Glavni meni

glc...gle...x4....c-rh U stvari tema o smislu ili besmislu dece ili para...

Započeo eclipse4, 28 Jul, 2019, 20:45

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

TEEfqd

Citat: castor poslato 26 Maj, 2020, 10:28
Ja bih samo da ka¾em da niste u pravi svi kolektivno. Moje dijete, moja sreæa, moj problem. ©ta mene boli kurac za tuðe aviJone, kamiJone i ostala sranja i obrnuto. Dok god imate vremena da se bavite tuðim ¾ivotima, biæe vam preèi drugi nego vi sami sebi. ®ivite svoj ¾ivot kako mislite da treba i mo¾ete i to je to. Nema ispravno i pogre¹no, ima samo ono ¹to jesi i ono ¹to nisi uradio. Na kraju æe svako od nas da gekne isto, imao nijedno, jedno il' 101 dijete za sobom.

Gotovo sa svime bih se slozio! Postoji nesto sto se zove licni uspeh, ono sto licno za sebe mislis, tu uglavnom ljudi koji imaju decu misle da su na vrhu.
A postoji nesto sto se zove uspeh u javnom zivotu. Rezultati na radnim poljima odredjenih oblasti. Tu nastaje sizofreno cepanje kad kazes nekom ko ima
dete da je postigao nista u zivotu a on misli da je sve.
Ne kazem nista protiv bilo kojih individua ovde da se razumemo. Ovde ima ostvarenih ljudi sa obe strane vise od mene licno.

bucko

#261
Ispade da ne mogu da se imaju deca i da se zivi pristojno
Poznajem dosta skladnih porodica,jednu sa cak cetvoro dece koji bas lepo zive
Radi se o uglavnom vrlo obrazovanim,preduzimljivim i postenim ljudima

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 26 Maj, 2020, 10:06
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Maj, 2020, 21:42
uff nema koga da vodi na cevape.
IMAS LI TI UFFE NEKOME DA KUPIS KJINDER JAJE.

:'( jadan ja, kako cu da zivim dalje bez toga  :'(

kupio sam detetu jednog prijatelja kinder jaje kad sam isao na rodjendan ali nije to to  :( odoh sad da se  [samoubistvo] od silne kolicine tuge i nesrece

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Maj, 2020, 10:35
ne seri i nemoj da prosipas gluposti.....price je u radosti zrtve, davanja, poklone, ljubavi, paznje.....radost zrtvovanja ....

znam ja vise slucajeva gde ga nisu izvadili na vreme pa ona nije htela da abortira pa je on ozenio radujuci se unapred svojoj radosti zrtve i davanju ljubavi i paznje ali i dan danas zale sto su to uradili dok su drugi pobegli i od tog radosnog zivota a nemaju ili ne uplacuju vise ni alimentaciju tj ne raduju se ni toj radosti zrtvovanja  [rofl] imaju kome da kupe kinder jaje ali bi radije da nisu imali


Citat: mareskin poslato 25 Maj, 2020, 11:09
I ne mislim da je svako stvoren da bude roditelj.

kako bre nije? pa ne bi imao polni organ da nije stvoren da bude roditelj
sta govoris pre pa to je smisao zivota bre!!!
ako ne znas sta je smisao zivota samo ugasi mozak i prepusti se svojim zivotinjskim potrebama, jedes, jebes i ispunio si smisao  [rofl] eto dokazao sam upravo da ti ne treba mozak da bi postigao smisao zivota pa cemu onda dalje filozofiranje na tu temu? :)

Citat: mareskin poslato 25 Maj, 2020, 11:09
Imam kome da kupim, nisam sebièan, ali ne mislim da je uspeh imati decu po svaku cenu.
Nije uspeh da ima¹ troje-èetvoro dece koja ¾ive u bedi dok ih kao otac alkoholièar bije¹ sve po kuæi. I takav èovek je roditelj.

kako bre nije uspeh?
a kad ti dodje komsa gastabajter iz nemacku pa krene da ti vadi slike aviona, kamiona i hotela koje je zaradio ti lepo izvadis fotku porodice onu za novu godinu sto si napravio pre nego sto si se napio dok si jos samo zemu prebio a ona se lepo nasminkala i to sakrila pa se ne vidi na fotki, ostala deca sa fake osmehom da prekrije strah i uzas i lepo ga poklopis i sve sto je on zaradio jer dzaba mu sto se on mucio da radi dok si ti pio jebo samo kad on nema koga da bije posle sto ga odvede na cevape  [rofl] nema veze sto zivite u siromastvu kad imate jedno drugog (bar dok ne porastu dovoljno da pobegnu od kuce ili oni prebiju tebe  [rofl]) a komsa sa svim fotkama ne moze nista da ti kaze jer kako da poredi svoj avion sa tvojim sinom kad je ocigledno da si se ti vise mucio da ga napravis?

Citat: despic poslato 25 Maj, 2020, 12:48
Legitimno je ne zeleti obaveze ali ako si neki naucnik ili ne znam ni ja nekakav fanatik predan svom poslu...pa cak i advokat, glumac, arhitekta, fotograf, zidar sta god...
ali ako si samo gladijajator, onda mu dodjes neka beskorisna masa koja moze samo da napravi neku stetu.

hmm
vidis ja bi samo ovim iz tvoje prve recenice dao dozvolu da se razmnozavaju jer su najvece sanse da ce zahvaljujuci svojim mentalnim kapacitetima i obrazovanju i dete da vaspitaju kako treba koje ce jednog dana i da postane nesto slicno njima
dok ako si gladijator odmah da ti odsecemo kitu kao psu lutalici, pravi stetu za zivota i to ti je to, koji kurac ti ima da se razmnozavas i donosis jos stetocina na ovaj svet  [rofl]

koliko gorcine ima u vama...posledica nesrecnog detinjstva....a zasto zelis da ti i zivot bude nesretan....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TEEfqd

Obrni okreni gotovo sve sto covek materijalno napravi za zivota kroz par vekova zavrsi na otpadu a
kad napravis dete imas sansu da tvoji geni kroz par vekova ostanu tu na zemlji. Deo tebe takoreci.

Ja samog sebe uhvatim kako razmisljam po nekom caletovom principu ili uhvatim sebe u istoj gestikulaciji.
Ali necu to da merim sa tim kad neko kupi bolji ili noviji auto od mog pa da ga jebem.
Deca su super i muskarci imaju opciju da uzivaju u zivotu duze pre nego sto se odluce za taj korak i licno mislim da treba teziti ka tome.
Ali i dvosed porse sa verenicom pored i azurna obala je takodje super u ovom periodu zivota. Ko kaze da nije taj je moralni peder.

Lazic

Alja, sad ga usra skroz... Znam mu oca, o kakvom nesreænom detinjstvu prièa¹ ??? Htedoh i ja da mu napi¹em pre tebe da mu izgleda neko ozbiljno drma kavez ovih dana, al' ja nisam od onih koji vole drugima da staju na muku... Znam doslovno koliko UFF voli moju decu, znam da mu 10 godina kenjam da bi bio super æale samo kad bi stisnuo muda, znam da je poslednji koga sam pritiskao da se razmno¾i bio D¾igi, od tada æutim k'o zaliven da ne ureknem jo¹ nekoga...


Dugo sam se oseæao kao ciga i da su mi deca jedini uspeh u ¾ivotu, proðe taj oseæaj kad zaradi¹ malo vi¹e para i deca porastu u nedelikvente... :D






Citat: Ivicat poslato 26 Maj, 2020, 10:32
Sasvim je dovoljno ako roditelji mogu da pruze osnovne stvari deci. Hrana, odeca i obuca (uglavnom ne-brendirana), knjige za skolu, treninzi i oprema, ekskurzije. I to je to. Za dete sasvim dovoljno.
~120.000e za 20 godina... Za dvoje...

DebeliZmaj

mislim da mi je jeftinije da kupim gotovo zensko dete od 20 godina ....
tudje, neko ga napravio odgajao, drzao kao malo ode na dlanu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

U brate proèitah ovih par stranica za i protiv!! Ko hoæe da pravi djecu neka pravi,kome su bitnije pare,pa napravi jo¹ para,i svi zadovoljni,i ovce na broju!!
Uff a i svi ovi bez djece ako osjete potrebu,napravit æe ih za cirka 15 sec. a neki i prije..  ;) 

Èesto odem sa suprugom negdje na neki vikend,bez djece,i ti¹ina nam èudna!! Super nam je jedan dan,drugi veæ manje,ne¹to nam fali..  Majka priroda "bajo moj"  Ako neæete nemojte.. Da djeca ne bi patila kasnije kad saznate da vam je Cayene zapravo bitniji,i "ojro" u d¾epu,a da je ¾ena i djeca teg!! 

A da oæe sunce da grane pa da  svi posjedamo na motore...  Svanulo bi nam...
jin-jang

Ostoja

Citat: Laziæ poslato 26 Maj, 2020, 14:39
Alja, sad ga usra skroz... Znam mu oca, o kakvom nesreænom detinjstvu prièa¹ ??? Htedoh i ja da mu napi¹em pre tebe da mu izgleda neko ozbiljno drma kavez ovih dana, al' ja nisam od onih koji vole drugima da staju na muku... Znam doslovno koliko UFF voli moju decu, znam da mu 10 godina kenjam da bi bio super æale samo kad bi stisnuo muda, znam da je poslednji koga sam pritiskao da se razmno¾i bio D¾igi, od tada æutim k'o zaliven da ne ureknem jo¹ nekoga...


Dugo sam se oseæao kao ciga i da su mi deca jedini uspeh u ¾ivotu, proðe taj oseæaj kad zaradi¹ malo vi¹e para i deca porastu u nedelikvente... :D






Citat: Ivicat poslato 26 Maj, 2020, 10:32
Sasvim je dovoljno ako roditelji mogu da pruze osnovne stvari deci. Hrana, odeca i obuca (uglavnom ne-brendirana), knjige za skolu, treninzi i oprema, ekskurzije. I to je to. Za dete sasvim dovoljno.
~120.000e za 20 godina... Za dvoje...

Ja mu drmam kavez, svaki dan.
[stop]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic



UFF

Citat: Laziæ poslato 26 Maj, 2020, 14:39
Alja, sad ga usra skroz... Znam mu oca, o kakvom nesreænom detinjstvu prièa¹ ??? Htedoh i ja da mu napi¹em pre tebe da mu izgleda neko ozbiljno drma kavez ovih dana, al' ja nisam od onih koji vole drugima da staju na muku... Znam doslovno koliko UFF voli moju decu, znam da mu 10 godina kenjam da bi bio super æale samo kad bi stisnuo muda, znam da je poslednji koga sam pritiskao da se razmno¾i bio D¾igi, od tada æutim k'o zaliven da ne ureknem jo¹ nekoga...

a ja preksinoc bio kod devojke na veceri, njena cera jela neko meso, da sam samo znao da donesem kinder jaje i slikam je pa da mu ga uteram do balcaka  [rofl]

ili ostoja prosle nedelje kad je bio kod mene sa zenom i sinom, ja pravo rostilj ali umesto kinder jaja sam uz njegovo odobrenje naucio mu sina da puca iz pravog vatrenog oruzja

eto i dalje sam nesrecan jer nisam kinder jaje nikom kupio odavno :'(

e da, deo sa neprespavanim nocima i usranim pelenama takodje nisam imao, eto zao mi i zbog toga, tragedija prava  :(

mali_zmaj

Ma Uff je ne¹to spravio sa strane,al nema pojma,kad mu jednom pozvoni na vrata tinejd¾er od 30ijes ljeta i ka¾e tajooooooooo!!  ;)
jin-jang

Ostoja

Auuuuuu
Zvaæemo ga Uff - Tajson, zato ¹to æe biti Èale...
[rofl] [rofl]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic


TEEfqd

Citat: Lazić poslato 28 Maj, 2020, 22:07
Citat: Ivicat poslato 26 Maj, 2020, 23:10
@0:46

https://youtu.be/zh7tD4bNOhw?t=46
Njihova deca i unuci danas vladaju Nemačkom...

Ne bih se slozio da vladaju. 1954e godine je Nemacka pod prinudom potpisala ugovor sa zemljama zapada
koji izmedju ostalog obuhvata i dugorocno vojno prisustvo tih zemalja. Americke trupe sve od 2sv rata pa do dana
danasnjeg su zadrzale prisustvo. Ziveci ovde sticem utisak kao da su nemci i dalje okupirani.

Nije da vole kada im stranci dolaze, ali cute, postuju zakon. Tj visu silu (citaj usa).
Na kraju krajeva ko ih jebe, mi smo zavrsili na pobednickoj strani [rofl]

Lazic

Ovih dana/godina/decenija mi to uop¹te ne izgleda tako...

TEEfqd

Citat: Laziæ poslato 28 Maj, 2020, 23:03
Ovih dana/godina/decenija mi to uop¹te ne izgleda tako...

Pa, okupirani nemci takvi kakvi jesu su u nekoliko decenija uradili tako da njihovi okupatori
postanu ekonomski zavisni od njih. sah mat

DebeliZmaj

u sledecih 5 do 10 godina nemacka postaje nuklearna sila :)
do tad im treba nato... poslece bude cao bato nato
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Постају они нуклеарни курац пријатељу.
Друштво за заштиту од животиња

TEEfqd

Citat: El Jefe poslato 29 Maj, 2020, 00:43
Постају они нуклеарни курац пријатељу.

Potcenjujes bez osnove. Sva proizvodnja je ovde, omogucili su srednjoj i nizoj klasi da uzimaju automobile
i stanove na kredite i samim tim su finansijski zarobili te iste klase kao radnu snagu, a ujedno su porez su odvrnuli na bezobrazno.
Nemacka kao drzava ce na duze staze proci dobro kako god obrnes.

Ta srednja i niza klasa? Dok god ih usrecuju igracke na kredit bice srecni.
Kad dodje iz dupeta u glavu da su za lim lomili kicmu decenijama bice vec kasno.

edit: ili mozda ne dodje nikad