Glavni meni

Suzuki Burgman

Započeo cika zuba, 12 Mart, 2011, 12:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

cika zuba

Citat: svetac poslato 31 Mart, 2011, 15:41
hmmmmmmmm,u cemu je problem? jer sam kaparisao "99god 400ccm!! pitam da znam kako spreciti ili makar paziti,koji su simptomi?

Problem kod tih prvih 400-tki je malo veca potrosnja ulja,i kad kolicina ulja dodje negde na sredinu ili minimum,tad vecina vlasnika nije dolivala ulje,a ta kolicina nije bila dovoljna da bi uljna pumpa dobro podmazivala bregastu i klackalice sto je dovodilo do defekta bregaste,klackalica i ventila.Sama konstrukcija tog agregata je bila takva da ulje ne cirkulise bas najblje,na celu tu situaciju kad vlasnik ne odrzava redovno skuter i kad predje vise nego propisano kilometara od zamene do zamene ulja,neminovno je dolazilo da ode bregasta,klackalice i ventili... Gde god se ugradjivao taj agregat (Malaguti Madison 400,Italjet 400) javljali su se isti problemi. A saniranje ovog kvara nije nikako jeftino,ni sa polovnim delovima.... Valjda sam dovoljno pojasnio... Pozz
PS: nemoj da se opterecujes unapred,samo gas da sto bolje podmazuje :) :) nadam se da ce te tvoj Burgi dobro sluziti. ;) ;)
[/

KIZA69

svaka cast svima [clapp],normalno svako ima svoj ukus  i ja to postujem [klanjam_se],ali za mene je to samo jedna mesalica na tockovima [thumb_down],drugar sa brda vec dva puta trese zemlju sa njega :o :o...ja ga bre nevolim [stop],prvi put sam seo na njega 99-e,sav se nesto uvija,(ko riba kad nece)zamalo da razmestim sanac,ali kao sto rekoh milion ljudi-milion cudi,inace masa ljudi deli misljenje da bre za te pare ima ozbiljan motor da se kupi [rofl]
assumption is the mother of all fuck up...!

Major

Po meni jedan od lepsih primeraka!
Svaka cast na izboru :)

cika zuba

Posle odredjenog vremena sluzeci se Burgmanom moram da pohvalim prtljaznik ispod sedista,a i veliki prostor u kaseti!!  ;)  ;)  ;)
PS: na slikama se ne vidi ali jos dve pregrade koje su iznad kasetei su prazne.... :D   ;)

[attachment deleted by admin]
[/

svetac


UFF

 izbaci tu hranu i napuni pivom pa ajmo u voznju :) [cheers]

Gašpar

A kada sam ja govorio da ispod sedista Burgmana moze i prase glat da stane, neko mi se smejao  :D

Major

Moze i malo jagnjence :D

CADILLAC

Suzuki Burgman 650 Executive.... [clapp] [klanjam_se] [djavo]
BMW BoxerClub Pancevo 666

Major

Citat: CADILLAC poslato 20 Septembar, 2011, 13:44
Suzuki Burgman 650 Executive.... [clapp] [klanjam_se] [djavo]

Jeste bolji od 400cc to stoji  :P :P :P

Jefta

Ја бих мењао мој gsx650f за бургмана 400 увек. 
Скапирао сам да ти у животу требају два сузукија. Бургман за град и дужа путовања због удобности и gsxr за зезање када само обучеш опрему и понесеш паре за гориво и храну.

:-)  :-)  :-)

Jefta

Citat: Jefta poslato 09 Oktobar, 2011, 13:31
Ја бих мењао мој gsx650f за бургмана 400 увек. 
Скапирао сам да ти у животу требају два сузукија. Бургман за град и дужа путовања због удобности и gsxr за зезање када само обучеш опрему и понесеш паре за гориво и храну.

:-)  :-)  :-)

Citiram samog sebe u ovom slucaju :-) kao da sam predvideo. Gsxr imam, sada mi samo treba burgman :-) jel ima neko medju manijacima burgmana da ja to vidim uzivo, mozda malo i provozam, ako manijak dozvoli. U zalog dok traje proba dajem gsxr :-)

Nadalina

Sredicemo. Ima jedan lik sto bleji na Tasu. Samo sto njemu Burgman sluzi za do kafica! :D
Dzukela u podznaku

Jefta

Amater. eR sluzi za do kafica :-)

svetac

ima kod mene jedan ceka svoga novoga vlasnika!!  [watching]

Major

Jefti vise ne treba Bugi, pazario je on vec jednog crvenog.. A i razlupao ga je ko pravi ;D

Jefta


Jefta

Бургман је данас добио ручице на грејање... ЈАООООО како је то добро  [yahoo] [yahoo] [yahoo] тестирао их мало пре са танким рукавицама. Не смрзавају се прсти, греје, много бре добра ствар... Тек ће да уследи право тестирање. Каблови су се лепо сакрили, једино вири овај од командне јединице, али ни то није тако страшно. Хвала брату Филипу на помоћи  [kralj]



[attachment deleted by admin]

UFF


Jefta

Фарбање ће да сачека, иде зима...