Glavni meni

Uradi sam

Započeo Gašpar, 15 April, 2020, 19:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

E super, cim bude sledeca plata uzimam to

ЯЭВОЛУТИОН

kvalitet zumbi...sve su vise manje iste....bitna je podloga na kojoj zumbas....ravna olovna ploca je idealna...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

a sobzirom da cu ja zumbati svega 3, 4 puta godisnje a mozda i manje zavrsava i ravna iverica :D

ЯЭВОЛУТИОН

moze i tabla manja prolipropilena....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Gde da uhvatim kvacilo da se ne pomera da mogu da skinem korpu? :D

Glava Dole

Sestom brzinom i zadnjom kocnicom

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

https://global.rakuten.com/en/store/shopworld/item/10129768/


ili pogledaj na google, ima bar 100 ideja



ne mora biti na stelovanje vec samo za dr....komad flaha, brusilica i aparat za varenje
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Nasao sam kako izgleda fabricki alat i nije preterano tesko napraviti ga, bas kako si rekao, flah ali deblji :D jos doneo 5cm sirine 8mm debljine gvozdje za brodove, deluje mi da je malo tvrdje od obicnog flaha



Citat: Glava Dole poslato 18 April, 2020, 18:26
Sestom brzinom i zadnjom kocnicom
cija poluga je skinuta da bi se skinula dekla + kod da bi prisao matici korpe moras da skines onu potisnu plocu i opruge :P mislim moze da se vrati ali sto bi onda opet moram da skinem da bi mogao kasnije da vratim deklu plus smeta za rad oko korpe


Opet sam se igrao danas oko dihtunga ali leve dekle :)



Glava Dole

To ce ti uspeti pod uslovom da je ranije bilo propisno stegnuto. Ja sam mislio da cu da prevrnem motor, preko dve debele zimske rukavice mi se poluga urezala u ruku. Posle kilo kljucem na 70nm kako manual kaze... ni priblizno nije bila tolika sila.

Igraj se, pravi alat sa sto duzom i jacom polugom pa ako ne bude islo ili sesta i poluga ili pneumatika.

dzimika

Na transalpu kad sam skidao sipka od 2m je radila, kad je puklo mislio sam da je pukla ili osovina ili T racva, toliko se jako culo
ovde na dr-u pre neke godine kad sam skidao nije bilo strasno, ja sam stegao jos manje ali definitivno moram kilo kljuc da uzmem bar za poklopac glave obavezno sa malom silom

dzimika

Skinuo korpu bez problema, vratio dve opruge nazad sa podloskom ispod safa da stisnu kvacilo i sa druge strane na safu kod magneta stavio racvu i vezao za fuzaster da drzi kontru, prvo sam mislio da se okrece to sa druge strane tj da se racva otkacila jer je toliko lako islo posle malog otpora, sto znaci da nisam pretegao saf kao sivonja prosli put kad sam stezao