Glavni meni

Niklovanje, Pozlata 24K, Srebro, Poliranje

Započeo MICA F, 12 Mart, 2011, 00:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lata

Izvinjavam se na propustu nisam promenio broj na forumu...

Novi broj je 064 546 22 80, molim i admine da na prvom postu promene broj. Hvala!

Flojd

Odradio sam poliranje kod Late. Raðeni su svi hromirani delovi na Kawi, od izduvnih grana preko dekla do ¹olja satova. Èovek mi je obeæao da neæu prepoznati motor kad budem do¹ao po njega i ... ODR®AO JE OBEÆANJE!

Sve je odraðeno maksimalno korektno i po dogovoru. Neke stvari jednostavno nisu mogle da se odrade da budu kao da su tek iza¹le iz radnje, ali ne njegovom krivicom veæ mojom, jer nisam od onih koji ba¹ posle svake ki¹e trèe do motora sa magiènom krpom u ruci  ;D

Sve u svemu, ja sam jako zadovoljan i radom i cenom pa æu ovog gotivca rado preporuèiti i vama.

Evo koja slika:















chengelle

Citat: MICA F poslato 21 Mart, 2011, 21:46
ispolirao sam moje grane koje su bile u ocajnom stanju, kada su zavrsili nisam mogao da poverujem kako je ispalo. Majstorice svaka cast. Kostalo je 40 eura , koga zanima ima tel. na prvoj strani . Stvarno vredi , radili su ceo dan !!!! Evo fotki !!!!!!   [yahoo] [yahoo] [yahoo] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [balavi] [balavi] [balavi]
Jebem ti ja takvog kuma kada ti je naplatio 40 evra za poliranje!!!!!
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

chengelle

I nesto mi se ovde nikako ne uklapa  [ludak],izgleda da Mica F ima nadimak Role!!! [bejzbolka]
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

kapetan koca

Aman ljudi  lepo èovek ka¾e : '' morate zvati na broj telefona koji sam postavio . ja sam postavio oglas za kuma koji se bavi ovim stvarima . slabo barata sa kompom , pa ga okreni ili mi posalji fon pa cu mu preneti da te zove . hvala !! call me''.

Bat

Ja zvao veæ danima i niko se ne javlja na telefon?

bokilic

poliram i ja,i andjelo. ima nas jos koji to radimo,neko bolje neko losije,skupllje i jeftinije..
brmmmm

Bat

Mene interesuje pozlata, a vidim èovek naveo da i to tadi, ali se ne javlja na telefon.