Glavni meni

Kawasaki Z1000SX ABS 2011 god.

Započeo gixxer, 23 April, 2019, 12:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gixxer

Ne prodajem zato sto mi je nesto zasmetelo na njemu,naprotiv kupio sam isti takav sa 18000 km i opremio ga sa full opremom i njega vozim,i nemam nameru da par godina menjam motor,jedino ako naleti isti model,ali mladji.Kakav je dojam?Ja sam se nasao  u njemu stoprocentno,posle dugo,dugo godina provedenih na R modelima ,jednostavno dosao sam u neke godine da mi ovakav motor treba.Putujem dosta sa njim,mislim idem na kojekakve ture i turice i mnogo mi odgovara,polozaj sedenja,ne umaram se ,cak ni posle 400-500 km predjenih dnevno.Masina skoro kao R od 1000ccm,u donjem rezimu cak i zivahniji od R-a,sto nije samo moje misljenje ,nego recimo i sinovo koji vozi GSXR 1000,jedino sto mu je krajnja brzina 270km a ne 300 kao R.Izgled vise Sport nego touring,prosle godine sam nosio zence na more,napakovan motor,top case,bocne torbe,tank torba i ide u krivinama kao da sam sam na motoru,bez prtljaga.Eto to je neko moje iskustvo sa ovim motorom

mali_zmaj

Gixer prodaje,Castor nudi u zamjenu,e sad ko je tu koga cut ce se!!  ;)
jin-jang

mali_zmaj

Citat: gixxer poslato 07 Avgust, 2019, 02:12
Ne prodajem zato sto mi je nesto zasmetelo na njemu,naprotiv kupio sam isti takav sa 18000 km i opremio ga sa full opremom i njega vozim,i nemam nameru da par godina menjam motor,jedino ako naleti isti model,ali mladji.Kakav je dojam?Ja sam se nasao  u njemu stoprocentno,posle dugo,dugo godina provedenih na R modelima ,jednostavno dosao sam u neke godine da mi ovakav motor treba.Putujem dosta sa njim,mislim idem na kojekakve ture i turice i mnogo mi odgovara,polozaj sedenja,ne umaram se ,cak ni posle 400-500 km predjenih dnevno.Masina skoro kao R od 1000ccm,u donjem rezimu cak i zivahniji od R-a,sto nije samo moje misljenje ,nego recimo i sinovo koji vozi GSXR 1000,jedino sto mu je krajnja brzina 270km a ne 300 kao R.Izgled vise Sport nego touring,prosle godine sam nosio zence na more,napakovan motor,top case,bocne torbe,tank torba i ide u krivinama kao da sam sam na motoru,bez prtljaga.Eto to je neko moje iskustvo sa ovim motorom

Extra..,odgovor kojem sam se nadao..,mada ja jos necu ubrzo mjenjati motor...,ali vise mi vrijedi necije iskustvo nego citanje u casopisima,i surfanje po netu...,a motor mi se generalno  strasno svidja!!
jin-jang

Lazic

Citat: megaidiot poslato 06 Avgust, 2019, 23:43
ja sad ne razumem ko je sta kupio a ko prodao :)
Ðole (Castor) je onomad pre skoro 10 godina kupio novog Z750, pamtim to kao da je bilo danas...

castor

Taènije 25.05.2010. godine... ;D ;D ;D
It's the ride that matters, not the bike…

UFF


castor

Aha. Ide, polako, ali neumitno...
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Al' kakvo je uzbuðenje bilo oko novog motora... ;D

castor

Eeeeee. Ma biæe ga (j)opet. ;) Mo¾da ne bude nov nov, ali æe biti.
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic


gixxer


gixxer


gixxer


gixxer


gixxer

6150 Eu Zato sto je u najavi jos jedan motor ,trenutno se carini,GSXR 750 L0 ,prva registracija 07.2011 color belo-siva,pocetkom sledece nedelje izlazi sa carine,prodaja ce biti direktno na ime kupca,fabricka boja,neostecen,27000 km






gixxer

#35
-Suzuki GSXR 750 Lo 2010. Kupljen nov i prvi put registrovan  07.2011
-Samo te godine  u ovoj kombinaciji boja i sa plavim ramom
-Uvoz iz Austrije,placene sve dazbine i ima uverenje AMSS
-Prodaja direktno na ime kupca kome ostaje jos samo godisnje registracija
-Nikada padano ,sve plastike,svi srafovi,tiple,nalepnice fabricke,originalne
-Motor je u izuzetno ocuvanom stanju
-Bez potrebe za bilo kakvim ulaganjima
-Nedavno stavljene nove Brigestone S22 obe gume i nov lanac i lancanici
-Promenjeno ulje i filter,vazdusni filter,kociono ulje i tecnost za hladjenje
-Pre mesec dana u Austriji uradjen tehnicki pregled-Pickelr
-Zatamnjeni vizir
-LSL tegici volana
-27580 km
-Cena je 5850 Eu i podlozna je maloj korekciji pri razgledanju motora
-Tel: 063-177-05-08




































gixxer


gixxer

Cena za Z1000SX kraj sezonska 5990 Eu