Glavni meni

moto gp trka no 1 jerez

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 19 Jul, 2020, 16:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: stilgar poslato 20 Jul, 2020, 13:55
Markezu da zabrane da nastavi trku kad izleti sa staze. Izgleda ko da samo on vozi, a ostali foliraju trku ko oni folirati u onom
Amerièkom folirantskom fajtu. Mislim glupo da ih ofira kako su spori 😂😂😂😂😂
P.S. svaka mu èast za hrabrost i ludost.

Zato i zavrsio na baustelu.

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Darko

Citat: Ga¹par poslato 19 Jul, 2020, 19:01
Au Darko dru¾e, èemu se ti raduje¹....

®ao mi Markeza, ali je sam kriv jer je izigravao budalu. Da mu se samo krivinu ranije nije javio prednji kraj, pa i ajde da ka¾e¹ desilo se, ali ovo je veæ bilo oèekivano.... izgubiæe sledeæu trku sigurno i to je veæ 50 bodova u najgorem sluèaju po njega, a mo¾e da se desi da neæe voziti ni Brno, ne znam koliki je oporavak ramene kosti kod sportista, meni je bio 40 dana bez operacije.


50 bodova i to u trenutku kad se rovit vraæa u sred sezone koja ima 13 trka i 3 nedefinisane. Jedino ako Dorna ne izgura po svaku cenu te 3 nedefinisane, pa da ima ¹anse da stigne... A mo¾da i hoæe.

Gde si ti video da se ja radujem...
Moja poruka je parodija na vec izlizane poruke rosista , koje su ovakve i kad je prvi i kad je zadnji... pa rekoh da se prikljucim i ja...
a i sta je problem da se radujem ? Nije se povredio nije nisa lose ? Pa ne mogu svi da budu prvi.
Samo me i dalje nerviraju nerealne i prenapumpane izjeve da je rosi kralj , da na svakoj trci pokaze zasto je deda , i najjaca izjava - kada se ne bi trkao - niko vise ziv ne bi gledao gp

PS -  a markez da je zavrsio treci bio bi car - ovako je slepac


Gašpar

Ja sam jedan od najrealnijih ljubitelja lika i dela Valentina Rossija i ja æu ti reæi iskreno.

1. Izuzetno sam za to da je ovo trebalo da bude Rossijeva poslednja sezona, jer je broj vozaèa na gridu ograniène i 70 ljudi èeka na to mesto.
2. Trebalo bi da se povuèe do sada jer takvi poput tebe umanjuju njegovu velièinu, kao uostalom ¹to su Schumaheru umanjivali velièinu kada je "sklapao" Mercedes na kraju svoje karijere. 
3. Ono ¹to Rossi radi sa 41 godinom je mnogo vi¹e nego ¹to se od bilo kog vozaèa oèekuje i to ne treba umanjivati.
4. 80% gledalaca MotoGPa su "novoverci" koji su MotoGP poèeli da gledaju zbog njega i 80% od tih 80% prestaæe redovno da gleda trke kada se on povuèe. Za to ti je najbolji dokaz kada pogleda¹ tribine, ili one tezge na kojima se prodaju suveniri... Ne znam da li zna¹, na svako prodajno mesto SVIH vozaèa, ide jedan isti takav prodajni ¹tand Rossijevog "mercha".
5. Hteo to da prizna¹ ili ne - Rossi je od GPa napravio ono ¹to je on sad. Pre 17-8 godina GP su gledali retki, prenos je raðen sa 5 kamera, malo sponzora, ne previ¹e ozbiljnih timova. Vozaèi nisu bili samo vozaèi, nego su aktivno uèestvovali npr u sklapanju motora kad padne i razvali ga, jer je tim èinilo troje ljudi, za toliko je bilo plate. A onda je do¹ao mlaðani Valentino sa svojom harizmom, pa je krenuo da privlaèi publiku, veæi broj publike doveo je prvo malo vi¹e sponzora organizatorima, onda su organizatori investirali u TV prenos koji masno prodaju televizijama koje plaæaju, jer narod ¾eli da gleda ba¹ tog Rossija (tj tada je ¾eleo). Onda je TV prenos u celom svetu doneo sponzorstvo timovima i tako dalje i tako dalje....

Gavrolini

Ga¹pare a sto da se povuce? Koga boli kurac sto neko ko je juce poceo da vozi motor i gleda gp ga ne voli. On zauzima mesto, ok zauzima kao sto zauzimaju i ostali. Sto bi on ustupio svoje a ne Alex Markez koji ce cele sezone biti u zadnja tri a zauzima mesto u fabrickoj hondi? Napravio je toliko za gp da mu se moze da se trka sve dok mu se hoce. I opet ce sezonu zavrsiti u prvih 5....a njih 15 iza njega. Nije on u svakoj trci zadnji pa da nekom zauzima nepotrebno mesto.

Lone Wolf

МотоГП трке могу да се гледају у ХД формату бесплатно уживо преко Астра сателита, канал Сервус, једино што је на немачком језику, мени не смета.
Не може рај на земљи.

Darko

Gaso - ajde sad procitaj poruku koju si napisao i reci da li ima jedne recenice u sadasnjem vremenu ?
To sto se na standovima prodaju njegove stvari - i treba ! Ali te stvari ce se prodavati i da se on ne trka , i kad ode u penziju.
Ne mozes da imas taj iskrivljeni stav ( mislim , mozes ali nije realan ) da se od njega ocekuje mnogo manje s obzirom da ima 41 godinu . Koga boli kurac ? Sa tim stavom onda bi i tajson jos trebao da boksuje , zar ne ? Nesto se ne secam da se posle svih velicina u bilo kom sportu prestalo sa gledanjem kada su se povukli ?
Nisi realan - jer - gde si procitao da sam rekaonda ne treba da se trka. Treba !!


Trebalo bi da se stavi zabrana na gp , da mozes da gledas gp samo sa mailom i sifrom , i tako staviti ogranicenje na ove kurcevite , sa sta¾om , oni su najrealniji gledaoci. Ne zna se da li vise bije iskustvo iz njih ili sujeta ...
Ah da , koga boli kurac i za njih

Gašpar

Gavro, zna¹ da bih ja voleo da ga gledam jo¹ 10 godina, ali na¾alost grid je ogranièen i mislim da bi trebalo vi¹e vozaèa da se vrti. Ako mene pita¹, svakome bih dao sezonu za navikavanje+sezonu za rezultat, nema rezultata - ©ut karta i doviðenja, al na¾alost para vrti, a ne talenat.

Takoðe, mislim da bi najbolja opcija bila ono ¹to se prièalo, da se 2021 napravi Sky VR46 Yamaha i da Deda ima svoj tim, pa tu sebi uvek mo¾e da doda treæi motor i da u¾iva u vo¾nji, a da pogura jo¹ dva klinca. Kao ¹to sada i radi, ako ni¹ta drugo.

I ono ¹to se nikako ne sme zaboraviti, deda je vratio Italijane u GP. Deda je dao sve od sebe da se klinci vrate na stazu i konaèno krenu da vrte krugove.

Gašpar

Citat: Darko poslato 21 Jul, 2020, 11:40
Nesto se ne secam da se posle svih velicina u bilo kom sportu prestalo sa gledanjem kada su se povukli ?
Nisi realan - jer - gde si procitao da sam rekaonda ne treba da se trka. Treba !!


Dobrodo¹ao u F1 ¹ampionat i smanjenje gledanosti posle Schumaherove ere  :D

Darko

Nije buraz zbog toga smanjeno , ja sam gledao f1 sto godina.
Ne gledam zato sto prodje prvi kroz cilj , pa prodje 15 min pa prodje drugoplasirani , pa prodje 7 min pa prodje treceplasirani itd... kome je to zamiljivo. Kapiram da znas zasto se to desava , ne moram da pisem. Najmanje je zbog sumija

stilgar

Citat: Lone Wolf poslato 21 Jul, 2020, 11:39
МотоГП трке могу да се гледају у ХД формату бесплатно уживо преко Астра сателита, канал Сервус, једино што је на немачком језику, мени не смета.
Dok sam koristio satelitski risiver i antenu bila je opcija da mo¾e da se menja audio. Ako je free kanal i striktno nemaèki jezik bila je opcija da se iskljuèi spiker i samo zvuci sa staze.

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

crkao cip za ukidanje bola...odustao od trke sutra....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11