Glavni meni

Koji motor za pocetnika?

Započeo vargapirot, 26 Mart, 2019, 16:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

Citat: jevta poslato 27 Mart, 2019, 13:22
Po¹to ima¹ punu A znaèi ima¹ dovoljno godina da zna¹ da èuva¹ sebe i druge i da je koènica u glavi.
Mo¾e¹ i litru ako hoæe¹
Ovo apsolutno nije nikakvo merilo i pravilo.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

Dobar je bugarski clen ali je indijski bolji samo vise nema da se nabavi.

vargapirot

U uzi krug su upali sledeci modeli :
suzuki gsr600 ,
yamaha fazer 600,
kawasaki z750,
honda hornet 600,
kawasaki er 6

Ono sto mene zanima.. Samo da provalim koji od ovih je najzgodniji za voznju, prava ledja, ruke bez pritiska.. Takodje i dosta voznje bi bilo sa saputnicom (devojkom)..

jevta

Od polo¾aja pravih leða ta leða bole.Najbolji je polo¾aj malo povijen napred kao na F modelima.
Od gore navedenih ja bi gledao Fazera pa Z750

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: vargapirot poslato 27 Mart, 2019, 13:08
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Mart, 2019, 10:10
moje misljenje je da je 4 cilindra za pocetnika losa opcija....kao i cifra od 3000 evra....veliki ce gubitci biti...predpostavka je i da ima ogranicenje u kilovatima....
nepoznanica je i kakve je gradje buduci vlasnik ....kratkonogi i supermoto nisu drugovi.....
ja bih savetovao onoga ko zeli da slusa da kupi ili er5 za 1200+ ili er6 za 3000- evra...i onako ce ga za godinu dve promeniti za nesto.....ko zna za sta....
Moja gradja .. Tezina 92 kg, visina oko 186cm ..
Sa A dozvolom nema ogranicenja sa motorima i snagom..
fali ti visine ....ili kako god
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

Citat: jevta poslato 27 Mart, 2019, 14:41
Od polo¾aja pravih leða ta leða bole.Najbolji je polo¾aj malo povijen napred kao na F modelima.
Od gore navedenih ja bi gledao Fazera pa Z750
Potpisujem, ja vec nekoliko godina imam problema s ledjima, i mogu reci da su "F" ili Sport-Touring motori spas za ledja,
jer upravo taj polozaj rasterecuje ledja, savrsen balans, zlatna sredina, malo na rukama-malo na ledjima, i nema frke.
I feel the need..... the need for speed !!!

Gavrolini

Ma brebni fazer 1000 sta se neckas. Kakvi 600, kakva kurac bicikla. Samo litra i pun gas.

jevta


Gavrolini


srbac

#29
Немој Фазера 1000, један другар са ovog форума га  купио и одмах после тога продао, каже, није ово за мене  [rofl] [rofl] [rofl]
Моја препорука Фазер 600   2006 па на даље !!!   8)

Lazic

Citat: vargapirot poslato 27 Mart, 2019, 14:24
U uzi krug su upali sledeci modeli :
suzuki gsr600 ,
yamaha fazer 600,
kawasaki z750,
honda hornet 600,
kawasaki er 6

Ono sto mene zanima.. Samo da provalim koji od ovih je najzgodniji za voznju, prava ledja, ruke bez pritiska.. Takodje i dosta voznje bi bilo sa saputnicom (devojkom)..
Ovi su svi preudobni sa suvozaèicom... :o ;D

megaidiot

Citat: srbac poslato 27 Mart, 2019, 20:02
Моја препорука Фазер 600   2006 па на даље !!!   8)
i moja, ima jedan na prodaju, 2007 sa abs i sa evropskim pedigreom, namunjen nedobog

Lazic


vargapirot

Pozdrav svima, napokon sam kupio motor.. Uzeo sam Honda NC750X 2014 god.
Evo par slika : https://www.dropbox.com/sh/05nu8jq0onwcut9/AAAH_M2iL6Q3nq9Pz0N5mXAja?dl=0

MIGE

lep,svaka cast,u zdravlju da ga vozis  [clapp] [thumb_up]

idanijel

Citat: jevta poslato 27 Mart, 2019, 14:41Od polo¾aja pravih leða ta leða bole.Najbolji je polo¾aj malo povijen napred kao na F modelima.
Od gore navedenih ja bi gledao Fazera pa Z750
Bravo jevto, ovo 96% ljudi nezna. Za polo¾aj. Lep nc

vargapirot


milomir22

Odlican pocetnicki, a opet dovoljno jak. Pravi izbor!
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Major

Nista Busa nista ZZR1400?
pih...

salu na stranu cestitke :)
Neka te lepo sluzi i pamet u glavu [cheers]

stilgar

Citat: milomir22 poslato 30 Maj, 2019, 17:10
Odlican pocetnicki, a opet dovoljno jak. Pravi izbor!
bice da UFF jos nije vido temu inace bi bilo " jebali ih 750 kubika i tri konja i dva ponija, pa to ne ide uopste iako je honda " :)