Glavni meni

Servisna i korisnicka uputstva za motore

Započeo Gašpar, 21 Oktobar, 2010, 18:08

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


kutuzov

Da li ima neko manual za DKW RT175 i RT200. Hvala unaprijed...
Takodje ako imate bilo sta o ovim motorima jer imam 2 koja hocu da restauriram do kraja...

ЯЭВОЛУТИОН

pa naces bas naci manual....u klasicnom smislu....cak ces jako tesko naci tehnicke podatke o tolerancijama i sl.....ali posto je mz baziran na tim motorima to ti moze biti smernica i pomoc.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

kutuzov

Ima li ko u PDF njegovu knji¾icu sa katalo¹kim brojevima ili sl...
Bar da vidim dijelove...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: kutuzov poslato 12 Jun, 2012, 10:27
Ima li ko u PDF njegovu knji¾icu sa katalo¹kim brojevima ili sl...
Bar da vidim dijelove...
Pazi ja sebe smatram dudukom u IT sveri, ali nisam siguram koliko vise znam od tebe....ali definitivno mnogo vise :)

http://www.dkw-geyer.com/DKW-Geyer/e/technik/ftp.htm
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TOECUTTER71

Da li neko ima MANUAL ili LINK za postavljanje CRASH BARA na SUZUKI BAndit 650S K8  CRASH BAR firme FEHLING...pisao sam mail direltno njima, ali sam dobio povratni mail o neispravnoj E,mail adresi, koju sam skinuo sa "Contacts" sa zvaniènog sajta...Puno hvala u napred

mkt

treba mi manual za horneta 2002 ako neko ima

AndreyRR


mkt

ajd ajd ako neko mozda ima
ne mogu da nadjem na netu

zemunboy

Citat: mkt poslato 21 Jul, 2012, 00:07
ajd ajd ako neko mozda ima
ne mogu da nadjem na netu

pa kad ne postoji... jbga, Honde se ne kvare, nisi cuo ???


mkt


srbac

Tek od 2007 ima direktno ubrizgavanje....
99% je sve isto....
POZZZZZ

UFF


©eki

 Ima li ko manual za SRAD 750 da bi mogao da mi po¹alje na mejl??  Hvala unapred

Zverka

mislimda imam...gajbi ..malo net  zajebava...al  kad proverim javim...AKO TI NIJE KASno DO  VECERAS..DA TI SIBNEM????
Never ride faster than your angel can fly

:D

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Ima li ko servisno uputstvo za Suzuki GN125. Na engleskom, eventualno nemaèkom (naravno i srpskom)?

User manual (onu knji¾icu) imam, al' tu su samo one osnovne stvari obja¹njene. Treba da skidam deklu i èaèkam tu ne¹to, pa mi treba ba¹ servisno uputstvo.

Hvala unapred    [thumb_up]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen