Glavni meni

sretno vam vanredno stanje u srbistanu ...

Započeo DebeliZmaj, 15 Mart, 2020, 22:34

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Taraba

A u 5 ujutru smotra i pregled kaseta - ko stekuje slatkise i cigare.
Ne znam jel ce biti nekih polaganja za cvarak pa kao dobijes izlazak u grad jednom u mesec dana i te fore.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Slaninar

Citat: Taraba poslato 27 Mart, 2020, 15:11
A u 5 ujutru smotra i pregled kaseta - ko stekuje slatkise i cigare.
Ne znam jel ce biti nekih polaganja za cvarak pa kao dobijes izlazak u grad jednom u mesec dana i te fore.

[rofl] [rofl]  "Izlazak u grad"    [clapp] [kralj]   [rofl]  [rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

PECA BMW

ako prijavis ko ne postuje dnevne zapovesti dobijes i 2 dana nagradno !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Taraba

Taj ko druka postane æata u 90% sluèajeva :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

El Jefe

Ако побегнеш онда ти стрељају рођаке и комшије. Тако је барем било прошли пут на Сајмишту.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF



Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

castor

Citat: Slaninar poslato 27 Mart, 2020, 10:47
To sigurno. Uveren sam da æe uraditi sve da izvuku maksimum iz ovoga. Velike korporacije i vlade koje iste plaæaju.

Sve ¹to se sad uzima zdravo za gotovo, kao rezultat vi¹edecenijske komunistièke borbe - bolovanje, rad od 8 sati, godi¹nji i sl, za sve æe se to morati sad ponovo boriti - kad pola ljudi ostane bez posla i budu u fazonu - æuti, radi ¹ta god se ka¾e, mora se pre¾iveti.

Sjebana æe biti veæina manjih preduzeæa, puno ljudi i iz  velikih kompanija æe ostati bez posla - èeka nas tek borba za opstanak kad proðe viru¹èina.
Ali se i pitam ¹ta su nam to provukli ispod nosa dok je ova zabrana kretanja na snazi...
It's the ride that matters, not the bike…

dzimika

za pocetak provukli su migrante, eno omladinsko naselje cardak u Deliblatu, 700 migranata, jedan kolega sa faxa smatra da oni nisu pretnja, ali ono sto mene interesuje koliko ovakvih odmaralista su jos iskoristili za migrante

castor

To sam i mislio da æe da se desi ne¹to sa njima, ali nisam znao ¹ta. Pitanje je ¹ta jo¹ i ¹ta krupnije od toga?
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Pla¹im se i da pomislim... Jefta bi mogao ne¹to da ka¾e na temu tajnovitih letova...






Citat: Taraba poslato 27 Mart, 2020, 15:11
A u 5 ujutru smotra i pregled kaseta - ko stekuje slatkise i cigare.
Ne znam jel ce biti nekih polaganja za cvarak pa kao dobijes izlazak u grad jednom u mesec dana i te fore.
©to reèe kolega iz firme, nagradni izlazak do Perpera po pljeku...

MIGE

a niste se setili da u italiji i spaniji ima mnogoooo penzionera...i,sta smo zakljucili za virus?namerno pusten ili je iz prirode? [zvizdi]

Lazic


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Kad budu poèeli da vade zdrave ljude iz kuæa i da ih vode u nepoznatom pravcu niko neæe reagovati...

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 31 Mart, 2020, 19:06
Kad budu poèeli da vade zdrave ljude iz kuæa i da ih vode u nepoznatom pravcu niko neæe reagovati...

Posle tridesete nema zdravih - samo nepregledanih!  :)

Za vreme poslednjeg sranja, poplava u 2014. godini, ispod ¾ita, bez rasprave, provuèen je (tada) novi zakon o radu.
To je ovo ¹to sad naprasno iznenaðeni kukaju - 65% plate na bolovanju i jo¹ gomila drugih, po radnike lo¹ih, stvari.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen