Glavni meni

Suzuki Burgman

Započeo cika zuba, 12 Mart, 2011, 12:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

kovalski

Evo ga moj !!!!!!! [kralj] [djavo] [dobarpost]

[attachment deleted by admin]

kovalski

Evo i mene na moru !!!! A moja skustva sa ovim skuterom hm,ma ovo je FERARI medju skuterima !!!!
150-160km na otvorenom a bord pokazuje da mogu da sa 1USgal.=3.78l.mogu da predjem 50-51milu(oko 81km).
U rezervar staje 4galona bezolovnog.Lako ga je voziti,stabilan je,provlaèi se kroz ovu na¹u gu¾vu samo tako a deluje
ogromo,u krivinama le¾i do nogara(va¾no je imati dobre gume,vrlo va¾no)a ja ih imam i to DUNLOP Diabolic DOT 1412
na gume ne treba ¾aliti kintu a tek na putu se vidi ZA©TO !!! Planiram iduæe po Evropi sa nji i ako bude zaintersovanih?
(Itali,France,©panija.Portugal,nazad dole do Sicilije pa na brod za GR.,malo sunèanje,kupanje,ostalo i onda nazad)
p.s.kofer nije jo¹ bio gotov(oarban)pa sam krenuo bez njega,vidi se da nije falio,dobro sam organizovan.
Eto tolikoza poèetak.Pozzzzzzz svima  od        [kralj] [djavo] pohvala za  [dobarpost]

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]

kovalski

 ;D ;D ;D Èestitam ÈIKA ZUBO na ovom Burgu,i sa sreæom da ga vozi¹ a navozaæe¹ se garantovano.Ko ovo uzja¹e,JA©E na duge staze.
Nek ti je sretna vo¾nja.Pozzzzzz     [kralj] [djavo] [clapp]

Jefta

Cika zuba vozi novog Tmax-a... Tema je odavno

cika zuba

Citat: Jefta poslato 20 Oktobar, 2012, 01:59
Cika zuba vozi novog Tmax-a... Tema je odavno

8)  8) It is I, LeClerc  8)  8)

Citat: kovalski poslato 20 Oktobar, 2012, 00:02
;D ;D ;D Èestitam ÈIKA ZUBO na ovom Burgu,i sa sreæom da ga vozi¹ a navozaæe¹ se garantovano.Ko ovo uzja¹e,JA©E na duge staze.
Nek ti je sretna vo¾nja.Pozzzzzz     [kralj] [djavo] [clapp]

Fala,al ¹to ka¾e Jefta,prodao sam ga pre god dana,inaèe Burgman je za put izmi¹ljen,ja bi ga pre poredio sa Mercedesom S-class....  ;)  ;)
Inaèe jel znate kako se zove suvozaè na Burgmanu 650 ?!  :D  :D  
[/

Jefta

(Vozacevo ime) Bitch!

kovalski

Bravo za ime suvozaèa na burgu 650!!!OK.po¹tovaæu,temu,dao sam predlog,pa ako se neko javi,javi a
to èto imam sam predstavio,a za T-Maxa ??? Vozio,Ne znam èemu slu¾i?Ako æu da jurim,pa zna se brate
koju zujalicu uzeti GSXRku 600 pa juri,a TMax,ma po¹tujem snagu i dva cilindra,ali porediti Burga 400 i TMaxa
je neumesno,svaki je za sebe dobar i vredan dobrano po¹tovanja,samo zavisi kome ¹ta treba.A sad ?
 
©TA SE ZOVE VOZAÈ NA MOTORU BEZ KACIGE ???

kovalski

Pa  DONATOR,mislim organa ! jeste crno ali u veæini sluèajeva,na¾alost istinito.Stavljam kacigu i
kad idem iz dnevne sobe u kuhinju.NIKAD BEZ NJE.Samop jednom se gre¹i.Pozzzz svima koliko nas ima

Major

Lep ti Burrgman. Ja sam imao 650 i bio sam prezadovoljan s jjim. Jos samo da su mu stavili vece tockove bio bi savrsen.

kovalski

Hvala,MAJORE!!! Da su veæi,bio bi R?

Major

Pa ne bi bio R ali bi mnogo bolje gutao rupe. Mada od skutera po meni najbolji ;D

Jefta

Jao da su mi samo veci tockovi!!! :)

cika zuba

Meni je jedino to smetalo na Burgm,mali tockovi,inace extra skuter!! Tri svetlosne godine u odnosu na sve italijanske i tajvanske poluproizvode!!

A tacan odgovor je "kondukter" ;) ;) ;)
[/

Borko_motorko

Citat: cika zuba poslato 20 Oktobar, 2012, 21:12
Meni je jedino to smetalo na Burgm,mali tockovi,inace extra skuter!! Tri svetlosne godine u odnosu na sve italijanske i tajvanske poluproizvode!!

A tacan odgovor je "kondukter" ;) ;) ;)

Ovo je bilo zlonamerno :) Stvarno je fantastièan skuter ali znam mnogo sluèajeva gde su ljudi imali kojekakve probleme. Te nivo ulja, te ovo te ono. Svaki vlasnik vozi ono ¹to ¾eli ili mo¾e da priu¹ti pa je diskutabilno ¹ta je kome poluproizvod. Ovek mo¾e da se ka¾e ovo ili ono ili postavi neka dilema.   
Sa budalama se ne vredi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dokusure iskustvom!

cika zuba

Da se razumemo,Japan,dva prazna mesta pa onda svi ostali ;) ;) (ovo se odnosi na skutere ¹to se mene tièe)
Nije bilo zlonamerno,ja sam isto vozio Malaguti,Gileru i Xcitinga,ali kad sam uzeo Burgmana shvatio sam neke stvari,
opet ka¾em svako ima svoj ukus i svoje mi¹ljenje koje se po¹tuje,ni¹ta lièno ne treba da se shvati pogotovo reèi koje izaðu iz tastature!
[/

svetac

dzabe ja ta teorija,kada je noviji kinez za iste pare kao stariji burgman! meni stoji god dana 400ka,neki koji su bili gledati sada voze mladje kineze!! [thumb_down]

kovalski

Ako sam te dobro razumeo,a jesam,ti poredi¹ Burgmana 400ku i BILO KOJEG KONEZA?E to ti je isto kao da
èuje¹ nekog ,ma ji ja u mojoj peglici stignem na more isto kao i onaj sa S klasom meèkom ???? Nemoj time da se bavi¹
jer dobro se zna KO JE KO na tr¾i¹tu i u stvarnosti na 1 a ko na 21 mestu.Èudi me da tako razmi¹lj¹ a ima¹ i
¹to je jo¹ gore STOJI TI,jedino ako ti nije neki pred smrt?A da bi Burg bio pred smrt mora¹ mnogo da ga rani¹ i to vi¹e
X.a i onda nije garant da te neæe izneti iz borbe,ako si razumeo metaforu.Burg je Burgi i kako reèe,mislim,èika zuba
a sve ostalo su POLUPROIZVODI.
a postavi oglas mo¾da ima interesenata za tvog Burga,samo mene prvo obavesti mo¾da meni treba jo¹ jedan,za po gradu
ako mi se svidi i ako ti bude dobra cena,pa da i ti ode¹ u KINEZE i da bude¹ sretan ko i oni tvoji gledaèi.E ba¹ su se
usreæili sa kinezima ???Javi pa da trgujemo

svetac

nisam pomesao babe i zabe nego,sam ispratio paradox za kvalitet i kineze! konkretno moj stoji jer se gradi potkrovlje za klince a deo para sa uzeo u vrednosti motora,pa bi ga trebalo prodati da se pare vrate! koliko god to izgledalo sasav razlog prodaje,no zivot diktira prioritete!
http://www.mojauto.rs/polovni-motori/777980_Suzuki_2606_burgman_1999_god