Glavni meni

sretno vam vanredno stanje u srbistanu ...

Započeo DebeliZmaj, 15 Mart, 2020, 22:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: DebeliZmaj poslato 30 Jun, 2020, 15:18
srbija trentno nema najvise drzavno rukovodstvo ...
predsednik - kovid .. karantin
komplet vlada - karantin
predsednica skupstine i zamenik ... - karantin

:) ...

eno ga ministar vojni, donirao 5000 maski i rukavica u Novom Pazaru po naredbi vrhovnog komndanta!!!
jebote koja smo mi smejurija od dr¾ave...

OKi

POSLEDNJI SAT
  MEÐUNARODNO 🔴 ITALIJA 🇮🇹
Lek za koronavirus napokon pronaðen u Italiji * Italijanski doktori nisu po¹tivali globalni zakon WHO o zdravstvu, koji ih poziva da ne obavljaju obdukciju umrlih od koronavirusa, i otkrili da to NIJE VIRUS, veæ BAKTERIJA koja uzrokuje smrt.  Dovodi do stvaranja ugru¹aka u krvi i smrti pacijenta. Tako Italija pobeðuje tzv Covid-19, koji nije ni¹ta drugo do "uobièajena intravaskularna koagulacija" (tromboza).
A naèin na koji se nositi s tim, to jest njegovim leèenjem, jesu" antibiotici, protuupalni lekovi i antikoagulansi. "  Pre svega - ASPIRIN.
Ovu senzacionalnu vest za celi svet priredili su talijanski doktori obdukcijom koju je proizveo Covid-19. A ipak, prema Italijanskim anatomskim ventilatorima i jedinicama intenzivne nege, nikada nisu bili potrebni."
🔷 Sada je u Italiji zapoèela promena protokola, * WHO je identifikovao i uklonio globalnu pandemiju ITALY CALL *. Lek je veæ bio poznat, ali SZO nije to prijavila Kinezima * Za TKO je to jednostavno POSLOVANJE.  *
Izvor: ITALY, Ministarstvo zdravlja.
PODELITE DA CELI SVET ZNA NEKOGA DA SMO UBIJALI I UBILI NA©I STARI LJUDI !!!  @ italiarevelacurardelcovid19
* Alarm *
Po¹aljite to celoj rodbini susedima, poznanicima, prijateljima, kolegama, koleginicama ... itd ...svom okru¾enju u celini ...
Covid-19 ... nije virus, kako su nas naterali u poverenje.  Ovo je BAKTERIJA... koja, pojaèana 5G elektromagnetskim zraèenjem, izaziva upalu i hipoksiju.
Sada æete morati uèiniti sledeæe:
  Uzmite aspirin 100 mg i apronax ili paracetamol ...
Za¹to?  ... * jer je pokazano da Covid-19 zgu¹njava krv, potièuæi razvoj tromboze kod ljudi.  Jer krv nije zasiæena kiseonikom.  Krv se zgu¹njava, protok u srcu i pluæima usporava, osoba ne mo¾e disati i brzo umire. U Italiji su lekari prekr¹ili protokol preporuka WHO-a i obavili obdukciju le¹a koji je umro od Covid-19...? otvorili su telo, ruke, noge i ostale delove tela i shvatili da su se vene pro¹irile i zgru¹avale krv, da su sve vene i arterije pune  krvnih ugru¹aka koji ometaju normalan protok krvi, prevozeæi kiseonik do svih organa, uglavnom do mozga, srca i pluæa, a pacijent na kraju umre, Veæ znajuæi ovu dijagnozu, talijansko Ministarstvo zdravlja odmah je izmenilo protokole leèenja Covid-19 ... i poèelo propisivati ​​100 mg aspirina i apronaksa svojim zara¾enim pacijentima ..., rezultat: pacijenti su se poèeli oporavljati i pojavila su se pobolj¹anja.  Ministarstvo zdravlja pu¹talo je i poslalo kuæi vi¹e od 14.000 pacijenata u jednom danu.
HITNO: preneti ove informacije i odmah ih uèiniti javno dostupnim.  Kod nas je TKO lagao o ovoj pandemiji.  Svakog dana na¹ predsednik ka¾e da su to podaci i statistika.  Ako ne pru¾i ove podatke radi spa¹avanja graðana, elite æe mu pretiti! .. Znamo da su sve vlade sveta du¾ne provoditi preporuke WHO-a, ali Italija je prekr¹ila normu ...sada WHO.  ...tu¾be æe se podizati ¹irom sveta - zbog prikrivanja toliko smrtnih sluèajeva i kolapsa gospodarstava mnogih zemalja sveta ... i svi æe razumeti za¹to je izdata naredba da se odmah zakopaju tela bez otvaranja ... i oznaèi ih kao visoko zagaðujuæe.  ..
U na¹oj je moæi nositi istinu i nadati se da æemo spasiti mnoge ¾ivote .... *
DISTRIBUTIRAMO HITNO! U SVE MRE®E !!!!  * To je razlog za¹to antibakterijski gel deluje, i klor-dioksid .Cela PANDEMIJSKA PSIHOZA je bila potrebna jer svetska vlada u seni ¾eli cepiti i implantirati èip kako bi ubila mase, kontrolisala stanovni¹tvo i smanjila svetsku populaciju.

OKi


Ivicat

Oki, daj neki izvor a ne ovo kopi-pejst.

Ja cim procitam rec 'senzacionalno', meni u glavi odzvanja prevara, prevara, prevara... 

Kostić

у овом писму једино што може да има смисла је да је неко урадио аутопсију и открио узрок смрти и евентуални лек остало је по вољи

DebeliZmaj

tehnicki su u pravu ... ne ubije te korona ... korona te oslabi toliko da te sjebe nesto drugo ... upala pluca :)
isto kao i sida...;)))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

PODELITE DA CELI SVET ZNA NEKOGA DA SMO UBIJALI I UBILI NA©I STARI LJUDI !!!

hahaha
ovo je pisao neki bracala ciganin iz italiju
klasican divljak

eclipse4

Citat: OKi poslato 06 Jul, 2020, 18:09
POSLEDNJI SAT
 MEÐUNARODNO 🔴 ITALIJA 🇮🇹
Lek za koronavirus napokon pronaðen u Italiji * Italijanski doktori nisu po¹tivali globalni zakon WHO o zdravstvu, koji ih poziva da ne obavljaju obdukciju umrlih od koronavirusa, i otkrili da to NIJE VIRUS, veæ BAKTERIJA koja uzrokuje smrt.  Dovodi do stvaranja ugru¹aka u krvi i smrti pacijenta. Tako Italija pobeðuje tzv Covid-19, koji nije ni¹ta drugo do "uobièajena intravaskularna koagulacija" (tromboza).
A naèin na koji se nositi s tim, to jest njegovim leèenjem, jesu" antibiotici, protuupalni lekovi i antikoagulansi. "  Pre svega - ASPIRIN.
Ovu senzacionalnu vest za celi svet priredili su talijanski doktori obdukcijom koju je proizveo Covid-19. A ipak, prema Italijanskim anatomskim ventilatorima i jedinicama intenzivne nege, nikada nisu bili potrebni."
🔷 Sada je u Italiji zapoèela promena protokola, * WHO je identifikovao i uklonio globalnu pandemiju ITALY CALL *. Lek je veæ bio poznat, ali SZO nije to prijavila Kinezima * Za TKO je to jednostavno POSLOVANJE.  *
Izvor: ITALY, Ministarstvo zdravlja.
PODELITE DA CELI SVET ZNA NEKOGA DA SMO UBIJALI I UBILI NA©I STARI LJUDI !!!  @ italiarevelacurardelcovid19
* Alarm *
Po¹aljite to celoj rodbini susedima, poznanicima, prijateljima, kolegama, koleginicama ... itd ...svom okru¾enju u celini ...
Covid-19 ... nije virus, kako su nas naterali u poverenje.  Ovo je BAKTERIJA... koja, pojaèana 5G elektromagnetskim zraèenjem, izaziva upalu i hipoksiju.
Sada æete morati uèiniti sledeæe:
 Uzmite aspirin 100 mg i apronax ili paracetamol ...
Za¹to?  ... * jer je pokazano da Covid-19 zgu¹njava krv, potièuæi razvoj tromboze kod ljudi.  Jer krv nije zasiæena kiseonikom.  Krv se zgu¹njava, protok u srcu i pluæima usporava, osoba ne mo¾e disati i brzo umire. U Italiji su lekari prekr¹ili protokol preporuka WHO-a i obavili obdukciju le¹a koji je umro od Covid-19...? otvorili su telo, ruke, noge i ostale delove tela i shvatili da su se vene pro¹irile i zgru¹avale krv, da su sve vene i arterije pune  krvnih ugru¹aka koji ometaju normalan protok krvi, prevozeæi kiseonik do svih organa, uglavnom do mozga, srca i pluæa, a pacijent na kraju umre, Veæ znajuæi ovu dijagnozu, talijansko Ministarstvo zdravlja odmah je izmenilo protokole leèenja Covid-19 ... i poèelo propisivati ​​100 mg aspirina i apronaksa svojim zara¾enim pacijentima ..., rezultat: pacijenti su se poèeli oporavljati i pojavila su se pobolj¹anja.  Ministarstvo zdravlja pu¹talo je i poslalo kuæi vi¹e od 14.000 pacijenata u jednom danu.
HITNO: preneti ove informacije i odmah ih uèiniti javno dostupnim.  Kod nas je TKO lagao o ovoj pandemiji.  Svakog dana na¹ predsednik ka¾e da su to podaci i statistika.  Ako ne pru¾i ove podatke radi spa¹avanja graðana, elite æe mu pretiti! .. Znamo da su sve vlade sveta du¾ne provoditi preporuke WHO-a, ali Italija je prekr¹ila normu ...sada WHO.  ...tu¾be æe se podizati ¹irom sveta - zbog prikrivanja toliko smrtnih sluèajeva i kolapsa gospodarstava mnogih zemalja sveta ... i svi æe razumeti za¹to je izdata naredba da se odmah zakopaju tela bez otvaranja ... i oznaèi ih kao visoko zagaðujuæe.  ..
U na¹oj je moæi nositi istinu i nadati se da æemo spasiti mnoge ¾ivote .... *
DISTRIBUTIRAMO HITNO! U SVE MRE®E !!!!  * To je razlog za¹to antibakterijski gel deluje, i klor-dioksid .Cela PANDEMIJSKA PSIHOZA je bila potrebna jer svetska vlada u seni ¾eli cepiti i implantirati èip kako bi ubila mase, kontrolisala stanovni¹tvo i smanjila svetsku populaciju.

brate ovo staro 2 meseca  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Citat: despic poslato 06 Jul, 2020, 21:03
PODELITE DA CELI SVET ZNA NEKOGA DA SMO UBIJALI I UBILI NA©I STARI LJUDI !!!

hahaha
ovo je pisao neki bracala ciganin iz italiju
zato sto danas sve ide ala guglo trnslate pa posle samo prepravite par reci koje je guglo lose prevela pa onda se desi da neka rec i promakla  [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

googlup zagooplupljuje ljude...debilni telefon isto....nekad sam znao pedeset telefona fiksnih napamet....sad znagm samo svoj fiksni i mobilni....kraj....v
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Не знам свој број напамет. Нисам никада звао себе
Друштво за заштиту од животиња

UFF

Citat: Slaninar poslato 06 Jul, 2020, 16:02
Citat: UFF poslato 06 Jul, 2020, 00:22
mozda ali ja da sam vlas prvo bi besio vas sto se bunite protiv iste :D

Ne veruje¹ u prevaspitavanje & dru¹tveno koristan rad?

:)

pa mozemo da probamo i to posle besenja
ako uspe ja sam spreman da poverujem :)

Slaninar

Citat: UFF poslato 07 Jul, 2020, 00:01
Citat: Slaninar poslato 06 Jul, 2020, 16:02
Citat: UFF poslato 06 Jul, 2020, 00:22
mozda ali ja da sam vlas prvo bi besio vas sto se bunite protiv iste :D

Ne veruje¹ u prevaspitavanje & dru¹tveno koristan rad?

:)

pa mozemo da probamo i to posle besenja
ako uspe ja sam spreman da poverujem :)

Za sad èak ni na¹i nauènici nisu uspeli postiæi da ljudi rade posle smrti.
Uspeli su to samo za glasanje za vuèiæa.

:)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Glava Dole

https://www.youtube.com/watch?v=_weOCLbPyuQ#

Jedan od retkih koji ne veruje u prevaru i obmanu svetskih razmera i misli svojom glavom umesto tudjom i medijima :D
Ispao mi u predlozenim, verovatno je jutjub(google comapany koji prati svaki korak i svako otkucano slovo) izvalio da razmisljamo vrlo slicno a nisam ni bio prijavljen na tom kanalu, prvi put vidim lika :D Svaka mu dala :D

Taraba

Lako je tudjim kurcem po koprivama mlatiti.
Da mu je neko od ukucana umro ne bi lupetao gluposti.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

DebeliZmaj

i jel mkt rahmetli da mozemo da ga pominjemo kao primer ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gašpar

Ja od pro¹le nedelje zakaèio sve simptome i da vam ka¾em, nije naivno.

Generalno, nemam ni jedan ozbiljan problem, ali te napadne odjednom sve - bol u pluæima, ka¹alj, temperatura, sinusi, stomak, imunitet, glavobolje, ... Napadne te sa svih strana i gricka malo po malo. Jedino mi dobro do¹lo ¹to uop¹te nemam apetit  ;D

Uradio sam PCR, negativan sam po njemu. Dobio terapiju i ako do petka ne budem bolje, idem na bris pa ¹ta bude, biæe....

mareskin

Citat: Ga¹par poslato 07 Jul, 2020, 10:48
Ja od pro¹le nedelje zakaèio sve simptome i da vam ka¾em, nije naivno.

Generalno, nemam ni jedan ozbiljan problem, ali te napadne odjednom sve - bol u pluæima, ka¹alj, temperatura, sinusi, stomak, imunitet, glavobolje, ... Napadne te sa svih strana i gricka malo po malo. Jedino mi dobro do¹lo ¹to uop¹te nemam apetit  ;D

Uradio sam PCR, negativan sam po njemu. Dobio terapiju i ako do petka ne budem bolje, idem na bris pa ¹ta bude, biæe....

Gubitak mirisa i ukusa?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gašpar

Samo odreðenih mirisa, ali doktorka sumnja da je zbog sinusa...

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

drugar je imao sve simptome....od svega upala oba plucna krila.....neka bakterija.....mozda je zapravo u pitanju kombinacija virusa i bakterije ono sto jebe stvari...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11