko sam mogao rukama i nogama, verujem da nisu mogli posle da prodju bez kupovina plastika vizira itd, sedista,dekla varijatora,ma ko ih jebe


E moj Boklicu, Boklicu deci si izlomio skuter koliko god si mogao zbog jebenog retrovizora??????????? [thumb_down] [thumb_down]

Jos kazezes SRECOM si ih navatao!!!!?????

I jos se hvalis sto si im unistio skuter???????????

Ja verujem da si ti sa svojim tezinom, i koliko god si mogao rukama i nogama ostavio pravu pustos  svojim NEdelom!!!!!

Pa covece i ti imas decu??? Sta bi uradio kada bi tvoja deca tako prosla zbog bednog retrovizora??????

Nasao si da se lecis svoje frustracije i komplekse, nad klincima na skuteru!!!! [glavazid] [glavazid] [bejzbolka]

Citat: bokilic poslato 16 Mart, 2011, 13:03

e ali kad sam na azdaji,i kad me neko namerno preseca ili mi zagorcava zivot tada se menja i moj nacin razmisljanja koncepcija voznje,e tada umem i nogom da lupam po vratima,kacigom da mlatim po soferci, da sutiraam retrovizore itd,pogotovu kad nemam tablicu a obicno je nemam, :P  :P


A kazi mi sta bi uradio da je neki baja bio u tom autu i da nije klinac??????????? Isto bi se tako ponasao???????

Da si naisao na baju, bio bi odvaljen od zivota, ako te vec ne bi pregazio autom i tebe i tvoju azdaju....

I ti meni tamo u onoj temi kazes da ja nistam normalan i da mi treba psihijater zato sto pljujem boga?????


Pa procitaj jos jednom cime se ti hvalis?????????? Pa ovo nije je za psihijatriju, ovo ja za dozivotnu ludnicu....

Znaci nemam reci, da iskazem gadjenje i osudu za tvoje postupke.........

Sad mozas da odes u crkvu da okajes svoje grehe, jer bog je dobar i sigurno ce ti oprostiti za ova NEdela koje si opisao!!!!!!!!!


Zasluzio si veliki aplauz od mene [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]

markodjurovic

kad sam kriv stanem i pitam koliko dodjem (samo jednom mi se desilo i taksista je rekao nista)
Kad me neko isece uglavnom se samo derem, samo jednom sam MX cizmom liku sutnuo vrata. Inace hvala bogu kola su me samo jednom oborila i to skoro u Kacarevu
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Tamanitu

Citat: mohikanac poslato 15 Mart, 2011, 22:04
Ja uglavnom koristim drugi metod kad me neko isece,pravi se mangup i sl. ....... jednostavno prodjem polako pored i kad zavrtim motor u blokadu,motor  urlikne,baja ispusti volan iz ruku od straha :)...............jos ako je toplo pa otvoren prozor + meni auspuh na desnoj strani + mnooooggggooo jako se cuje = zabava zagarantovana. ;D ;D
E ovo je odlièna stvar!

A malo mi surovo zvuèi ona prethodna prièa da je zbog retrovizora èovek nekoj deci polomio ceo skuter...Ne bi smelo to tako. Makar oko za oko - retrovizor za isti.

svetac

boki brate i ja imam klinca i da mu tako unistis skuter morao bi spavati u famoznoj petici! da si im zarobio skuter dok na dodju roditelji u redu,aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..................... [ludak] [ludak]

bokilic

mene je taj retrovizor kostao 40e...nije jeftin to deo ni malo kad vozis noviji auto..
da su stali i bilo sta rekli nebih ni rec rekao,,mahnuo bi im rukom..
a i sta cu im ja ,dva napaljena klinca bez kaciga na kineskom skutericu,,cereci od uveta do uveta su otisli kroz guzvu,i to su mi se u lice cerili..
a nee neee,,,to se neoprasta...
svako ce svoje grehe okajati ,pre ili kasnije...pa cak i oni koji neveruju..
i mi koji verujemo...
brmmmm

GhostMile

Pobjeci pri ucinjenoj steti moze da se oprosti klincima (ali bas mladima, do recimo 16-17). Tu je pubertet, nezrelost i ostale olaksavajuce okolnosti,
zbog kojih mogu da se pozovu na nesvijest.
Ali odrastao covjek sa ovakvim osobinama, pa se jos i time hvali?
Zakaciti nekoga i pobjeci (bez utvrdjivanja razloga) je teski bezobrazluk i naravno da se takav neko moze iznapusavati (ali bukvalno) ukoliko bude uhvacen.

SSZGO

nikad nikog nisam ocesao slucajno, jedino namerno...

ali moram jos da vezbam, zilavi su ti retrovizori...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

castor

Ja sam zakaèio jednog èièu u Fabiji sok je stajao, prije 2 ili 3 godine na prvom semaforu u Brankovoj ulici. Tegiæem sam oèe¹ao retrovizor, ali bukvalno oèe¹ao, nisam ga udario. Stao, podigao vizir, polako se vratio do auta. Èilèac je veæ otvorio prozor i sasuo paljbu u mom pravcu, ja æutio, pustio ga da zavr¹i, rekao izvinite, nisam namjerno. Èièa samo odmahnu rukom i dodade - i ja sam vozio kad sam bio mlaði, ali vi¹e ne ide; èuvaj se dijete i samo polako...
It's the ride that matters, not the bike…

GhostMile

Nema smisla "odgajati" lupanjem retrovizora. To je kao isusivanje jezera kantom od 5 litara.
Jednostavno nema nikakve svrhe. Jedino ako stranke udju u verbalni konflikt, pa krene neka svadja ili nesto, ali onda to vec vise nije to - "anonimno" odgajanje.

Zverka

Citat: castor poslato 17 Mart, 2011, 21:08
Ja sam zakaèio jednog èièu u Fabiji sok je stajao, prije 2 ili 3 godine na prvom semaforu u Brankovoj ulici. Tegiæem sam oèe¹ao retrovizor, ali bukvalno oèe¹ao, nisam ga udario. Stao, podigao vizir, polako se vratio do auta. Èilèac je veæ otvorio prozor i sasuo paljbu u mom pravcu, ja æutio, pustio ga da zavr¹i, rekao izvinite, nisam namjerno. Èièa samo odmahnu rukom i dodade - i ja sam vozio kad sam bio mlaði, ali vi¹e ne ide; èuvaj se dijete i samo polako...
identicno mi se desilo prosle god.
rekla lepo i kulturno ja se izvinjavam...ako treba stada se plati nije problem...
samo mi je  chica reko ...ne nista ne brini ...i ja sam vozio u tvojim godinama ...znam kako je,  samo se cuvaj

Never ride faster than your angel can fly

:D

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

prpa_zr

Citat: SSZGO poslato 18 Mart, 2011, 01:32
mozda je to bio isti cica ?

nije, da je bio isti rekao bi: nema veze, navikao sam :D

Mare70a

Ja ako sam kriv,zakocim i izvinim se.Nije tesko biti fin. [uuups]
A onom ko me isece,uglavnom pokazem ku...c,je..m mu sve po spisku pa ako trazi kavgu i dalje,e onda ide Bosansko zakucavanje u glavu,ako izadje iz kola.Najvise volim da krnem kacigom po njegovom ili njenom prozoru kada se kurobecaju i prave pametni a znaju da su krivi. [glavazid]
veloce come un proiettile