Glavni meni

sretno vam vanredno stanje u srbistanu ...

Započeo DebeliZmaj, 15 Mart, 2020, 22:34

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Sreæan nam ¹izojev èas od petka u 15h do ponedeljka...



@Pomraèenje:
Da zna¹ da sam odavno mislio da si Vlah, ne znam za¹to, mo¾da zbog nju¹ke... :D ;D :D  :-* [srce] [cheers]

Lone Wolf

Sreæan nam ¹izojev èas od petka u 15h do ponedeljka...

Ово за Београђане, и мало Нишлије.
Требало је одавно затворити Београд, ни Авалу не дати. Нема шврћкања. Има ТВ, има интернет..
Не може рај на земљи.

Slaninar

Citat: Lone Wolf poslato 08 April, 2020, 08:19
Ово за Београђане, и мало Нишлије.

Polako, tek je sreda, jutro.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lone Wolf

Баш.
Баци коску да види колико се глођемо.
Убеђен сам да му је то мокри сан, 24 сата полицијски час у целој Србији и он на свим каналима исто 24 сата, ал из студија Пинк.
Не може рај на земљи.

Slaninar

Citat: Lone Wolf poslato 08 April, 2020, 08:45
Баш.
Баци коску да види колико се глођемо.
Убеђен сам да му је то мокри сан, 24 сата полицијски час у целој Србији и он на свим каналима исто 24 сата, ал из студија Пинк.

Bolidi su, koristiæe sve ¹to mogu za sebe & svoje, maksimalno, na najbolesnije moguæe naèine. Opet - ¹to se mera izolacije & policijskog èasa tièe - mislim da su nu¾no zlo, tj. podr¾avam ih. Barem za sada.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Gvozden

Kod nas (Kikinda) je bilo bas frka i jos uvek je. Medju prvima smo fasovali virus iz Milana, ali to je druga prica. Zahvaljujuci saljivdzijama i internet ratnicima, virus su shvatili kao prehladu, itd..
Ali da nisu uveli izolaciju i policijski cas najebali bi samo tako. A i ovde mentalitet takav da ljudi postuju zakon, poljoprivrednici pritekli u pomoc sa mehanizacijom i ceo grad se od prvog dana prska i dezinfikuje svaki dan, sve ulice, ulazi u zgrade, ulazi ispred mega marketa, banki, poste. E da, od prvog dana su ukinuli rad SVIM PREDUZETNICIMA, rade samo apoteke i prehrana. Da vam ne pricam kako se snalazim za posao i materijal. Naravno da se svaki rad gleda kao na crno, a pdv sam dobio da uredno platim, zajebi to sto oni pricaju preko tv-a.
Tako da to kukanje i drkanje oko setanja, slobode kerova... sta da vam kazem. Aj malo oladite. Proci ce i ovo, samo sto zvalavi ide titovim stopama. Borbu protiv pandemije okrece u politiku. Tako je i bravar borbu protiv fasizma iskoristio da svrgne kralja i nametne komunizam sa njim na celu.

balcan girl

ovaj od petka do ponedeljka vazi za celu srbiju ne samo za beograd, sto se kaze polako, ce da izadjemo mi iz vanrednog sranja a onda se nadam da ce i preCednik da izadje iz fotelje
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Slu¹am upravo Kona, drugi èovek u odnosu na pre dve nedelje... Izmièe im se epidemija ispod nogu a tek je ¹izoje poèeo da hvata zalet... Sad æe da poène Underground... Dok majmun ne uðe u tenak...

Ivicat

Mnogo je lepse kada se ne gledaju vesti.

Lazic

Logièno, onda bi mogao da dr¾i vanredno stanje zauvek...

balcan girl

fala bogu ne gledam tv, sedim kuci igram igrice i gledam serije, samo me ljudi obavestavaju kad da idem da kupim hleb za vise dana da ne crknem od gladi i kad da idem u prodavnicu da ne zaglavim robiju ili sajam  ;D ;D ;D ;D od drugarice cuh da sad ima topla voda na sajmu i da kuliraju  ;D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

El Jefe

Код мене у згради се појавио фантом. Краде обућу по спратовима онима који је остављају испред врата у страху од заразе. Али краде  само по једну ципелу од пара и односи у непознатом правцу.
Друштво за заштиту од животиња

balcan girl

meni komsinica koja je 65+ spremila krofne pre neki dan
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: El Jefe poslato 08 April, 2020, 17:58
Код мене у згради се појавио фантом. Краде обућу по спратовима онима који је остављају испред врата у страху од заразе. Али краде  само по једну ципелу од пара и односи у непознатом правцу.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

Realno meni je sad standardan zivot. Idem na posao a ostatak vremena se igram sa klincem ili u garazi sklapam motor. Sem sto ne idem na treninge sve ostalo mi isto. Generalno ne volim ljude pa mi sjajno sto niko ne dolazi itd.

UFF

i meni standardno, idem na posao... u dvoristu  [rofl]

kako podnosis ovaj policijski cas?

policijski sta?

pa zabranu kretanja

a gde da se krecem koji kurac kad imam posla ovde koliko hoces?

i posle radnog dana i da mogu ne bi se kretao dalje od frizidera i kreveta  [rofl]

dzimika

Jedina mana, moras da obezbedis picetinu pre policijskog casa :P

mareskin

Citat: dzimika poslato 09 April, 2020, 10:11
Jedina mana, moras da obezbedis picetinu pre policijskog casa :P

A, ako te iznervira pre pre 5h ujutru?!? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: mareskin poslato 09 April, 2020, 10:42
Citat: dzimika poslato 09 April, 2020, 10:11
Jedina mana, moras da obezbedis picetinu pre policijskog casa :P

A, ako te iznervira pre pre 5h ujutru?!? :D


"Eto, jo¹ jedna ¾rtva korone..."  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen