Glavni meni

20 sekela, 30 srebrnjaka, 1000e od deonica, 100e kes, za koliko ste se prodali ?

Započeo DebeliZmaj, 21 April, 2020, 12:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Citat: UFF poslato 27 April, 2020, 22:46
irena moraces mnooooogo vojnika i policajaca da pojebes dok ih sve ubedis da rizikuju zivot za tebe   [rofl]

povecala sise ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

pu pu daleko bilo pomeri se s mesta  ;D ;D ;D cini mi se da ti ja jednom rekoh da treba da zivim od jebanja ne bi zaradila za kiflu i jogurt, pa meni je ono jednom kad sam te cekala da me skupis u bg trubila pogrebna kola, mislim sve ti jasno onda  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

Citat: DebeliZmaj poslato 27 April, 2020, 22:47
Citat: balcan girl poslato 27 April, 2020, 22:44
vidis, o tome se i radi uffe, ne postoji skidanje vlasti bez vojske i policije, mislim postoji al to se onda zove gradjanski rat

kaki ne postoji ... kako je kostinica izgubio vlast ? tadic ? bila neka frka ? jok ....
|
,


nije bila frka bas zato sto je postojao dogovor sa policijom i vojskom da promene stranu, ups ja razumela za milosevica  [doh] ovi s vlasti da sidju mirno nece, al sam primetila da nesto clanovi sns ne piskaraju vise po fb i ostalim mrezama i botovi nesto ne rade svoj posao kako treba  ;D ;D ;D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: UFF poslato 27 April, 2020, 22:46
irena moraces mnooooogo vojnika i policajaca da pojebes dok ih sve ubedis da rizikuju zivot za tebe   [rofl]

Neæe ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 27 April, 2020, 22:47
Citat: balcan girl poslato 27 April, 2020, 22:44
vidis, o tome se i radi uffe, ne postoji skidanje vlasti bez vojske i policije, mislim postoji al to se onda zove gradjanski rat

kaki ne postoji ... kako je kostinica izgubio vlast ? tadic ? bila neka frka ? jok ....
|

Ovi isti su pro¹li put izgubili vlast revolucijom, a ovaj put æe se jaèe braniti.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: balcan girl poslato 27 April, 2020, 22:48
pu pu daleko bilo pomeri se s mesta  ;D ;D ;D cini mi se da ti ja jednom rekoh da treba da zivim od jebanja ne bi zaradila za kiflu i jogurt, pa meni je ono jednom kad sam te cekala da me skupis u bg trubila pogrebna kola, mislim sve ti jasno onda  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

[hello] :-*
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

milomir22

Citat: DebeliZmaj poslato 27 April, 2020, 22:47
Citat: balcan girl poslato 27 April, 2020, 22:44
vidis, o tome se i radi uffe, ne postoji skidanje vlasti bez vojske i policije, mislim postoji al to se onda zove gradjanski rat

kaki ne postoji ... kako je kostinica izgubio vlast ? tadic ? bila neka frka ? jok ....
|

Pustili ga niz vodu neki visi saradnici i sekretari glavnih sekretara od nekih visokih zvanicnika,....

Smesna je i pomisao da o vlasti u ovoj zemlji odlucuje papiric i broj koji je zaokruzila vecina. Nemo' ste bre naivni!

Vucko je tu jer lepo slusa i dokle god je tako bice tu, a kad i ako prestane da slusa, uvek ce se naci neki legija da povuce obarac, makar pred ovim "nacitanim" narodom.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Slaninar

Zmaj je agent Jorgovanke Tabakoviæ i lo¾i ljude kako bi ¹to manje njih uzelo 100 evra...

:)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ivicat

Citat: eclipse4 poslato 27 April, 2020, 22:16
...
.
Citat: balcan girl poslato 27 April, 2020, 22:07
pa cekaj, nije film, tako su prosli causesku, jel bese apis ubio kralja i kraljicu, nije da ne umemo bas


zato sto je u rumuniji vojska i policija okrenula stranu....nasa stoka za par dinara vise na platu ima da biju i decicu po parkovima.
U Rumuniji su vojska i policija promenile stranu jer je SSSR "malo" umesao prste. Znaci, opet nije delo raje.

dzimika

Kao i kod svake revolucije neko je umesao prste, ono sto je Milomir rekao, dok slusa nece biti nikog protiv njega koga ce neko podrzati spolja



DebeliZmaj

u rupuniji je posle Causesku vlasdt preuzeo neki general ili tako nesto :) nije im se odmah desila  ``demo/n/kratija`` ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

I ne moze odmah, jer morao je neko da kontrolise samo je pitanje da li mu se osladi pa dodje kalif umesto kalifa :D

balcan girl

vidi ja da sam neka vlast (jbg steta sto nisam  [rofl] [rofl]) ja bi mrtva ladnaa izasla na tv i rekla pazi ovamo ovi sa zapada oce ovo a oni oce ovo, vlada bi bila silvana ministar prosvete, debeli zmaj direktor bie, uff ministar finansija mada njega bi morala da kontrolisem mozda je bolje da bude ministar trgovine, nadalina ministar spoljne politike, slaninica bi bio ministar za manjinska prava al zena da ga kontrolise, mareskin za socijalna pitanja, jos bi morala da vidim ko bi bio ministar policije i ministar odbrane  ;D ;D ;D ;D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 28 April, 2020, 13:53
vidi ja da sam neka vlast (jbg steta sto nisam  [rofl] [rofl]) ja bi mrtva ladnaa izasla na tv i rekla pazi ovamo ovi sa zapada oce ovo a oni oce ovo, vlada bi bila silvana ministar prosvete, debeli zmaj direktor bie, uff ministar finansija mada njega bi morala da kontrolisem mozda je bolje da bude ministar trgovine, nadalina ministar spoljne politike, slaninica bi bio ministar za manjinska prava al zena da ga kontrolise, mareskin za socijalna pitanja, jos bi morala da vidim ko bi bio ministar policije i ministar odbrane  ;D ;D ;D ;D

Jooooj ¹to volEm kad se dele funkcije :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

milomir22

Citat: balcan girl poslato 28 April, 2020, 13:53
vidi ja da sam neka vlast (jbg steta sto nisam  [rofl] [rofl]) ja bi mrtva ladnaa izasla na tv i rekla pazi ovamo ovi sa zapada oce ovo a oni oce ovo, vlada bi bila silvana ministar prosvete, debeli zmaj direktor bie, uff ministar finansija mada njega bi morala da kontrolisem mozda je bolje da bude ministar trgovine, nadalina ministar spoljne politike, slaninica bi bio ministar za manjinska prava al zena da ga kontrolise, mareskin za socijalna pitanja, jos bi morala da vidim ko bi bio ministar policije i ministar odbrane  ;D ;D ;D ;D

A gde je tu lazic, ministar bez portfelja?
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

jok, on previse toroce, odace sve drzavne tajne za dva piva  i kle  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] zato ce na tv  ;D ;D ;D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

pa kako drugacije da ga lagalno drzim u kucnoj izolaciji
previse zna a glupo da ga roknem ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell