Glavni meni

Parlamentarni izbori - 2020

Započeo DebeliZmaj, 18 Januar, 2020, 13:56

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

®or¾

Nema potrebe, da skupljamo pare za knjigu,dobiæe je na poklon,od mene.Od kako je oti¹ao u inostranstvo,ekspresno se prosvetlio i to tvrdim od prvog posta,kada je krenuo,da otvara oèi svima koji,¾ive u Srbiji.Ni to nije problem,da nema potrebu da dokazuje da je samo njegovo mi¹ljenje,ispravno.Momak kenja za medalju,kakve babe i rodbina,njemu da je stalo do njih,sve bi ih prevukao kod sebe i nebi nikakav problem imao,sa biv¹om domovinom.Lepo sam rekao da je momak ogranièen kao terasa i nisam uop¹te imao nameru da ga komentari¹em ali opet se bolest otrgla kontroli. [cheers]

TEEfqd

vucem polako ne brini se, srecom imam eu pasos. jbg, nemam problem da budem ni crno ispod nokta i najveci olos za te pisce, i oni moraju o necemu da kenjaju , ako mi je motiv porodica a iza mene stoji rad koji nikom nije naudio. a srbija i srbi...ima ljudi, vise njih za koje sam krv dao, godinama ih nema da se jave. jbg, mozda nemam srece sa ljudima. a kuca u bgu eno je, zvrji prazna vec godinama, a mogla je biti puna. eh, jos samo da dodam za laksi put, kad se spakujes u torbu za trening i zapalis preko s tim sto imas na sebi i u jednoj ruci, tad mozemo da razglabamo sta je lagano sta nije

DebeliZmaj

Citat: redshadow poslato 19 Jun, 2020, 12:27
smesan je svako ko misli da moze da pomeri ovu vlast time sto ce zaokruziti papiric kad to nato nije sa tonama bombi uspeo.
dzimika@ to je tako jednodimenzionalno sve sto si napisao.

koliko i imao godina kad je bilo bombardovanje ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

TEEfqd

10 nego cekaj da podelim anegdotu vezano za stoku iz inostranstva...dolazim ja sa mamom nazad, zena inace doktorka stignemo kuci, odmorimo se i sad eto treba da izadjemo, parkirao nam se neko pred kapiju. kaze zena odo ja da zamolim coveka da se pomeri, otvoren prozor ja sve cujem sta se desava. kaze zena, gospodine molim vas parkirali ste nam se pred kapiju a mi bi sad da izadjemo, cujem glas - alo nije vam ovo nemacka ima se parkiram de ocu 😂. ja pomolio glavu napolje u neverici, batica u kola i gas . valjda ga zaboleo kevin auto

TEEfqd

da je video moju korsu 2007 verovatno bi promrljo da nije ni nemacka sto je bila i sazalio se 🤣

DebeliZmaj

Citat: redshadow poslato 19 Jun, 2020, 14:19
vucem polako ne brini se, srecom imam eu pasos. jbg, nemam problem da budem ni crno ispod nokta i najveci olos za te pisce, i oni moraju o necemu da kenjaju , ako mi je motiv porodica a iza mene stoji rad koji nikom nije naudio. a srbija i srbi...ima ljudi, vise njih za koje sam krv dao, godinama ih nema da se jave. jbg, mozda nemam srece sa ljudima. a kuca u bgu eno je, zvrji prazna vec godinama, a mogla je biti puna. eh, jos samo da dodam za laksi put, kad se spakujes u torbu za trening i zapalis preko s tim sto imas na sebi i u jednoj ruci, tad mozemo da razglabamo sta je lagano sta nije

koga boli q ... mozda uff ... za koga bi ti deo krv i sta ti osecas ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

TEEfqd


TEEfqd

nego debeli kad se vec razumes u fabrifikovanje prijava, jel postoji neka prijava za to kad ti neko preti da ce da ti namesti prijavu za gudru, pedofiliju i slicno?

®or¾

Budala,ima svuda i to ti je savr¹eno jasno.Da si parkirao,Por¹ea ispred,verovatno se nebi ni usudio da stane,naravouèenije,sledeæi put samo Por¹e [cheers]

®or¾


Slaninar

Citat: DebeliZmaj poslato 19 Jun, 2020, 15:50
Citat: redshadow poslato 19 Jun, 2020, 14:19
vucem polako ne brini se, srecom imam eu pasos. jbg, nemam problem da budem ni crno ispod nokta i najveci olos za te pisce, i oni moraju o necemu da kenjaju , ako mi je motiv porodica a iza mene stoji rad koji nikom nije naudio. a srbija i srbi...ima ljudi, vise njih za koje sam krv dao, godinama ih nema da se jave. jbg, mozda nemam srece sa ljudima. a kuca u bgu eno je, zvrji prazna vec godinama, a mogla je biti puna. eh, jos samo da dodam za laksi put, kad se spakujes u torbu za trening i zapalis preko s tim sto imas na sebi i u jednoj ruci, tad mozemo da razglabamo sta je lagano sta nije

koga boli q ... mozda uff ... za koga bi ti deo krv i sta ti osecas ...

Ne znam - ovih dana zovu kuæi, pitaju kako smo, kako porodica, kako smo podneli koronu... hoæemo li glasati... Izgleda ima koga ba¹ briga.  :)

https://www.youtube.com/watch?v=LQhX8PbNUWI#

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

redshadow ko ti je pretio ? ... samo si upoznat sa slabosti svog satatusa dodjosa tamo, a sigurno nisi kao
vrsan kadar tamo otisao nego neki abrajter ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

TEEfqd

#72
pa ne znam bas koliko sam slabasan ovde konkretno, ja nisam obican sljaker sa vizom. mogu da ne budem u radnom odnosu i da zivim ovde.  dok je god unije da kucnem u drvo. bicu slabasan sad za par m kad predjem u svicu, njih boli kurac za uniju. bice im milo kad me vide tamo...ko vama ovde. koga boli uvo, bitno je da se zabavljamo [rofl]

DebeliZmaj

a ti nisi vec u svici....

ne mogu da se otmem utisku si ciganin ili nek druga cenjena manjina
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

TEEfqd

cigani vole da se druze, ja sam okoreli individualac.
nego debeli, da nisi ti u nekoj sluzbi pa tako izokola sklapas profil
te godine pa te nacionalnost itd itd. jel soko zove orla prijem? [rofl]

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

DebeliZmaj

Citat: redshadow poslato 19 Jun, 2020, 19:20
cigani vole da se druze, ja sam okoreli individualac.
nego debeli, da nisi ti u nekoj sluzbi pa tako izokola sklapas profil
te godine pa te nacionalnost itd itd. jel soko zove orla prijem? [rofl]

samo generalni utisak .....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

TEEfqd

Citat: DebeliZmaj poslato 19 Jun, 2020, 19:42
Citat: redshadow poslato 19 Jun, 2020, 19:20
cigani vole da se druze, ja sam okoreli individualac.
nego debeli, da nisi ti u nekoj sluzbi pa tako izokola sklapas profil
te godine pa te nacionalnost itd itd. jel soko zove orla prijem? [rofl]

samo generalni utisak .....

dobro dobro SAMO PROVERAVAM [rofl]
ovde smo zbog druzbe ne zbog sluzbe [rofl]

DebeliZmaj

... sad slobodno po zemlji idemo ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: Ivicat poslato 19 Jun, 2020, 12:58
Ne razumem sto ne uzivas u tom raju gde si, vec ovde sa nama gubis vreme. U stvari, stvari su prilicno jasne. Koliko god da se trudis, uvek ces tamo biti dosljak. Podsvesno to i osecas. I ljut si zbog toga. To se prvenstveno vidi po recniku i nivou (ne)postovanja koje pokazujes prema drugima. I koliko god se trudio i velicao svoju novu domovinu, a staru omalovazavao (kao i one koji zive tamo), uzalud.

Prvo sam mislio da izreka "moze seljak iz sela, ali ne moze selo iz seljaka" realno tebe opisuje. Ali nisi ti seljak iz sela...

Sada ces da krenes sa recima kako si ti najpametniji, kako si ti car, kralj, prvak skoka u dalj. Ali ne mozes da razumes da je takvih nikogovica uvek bilo i bice. Verovatno si citao Pokondirenu tikvu. Vidis, Sterija je jos pre dva veka na lep nacin opisao takve. Nadji knjigu i procitaj. Mozda izvuces neku pouku. Ako ne mozes da nadjes tu knjigu u Ger, javi. Skupicemo valjda nekako kintu na forumu, za knjigu i slanje.

Au jbt nisi morao da mu ga uteras do kraja bas
nemam nista protiv momka iskreno, poznajem ga, ili poznavah ga, mlad i inteligentan lik, ne znam ga bolje da bih vise mogao da napisem.

Da je meni neko dok sam ovde ziveo u svojim 20tim ponudio da spakujem sta stane u torbu za trening i sednem u avion pa tamo negde gde zelim da odem dobijem instant drzavljanstvo ali da se mojima mogu samo telefonom posle javiti mozda bi i otisao, znam da jesam zeleo ali mi zivot nikad nije bio toliliko los da stvarno radim na tome, uvek sam imao i porodicu i prijatelje i devojku a nije me mrzelo da radim i ucim.

Takodje mi je razumljivo da ako si resio da odes da moras sebe da ubedis da je ovde sranje do jaja, pa ne zelis valjda da te jebe nostalgija i konji vrani dok se osecas kao Vasa Ladacki?
A sto puta ponovljena laz postaje istina, bar za tebe ako ne i za one koji su je slusali dok si je ponavljao
E sad, ako je napises to je jace nego da si izgovorio, a ujedno vise ljudi moze da je "cuje" pa ako i njih ubedis super, a ako ne, nema veze, bar si sigurno ubedio sebe, sto je ipak najvaznije zar ne?

Tako da zmaju nemoj ti njemu: sta ces onda na forumu? Pa kako sta ce, da ubedi sebe ako ne i druge, a ako je on vec resio da ode i otisao i nama je sve jedno kao sto jeste, sto da mu bre uskracujes taj osecaj?? sta mi od toga imamo? neka mu, nek je srecan u nemackama sam medj tudjima, jer sta nas njegova sreca kosta? par reci na internetu? budi covek bre, neka mu ih, ne protivreci mu