Glavni meni

Potovanje turisticki iz srbije u okolne zemlje vesti

Započeo SSZGO, 02 Jul, 2020, 10:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bucko

Pa pre ces proci na velikom prelazu nego na nekom malom na kom se svi znaju po imenu i kad te vide sumljiv si do jaja
Ima s tobom da rade PRC test

SSZGO

Krenuo, bio na palicu, pa na golupcu, pa do kopaonika, prosao sam 3 granicna prelaza sa rumunijom i pitao tamo ali su mi na nasoj strani rekli da kao turista ne mogu da udjem
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

dzimika

To sam ti i ja rekao, kao sto rekoh, znam zbog posla da ne mozes da udjes kao turista

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle


bucko


SSZGO

a lako je preci preko samo ne mogu kolima i sa dva kofera
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

slave74

Citat: dzimika poslato 04 Septembar, 2020, 12:03
Citat: SSZGO poslato 04 Septembar, 2020, 11:42
A za bosnu i crnu goru kakva je situacija. Moze li se uci u cg bez testa,  mozda na manjim prelazima?
Za CG mozes sa PCR testom, u Bosni je 20e test, bude gotov za 2, 3h i mozes da narucis gde hoces da stignu rezultati, tipa uradis u Banja Luci a posalju ti u Trebinje i tako neke kombinacije
za Bosnu mozes bez icega
Jel to tacno za BiH testiranje sto se tice rokova za izdaavanje rezultata kao i cene? Pronasao sam podatke cene od 100e i 24h.

castor

It's the ride that matters, not the bike…

slave74

Ama i vrapci znaju da za BiH moze bez testa, Dzimika napisa da je u BiH test dosta jeftiniji i da se ceka kratko u odnosu na Srbiju.
Jedino ako nije mislio na seroloski test, koji je skoro uvek negativan , pa nije od koristi...
Ceo citat trebas procitati.

castor

Kako si napisao, ja sam skontao da pita¹ za testiranje za ulazak u BIH.
It's the ride that matters, not the bike…


dzimika

Te cene su bile jos za vreme dok nas nisu pustali u CG, da li je sada isto tako ne znam ali treba proveriti, zajebite internet i gledanja cena po netu, pozovite i pitajte, inace CG prihvataju i seroloski test koji je 4x jeftiniji od PCR
Inace imala je i tu caka u to vreme kako mozes da udjes ako imas dovoljno vremena :)
U Bosni ima dosta ljudi sa srpskim dokumentima, i kako nisu iz Bosne branili ulazak mogao si uci u CG ako provedes dve nedelje u Bosni i uradis test jer po nekom dogovoru koji imaju nasi, Bosanci i CG nakon 2 nedelje se brisu podaci kad si usao i gde, tacnije posle 2 nedelje od kako udjes u Bosnu nema podataka da si usao iz Srbije i onda mozes u CG

slave74

Malo sam se raspitao moze i seroloski test, za koji se brze dobija rezultat i jetiniji je.
Jebali ih testovi za CG. To su jajare. Pre ces se vratiti iz CG sa kovidom u sebi, nego li otici odavde zarazen.
Srbija bi trebalo da trazi neg. testove od onih koji ulaze iz CG u Srbiju. Sve naopako, nista novo.