Glavni meni

sretno vam vanredno stanje u srbistanu ...

Započeo DebeliZmaj, 15 Mart, 2020, 22:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Havarisan

U Nemackoj od danas zatvoreni svi restorani do 15. Juna

El Jefe

Изгледа да од сутра кафане у Новом Саду не раде,
Друштво за заштиту од животиња

UFF

Citat: El Jefe poslato 17 Mart, 2020, 13:06
Дошла маца на вратанца. Сада ми родитељима забрањујемо да лутају по граду


[rofl] [clapp]

ЯЭВОЛУТИОН

matore mi zvali nocas iz sns staba da samo pozovu ako im nesto treba i da ne izlaze iz kuce....rekao sam im  da taman odrde to sto im vec par godina daju glasove.....ja cu da svratim da ih obidjem ako ne mogu da ih dobiju...para ne moze da im zafali jer ionako nemaju gde da ih potrose.......
iskoristice ovo sranje sps za ozbiljnu predizbornu kampanju i pridobijanje glasackog tela preko 65 godina.....otprilike ce odjebati pups i sns....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


monsterbnt

pocelo je.... sad cekam jos peru govnara da me prijavi njegovima

Smrt SVIMA!!!!


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Citat: zVuk poslato 18 Mart, 2020, 08:30
https://beta.rs/vesti/drustvo-vesti-srbija/124594-krstic-trazi-ukidanje-tvitera-fejsbuka-i-jutjuba-dok-traje-vanredno-stanje

Тражи човек који је  завршио медицину а није научио да су пчеле инсекти. У средњој су га звали Курац зато што је глуп као она ствар
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

тачно сам знао да је неко саставио болести плућа и трећу фазу сиде као савршено билошко оружје е благо вама ви имате паре да купите али немате где ја нем паре а у социјали има свега нико не носи на тоне зато и јесте социјала пре неки дан стоји жена и блеји у тоалет папир не зна кој да узме ја размишљам ћапај тетка богтејебо док има

ninja66

Citat: UFF poslato 17 Mart, 2020, 23:50
Citat: El Jefe poslato 17 Mart, 2020, 13:06
Дошла маца на вратанца. Сада ми родитељима забрањујемо да лутају по граду


[rofl] [clapp]
Docekao da kazem kevi - nemoj da mi zbog tebe dolazi policija na kucu.   :)

SSZGO

cisto da vas edukujem, u pustinji niko ne izlazi na sunce, manjak vitamina d je daleko veci ovde, svi su slinavi od klime.
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

Citat: Havarisan poslato 17 Mart, 2020, 18:17
U Nemackoj od danas zatvoreni svi restorani do 15. Juna

2021ve naravno
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kostić

мислиш чисто да нас оабвестиш има разлике између обавестити и едуковати

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: SSZGO poslato 18 Mart, 2020, 10:55
cisto da vas edukujem, u pustinji niko ne izlazi na sunce, manjak vitamina d je daleko veci ovde, svi su slinavi od klime.
a kako su  onda arapi onako lepo preplanuli :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

nego cujem padaju cene goriva u evropi.....odem na pumpu kad ono kurac...kod nas ni dinar.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

ми смо у рату може само да скочи

despic

kako nije, jeftinije je 5 din...na nisu sipao upravo.
Al sam zato za 100e dobio 11500din na bogosloviji
klasican divljak

dzimika

Losu menjacnicu si izabrao, inace srednji kurs 117,6 ja mislim, a koliko znam 1% smeju +- od srednjeg po menjacnicama tako da mozes da ih prijavis
inace gorivo je palo dosta, cesto u firmi radim nabavku pa znam cene, u februaru je bilo oko 650e za 1000l u Bugarskoj, pre neki dan platili 430e, sad je jos dole otislo
Inace kod NIS-a je 47 centi za litar bez akcize i PDV-a
Videcemo sutra koja ce biti kod NIS-a

despic

klasican divljak