Glavni meni

TRAZI POSO !!!!

Započeo Atirudra, 15 Mart, 2011, 20:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Atirudra

Ejjj ljudi znam da ovo nije moj poso sajt itd, al eto setih se da ako neko od bajkera trazi neki poso ili oce drugi poso mozda neki drugi bajker moze s necim pomoci , znate vec samo kako to kod nas funkcionise brat sestra ujak rodak sused itd, a CV koo ga j...e:) Znaci ukratko oni koji traze neki poso nek upisu tu kao odgovor o sebi sta umeju i sta traze a oni koji znaju pomoc na neki nacin nek odgovore na postov PP ili moze tu samo onda bice malo guzve u potraznji postovima i odgovorima! Al kako god eto to je to ukratko ! Pa cu poceti ja sam s predlogom i opisom kao odg na ovu temu! [cheers] da se sretno zavrsi i da svi radimo to sto volimo za pare koje vrede rada da bi trosili na benzin i ulje i malo pljeskavica pa opet na benzin i ulje! [klanjam_se]
-------------- -_- ---------------

BANE BROTHERHOOD

ODLICAN POST!!!!ovo moze da pomogne ljudima  koji nemaju sta da rade da zarade za leba pa ajmo braco i sestre ako nekome trea neki radnik ili nko ko je radnik trazi posao nek se upise lepo u ovu temu sa ili bez CVja ;D ;D ;D ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Atirudra

E ovako , znaci imam 43 g star ko letva aljos nisam bogalj, znam raditi na PC u word , foto sop, audio video obrada , instalacije softa skidanje slanje po netu komunikacija . JEZICI : madarski srpski engleski ruski tecno , poslednja dva pisem i citam s greskicama , nemacki lomim tj osnovno. Vozacka : imam A, B i C , vozio limuzinu 10m kadilaka iz Swice doHolandije. Imam vazece pasose ako triba za grane nede da se ide prosle godine sam ih napraveo znachi vaze do 2020 te. Radiou vegetarijanskoj kuhinji ko pomocni kuvar 2 godine u Holandiji i u Americi. Vozo kombi tamo amo. Inace elektrotehnicar po struci al niti znam niti me to interesuje. RAdio u vojsci profesionalno za vreme yuge. Ne pusim ne pijem niti se drogiram. Samac bez dugova prema ikome. Zelio bih raditi ili tu kod nas ili vani ne u UK, i ne u Nemackoj, sve ostalo moze, ako treba neki prevod (osnovni ) ili voznja vozila , neko kuvanje veg hrane ,rad savocem vocnim sokovima, raskrcivanje dubrad i smeca po dvoristu , selektivno ciscenje
putovanje po zemlji i inostranstvu , odneti doneti , komunikacija na ova 4 jezika, slobodno se javite. Plata: nemam fakultet al nisam ni idiot, plate ispod 25 000 me ne interesuju osim ako se radi 7 dana za tu paru:) Dnevnice moze sve zavisi od kuda i do kuda hrana stan tj smestaj sve u skladu s dogovorom. Volim kad se dogovorimo nesto da toga se i DRZIMO u zivotu , ako se izvitoperi dogovor , suradnja prestaje momentalno na svim planovima . Ako neko ima ideju slobodnonek nabaci , molim ne ono gledaj internet ,ili javi se u SIZ i tako vec konkretno ako TI imas poso za mene licno ili ako imas nekog s kojim me mozes -zelis povezati licno da ima neku vrstu posla koji mislis da bi bio ok meni ! To da , za to hvala i oduzicu se akoce to funkcionirati mesec dana minimum! Poz svima i sretno Jozef K iz Subotice 0628443476  [email protected] [watching]
-------------- -_- ---------------

Atirudra

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 15 Mart, 2011, 20:44
ODLICAN POST!!!!ovo moze da pomogne ljudima  koji nemaju sta da rade da zarade za leba pa ajmo braco i sestre ako nekome trea neki radnik ili nko ko je radnik trazi posao nek se upise lepo u ovu temu sa ili bez CVja ;D ;D ;D ;D
hvala ti brathee
-------------- -_- ---------------

Bishke

trazim neku fizikaliju ako moze :) ne neki stalan posao jer idem na faks ali ovako ako neko nesto fizikalise tu sam !  [hello]
You should do one thing every day that scares you

Kanarinac

Svaka cast na ovome.

Ja evo jurim posao vec 6 meseci. diplomirao na visokoj turistickoj pre par meseci,a posla nigde. Jurim neshto u turizmu, mada kako stvari stoje svasta dolazi u obzir. Eto ako neko cuje da neka agencija trazi radnike vicite :)

Dutchman

E ja DA PITAM ZA BURAZA MLADJEG , 21godina dize 100kila iz bencha , znachi za fizikaliju ko stvoren , ima iskustva sa noshenjem ormana i nameshtaja i postavljanjem metalnih konstrukcija montaznih objekata i zidarskim radovima , vozi motor , zavrshio brodarsku ... bem li ga ako ima neko neshto nek javi