Glavni meni

Plastificiranje i peskiranje

Započeo UFF, 11 Mart, 2011, 11:28

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Mr. No

Citat: UFF poslato 17 Novembar, 2012, 03:11
Citat: perlx poslato 16 Novembar, 2012, 21:38
I gde si na kraju radio ovo uffe ?

prvi post u temi

Ja uradio kod njih volan, tegice i crash bar. Zadovoljan sam i cenom i radom  ;D

Taraba

Ja æu uskoro da idem kod njih da plastificiram skidplate, fuzastere, dr¾aèe suvozaèa i æopavu.
Valjda æu i ja da budem zadovoljan.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

perlx

Otpasce ti od vibracija :P
Jel imas sraf za sediste viska ? ;D

Taraba

Ja moj izgubio prve nedelje. Mi¹a mi dao neki iz njegove gara¾e.

Uma¾i ga malo u farbu pri vrhu da ne ispada.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

perlx

Mast, farba, thread lock....
Ako ga imas.
Sad sam nasao neki [neampojma]

PeraBrener

... koliko bi izaslo peskiranje motora celog i plastificiranje rama. U pitanju je 65-ica bmw.
evo i slike... (dobro ovo je 75/6, nisam mogao da nadjem 65-icu) :)


[attachment deleted by admin]
This life is yours.. Take the power to choose what you want to do and do it well.

mali_zmaj

jin-jang

dzimika

morao bi da odneses kod ljudi da to pitas a ne ovde

BANE BROTHERHOOD

Citat: perlx poslato 15 Januar, 2013, 22:56
Otpasce ti od vibracija :P
Jel imas sraf za sediste viska ? ;D
IMAM JA SRAF ZA SEDISTE VISHKA ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

perlx

'ebo sraf, jel ima neko sediste ? ;D

isterivac

Jebem li ga kako se kaze pravilno... Elem, jel neko ima iskustva sa peskiranjem?  Konkretno me zanima pistolj, jer kompresor veliki i snazan imam, nasao sam skice i mere za komoru samo mi treba pistolj, video sam da ima ovih Einchel za 1500din.. ali mi ne uliva bas poverenje a nisam zeljan pistolja ako ce mi skidati 1mm sirine
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

UFF

Vec postoji tema za peskiranje i plastifikaciju
Jel ti hoces da pravis komoru pa zato nisi pisao u njoj ili sta?

isterivac

kucao sam u pretrazi i nije mi pokazao... zato sam i otvorio temu, Ma komora nije problem, nego koji pistolj da uzmem
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Kanarinac

Mislim da ti pistolj nije toliko bitan, vec ona izlazna dizna i pesak koji ces koristiti.

isterivac

Citat: Kanarinac poslato 27 Januar, 2013, 18:33
Mislim da ti pistolj nije toliko bitan, vec ona izlazna dizna i pesak koji ces koristiti.

Negde sam po netu procitao da pistolj valja ako je dizna keramicka jer se metalna valjda pojede od peska,,
Zato me i zanima ako neko ima iskustva da me posavetuje, da ne bacam pare dzabe
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Kanarinac

E vidis to nisam znao.

Mozda je najbolje da okrenes ove sto rade peskarenje, pa da ti daju savet. Ne znam koliko planiras da koristis to, ali ne verujem da ce se dizna pojesti posle 10 peskiranja.

isterivac

Narucio sam Metabo pistolj za peskarenje, s obzirom da pojedujem neke njihove alate kontam da ce raditi posao bolje nego bilo koji einchell, womax, matrix... A malo je i skuplji :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

isterivac

Danas konacno sam po prvi put upotrebio pistolj i probao da peskarim. I to nisam peskario sa kvarcnim nego sa dunavskim peskom i rezultati su odlicni. Probao na staklo, gvozdje pa cak i na drvo. Vrhunska stvar
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

UFF

do jaja
sad nadji nekog tu u komsiluku ko plastificira pa da ti saljemo delove da nam radis :D

isterivac

Ima kod mene fabrika ali plastificiraju samo u crveno posto proizvode poljo masinke, recite sta otprilike ide na plastificiranje pa cu se raspitati po okolini, ovde je sigurno jeftinije nego po vecim gradovima.. Sada dolazi na redu pravljenje komore ukoliko vec sutra ujutru
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!